*       Wielersport in Klein-Brabant                                                                                                                                    Renners 2005 Zegestand 2005 Kalenders 2005 WKB-ranking Nieuws Archief Links

Seizoen 2005 is afgelopen *** Nieuwe WKB-ranking *** Gaat "WKB" door in 2006 ??? Meer nieuws binnen enkele weken !!! ***  

Uitslagen

Laatste aanpassing:15/10/2005 20:46

 
15/10  Suys Frank (M) 2e  Eksaarde (WAOD-C) foto 8
15/10  Heymans Johny (M) 2e  Eksaarde (WAOD-C) 8
11/10  Borms Mark (EL) 11e  Boom (54 dln)
11/10  Coomans Björn (B) 16e  Boom (54 dln)
11/10  Baeyens Bart (EL) 21e  Boom (54 dln)
11/10  Verbruggen Nico (EL) 26e  Boom (54 dln)
11/10  Roskam Andy (EL) 27e  Boom (54 dln)
09/10  Donders Jelle (A) 3e  Geel (11 dln) 8
09/10  Vandyck Niels (N) 27e  Affligem Classic (118 dln)
09/10  Suys Frank (M) 4e  Lochristi (WAOD-C) 4
09/10  De Decker Henri (M) 14e  Lochristi (WAOD-C)
09/10  Heymans Jean-Pierre (M) 6e  Lochristi (WAOD-F1)
09/10  Heymans Johny (M) 8e  Lochristi (WAOD-F1)
08/10  Meersmans Björn (J) 3e  Erembodegem (72 dln) 8
08/10  Geerts Domien (J) 22e  Erembodegem (72 dln)
08/10  Holbrechts Jens (A) 20e  Smetlede
08/10  Meersmans Jens (A) 11e  Smetlede
08/10  Heymans Johny (M) 6e  Lotenhulle (WAOD-F1)
08/10  Heymans Jean-Pierre (M) 21e  Lotenhulle (WAOD-F1)
08/10  De Block Kris (EL) 19e  Kieldrecht (59 dln)
08/10  Coomans Björn (B) 25e  Kieldrecht (59 dln)
 
05/10  Van Buynder Benny (EL) 30e  Lotenhulle (57 dln)
03/10  Suys Frank (M) 1e  St. Gillis Waas (WAOD-open, 118 dln) 10
03/10  De Decker Henri (M) 14e  St. Gillis Waas (WAOD-C)
03/10  Heymans Jean-Pierre (M) 3e  St. Gillis Waas (WAOD-F1) 6
30/10  Heymans Johny (M) 10e  St. Gillis Waas (WAOD-F1)
02/10  Coomans Björn (B) 1e  Rumst (84 dln) foto foto 10
02/10  Donders Jelle (A) 1e  Mol (19 dln) foto 10
02/10  De Block Kris (EL) 14e  Rumst (84 dln)
02/10  Vandyck Niels (N) 8e  Corswarem (93 dln) 3
02/10  Meersmans Jens (A) 12e  Lebbeke (24 dln)
02/10  Holbrechts Jens (A) 21e  Lebbeke (28 dln)
02/10  Suys Roeland (CS) 7e  Oosteeklo (WAOD-A)
02/10  Suys Frank (M) 12e  Oosteeklo (WAOD-C)
02/10  Heymans Jean-Pierre (M) 6e  Oosteeklo (WAOD-F1)
02/10  Heymans Johny (M) 15e  Oosteeklo (WAOD-F1)
01/10  Meersmans Björn (J) 12e  Londerzeel (50 dln)
01/10  Geerts Domien (J) 42e  Londerzeel (50 dln)
01/10  Van assche Steven (B) 15e  Stekene (58 dln)
01/10  De Smedt Mauro (N) 40e  Londerzeel (90 dln)
01/10  Suys Roeland (CS) 28e  Ertvelde (WAOD-AB)
01/10  De Decker Henri (M) 14e  Ertvelde (WAOD-C)
01/10  Suys Frank (M) 20e  Ertvelde (WAOD-C)
01/10  Heymans Johny (M) 7e  Ertvelde (WAOD-C)
 
28/09  Coomans Björn (B) 3e  Buggenhout (87 dln) 8
28/09  De Greef Francis (B) 5e  Buggenhout (87 dln) 6
28/09  Van Buynder Benny (EL) 19e  Buggenhout (87 dln)
28/09  Roskam Andy (EL) 27e  Buggenhout (87 dln)
27/09  De Block Kris (EL) 7e  Londerzeel (69 dln) 4
27/09  Van Someren Cor (EL) 41e  Londerzeel (69 dln)
26/09  Van Buynder Benny (EL) 17e  Kemzeke (45 dln)
26/09  Roskam Andy (EL) 19e  Kemzeke (45 dln)
26/09  Suys Frank (M) 2e  Lembeke (WAOD-B) 8
26/09  De Decker Henri (M) 8e  Lembeke (WAOD-C)
26/09  Heymans Jean-Pierre (M) 11e  Lembeke (WAOD-F1)
26/09  Staljanssens Alfred (M) 16e  Lembeke (WAOD-F1)
26/09  De Cock Rudy (M) 13e  Lembeke (WAOD-F2)
25/09  Suys Frank (M) 3e  Eindstand Ronde van Nazareth (WAOD-AB)
25/09  Suys Frank (M) 4e  Lozer (6e rit Rv Nazareth - WAOD-B) 4
25/09  Donders Jelle (A) 4e  Mol (10 dln) 7
25/09  Coomans Björn (B) 28e  Gooik (119 dln)
25/09  De Greef Francis (B) 7e  Hennuyeres (80 dln) 4
25/09  Vandyck Niels (N) 43e  Maarkedal (88 dln)
25/09  De Smedt Mauro (N) 14e  Sinaai (90 dln)
24/09  Van Peteghem Caroline (Di) 6e  Kieldrecht (54 dln) 5
24/09  Vandyck Niels (N) 30e  Aspelare (? dln)
24/09  Maes Jan (J) 25e  Berlare (37 dln)
24/09  Peeters Walter (M) 1e  St. Pieters Leeuw (VWF-C) 10
24/09  Suys Frank (M) 8e  St. Pieters Leeuw (VWF-C)
24/09  Suys Roeland (CS) 10e  St. Pieters Leeuw (VWF-C)
24/09  Van De Voorde Patrick (M) 18e  St. Pieters Leeuw (VWF-C)
24/09  Steenssens Gino (M) 29e  St. Pieters Leeuw (VWF-C)
24/09  De Decker Henri (M) 9e  Munte (WAOD-C)
24/09  Staljanssens Alfred (M) 11e  Munte (WAOD-F1)
24/09  Heymans Johny (M) 24e  Munte (WAOD-F1)
 
22/09  De Greef Francis (EL) 5e  Stekene (Elite MC+ZC - 89 dln)) 6
18/09  Croket Lars (B) 13e  Haaltert-G'bergen-Haaltert (85 dln)
18/09  Coomans Björn (B) 7e  Imde-Wolvertem (101 dln) 4
18/09  Berbruggen Nico (EL) 31e  Imde-Wolvertem (101 dln)
18/09  Van Peteghem Caroline (Di) 10e  Muizen (49 dln) 1
18/09  Vandyck Niels (N) 6e  Opwijk (58 dln) 5
18/09  De Smedt Mauro (N) 32e  Opwijk (58 dln)
18/09  Donders Jelle (A) 5e  Opwijk (13 dln) 6
18/09  Meersmans Jens (A) 9e  Opwijk (21 dln)
18/09  Vanstaen Roman (A) 20e  Opwijk (21 dln)
18/09  Suys Frank (M) 2e  Aartselaar (VWF-C) 8
18/09  Steenssens Gino (M) 12e  Aartselaar (VWF-C)
18/09  Suys Roeland (CS) 14e  Aartselaar (VWF-C)
18/09  Van De Voorde Patrick (M) 17e  Aartselaar (VWF-C)
18/09  Peeters Walter (M) 18e  Aartselaar (VWF-C)
18/09  Casteels Marc (M) 30e  Aartselaar (VWF-C)
18/09  Jansegers Freddy (M) 12e  Aartselaar (VWF-E)
18/09  Broothaerts Joeri (EL) 18e  Belzele (WAOD-AB)
18/09  De Decker Henri (M) 25e  Belzele (WAOD-C)
18/09  Staljanssens Alfred (M) 5e  Belzele (WAOD-F1) 2
18/09  Heymans Jean-Pierre (M) 6e  Belzele (WAOD-F1)
17/09  De Greef Francis (B) 5e  Hotton Topcomp. (162 dln) 6
17/09  Roskam Andy (EL) 13e  Burcht (67 dln)
17/09  Riemslagh Gianni (EL) 34e  Burcht (67 dln)
17/09  Meersmans Björn (J) 87e  Zemst-Laar (128 dln)
17/09  Staljanssens Alfred (M) 12e  Balen (WAOD-F1)
17/09  Heymans Johny (M) 15e  Balen (WAOD-F1)
 
14/09  De Block Kris (EL) 7e  St. Pauwels (39 dln) 4
14/09  Verbruggen Nico (EL) 9e  St. Pauwels (39 dln) 2
14/09  Roskam Andy (EL) 10e  St. Pauwels (39 dln) 1
14/09  Suys Frank (M) 1e  Eindstand 3-daagse Opwijk (VWF-C)
14/09  Suys Frank (M) 12e  3e rit 3d Opwijk (VWF-C)
14/09  Peeters Walter (EL) 5e  3e rit 3d Opwijk (VWF-C) 2
14/09  Riemslagh Gianni (M) 46e  Desselgem (114 dln)
12/09  De Decker Henri (M) 17e  Dikkele (WAOD-C)
12/09  Heymans Johny (M) 13e  Dikkele (WAOD-C)
12/09  Van Buynder Benny (EL) 3e  Nieuwkerken (46 dln) 8
11/09  Peeters Walter (EL) 2e  BK Ophasselt (VWF-C) 8
11/09  Heymans Johny (M) 6e  Vlierzele (WAOD-F1)
11/09  Heymans Jean-Pierre (M) 14e  Vlierzele (WAOD-F1)
11/09  Pepermans Jean-Pierre (M) 18e  Vlierzele (WAOD-F1)
11/09  De Greef Francis (B) 13e  Eindstand Triptique Barrages (? dln)
11/09  Seeldraeyers Kevin (B) 107e  Eindstand Triptique Barrages (? dln)
11/09  De Greef Francis (B) 9e  2eB rit Triptique Barrages (? dln) 2
11/09  Seeldraeyers Kevin (B) 96e  2eB rit Triptique Barrages (? dln)
11/09  De Greef Francis (B) 16e  2eA rit (tijdrit) Triptique Barrages (? dln)
11/09  Van assche Steven (B) 87e  2eA rit (tijdrit) Triptique Barrages (? dln)
11/09  Seeldraeyers Kevin (B) 104e  2eA rit (tijdrit) Triptique Barrages (? dln)
11/09  Vandyck Niels 59e Eind. Cr. Européen Pour Jeunes(Lux-156 dln)
11/09  Vandyck Niels 56e 3e rit Cr. Européen Pour Jeunes(Lux-156 dln)
11/09  Borms Mark (EL) 5e  Niel (48 dln) 6
11/09  Roskam Andy (EL) 9e  Niel (48 dln) 2
11/09  Coomans Björn (B) 10e  Niel (48 dln) 1
11/09  Verbruggen Nico (EL) 14e  Niel (48 dln)
11/09  Baeyens Bart (EL) 16e  Niel (48 dln)
11/09  Van Lent Kenny (B) 23e  Niel (48 dln)
11/09  Robberecht Wim (EL) 25e  Niel (48 dln)
11/09  Van Someren Cor (EL) 39e  Niel (48 dln)
11/09  Geerts Domien (J) 24e  OLV Waver (52 dln)
11/09  Maes Jan (J) 45e  OLV Waver (52 dln)
11/09  Van Peteghem Caroline (Di) 12e  Grembergen (45 dln)
11/09  Huyghe Melissa (Di) 23e  Grembergen (45 dln)
11/09  De Smedt Mauro (N) 16e  OLV Waver (44 dln)
11/09  Donders Jelle (A) 2e  Wijnegem (15 dln) 9
11/09  Suys Frank (M) 6e  Eede (NL-6e rit Rv ZW Nederland)
11/09  Suys Frank (M) 4e  Eindstand Rv ZW Nederland
10/09  Vandyck Niels 83e 2e rit Cr. Européen Pour Jeunes(Lux-156 dln)
10/09  De Block Kris (EL) 12e  Nieuwkerken (125 dln)
10/09  Van Peteghem Caroline (Di) 11e  Wenduine (42 dln)
10/09  De Greef Francis (B) 60e  1e rit Triptique Barrages (? dln)
10/09  Van assche Steven (B) 92e  1e rit Triptique Barrages (? dln)
10/09  Seeldraeyers Kevin (B) 130e  1e rit Triptique Barrages (? dln)
10/09  Meersmans Björn (J) 2e  Moerbeke (53 dln) 9
10/09  Peersman Gerben (N) 38e  Kontich (52 dln)
10/09  Maes Jan J) 7e  Lochristi (48 dln)
10/09  Suys Frank (M) 3e  2e rit 3d-Opwijk (VWF-C) 6
10/09  Suys Roeland (CS) 31e  2e rit 3d-Opwijk (VWF-C)
10/09  Jansegers Freddy (M) 8e  2e rit 3d-Opwijk (VWF-E)
 
09/09  Vandyck Niels 77e 1e rit Cr. Européen Pour Jeunes(Lux-156 dln)
07/09  Coomans Björn (B) 45e  GP Van Steenbergen Aartselaar (146 dln)
07/09  Suys Frank (M) 1e  1e rit 3d-Opwijk (VWF-C) foto1  foto2 10
07/09  Robberecht Gino (CS) 4e  1e rit 3d-Opwijk (VWF-C) 4
07/09  Suys Roeland (CS) 12e  1e rit 3d-Opwijk (VWF-C)
07/09  Heymans Jean-Pierre (M) 1e  Lochristi-Hyfte (WAOD-F1) 10
07/09  Heymans Johny (M) 6e  Lochristi-Hyfte (WAOD-F1)
07/09  Pepermans Jean-Pierre (M) 8e  Lochristi-Hyfte (WAOD-F2)
05/09  De Block Kris (EL) 3e  Buggenhout (36 dln) 8
05/09  Van Buynder Benny (EL) 5e  Buggenhout (36 dln) 6
05/09  Roskam Andy (EL) 12e  Buggenhout (36 dln)
05/09  Riemslagh Gianni (EL) 31e  Buggenhout (36 dln)
05/09  Van Peteghem Caroline (Di) 2e  Zonnebeke (25 dln) 9
05/09  De Decker Henri (M) 10e  Dikkelvenne (WAOD-C)
05/09  Heymans Johny (M) 2e  Dikkelvenne (WAOD-F1) 8
05/09  Staljanssens Alfred (M) 3e  Dikkelvenne (WAOD-F1) 6
05/09  Heymans Jean-Pierre (M) 15e  Dikkelvenne (WAOD-F1)
04/09  Seeldraeyers Kevin (B) 11e  Eindstand Giro Ciclistico Della Valle D'Aosta
04/09  Seeldraeyers Kevin (B) 37e  6e rit Giro Ciclistico Della Valle D'Aosta
04/09  De Greef Francis (B) 8e  Duo Normand (FR) - koppeltijdrit 3
04/09  Robberecht Wim (EL) 7e  Aartselaar (VWV-A)
04/09  Borms Marc (EL) 11e  Aartselaar (VWV-A)
04/09  Borms Paul (CS) 12e  Aartselaar (VWV-A)
04/09  Riemslagh Gianni (EL) 9e  Kv Vlaanderen-Vilvoorde (100 dln) 2
04/09  Van assche Steven (B) 29e  Kv Vlaanderen-Vilvoorde (116 dln)
04/09  Croket Lars (B) 36e  Kv Vlaanderen-Vilvoorde (116 dln)
04/09  Meersmans Bjorn (J) 2e  Meldert (34 dln) 9
04/09  Maes Jan (J) 12e  Heist-Goor (35 dln)
04/09  Meersmans Jens (A) 32e  Glabbeek (44 dln)
04/09  Donders Jelle (A) 2e  Meer (8 dln) 9
04/09  Suys Frank (M) 1e  Oosteeklo (WAOD-C) 10
04/09  Heymans Johny (M) 7e  Oosteeklo (WAOD-F1)
04/09  Heymans Jean-Pierre (M) 23e  Oosteeklo (WAOD-F1)
04/09  Pepermans Jean-Pierre (M) 17e  Oosteeklo (WAOD-F2)
03/09  Seeldraeyers Kevin (B) 14e  5e rit Giro Ciclistico Della Valle D'Aosta
03/09  De Block Kris (EL) 4e  Tisselt (71 dln) 14
03/09  Borms Mark (EL) 6e  Tisselt (71 dln) 10
03/09  Roskam Andy (EL) 16e  Tisselt (71 dln)
03/09  Baeyens Bart (EL) 28e  Tisselt (71 dln)
03/09  Van Lent Kenny (B) 29e  Tisselt (71 dln)
03/09  Sluyts Nicky (B) 32e  Tisselt (71 dln)
03/09  Verbruggen Nico (EL) 42e  Tisselt (71 dln)
03/09  Peeters Walter (EL) 43e  Tisselt (71 dln)
03/09  Van Peteghem Caroline (Di) 11e  Wielbeke (42 dln)
03/09  De Smedt Mauro (N) 20e  Wichelen (81 dln)
03/09  Peersman Gerben (N) 24e  Wichelen (81 dln)
03/09  Suys Frank (M) 6e  Dikkelvenne (WAOD-C)
03/09  Staljanssens Alfred (M) 1e  Dikkelvenne (WAOD-F1) 10
03/09  Heymans Jean-Pierre (M) 3e  Dikkelvenne (WAOD-F1) 6
03/09  Heymans Johny (M) 4e  Dikkelvenne (WAOD-F1) 4
03/09  Pepermans Jean-Pierre (M) 15e  Dikkelvenne (WAOD-F2)
03/09  Robberecht Gino (CS) 6e  Lokeren (VWF-C)
02/09  Seeldraeyers Kevin (B) 14e  4e rit Giro Ciclistico Della Valle D'Aosta
01/09  Seeldraeyers Kevin (B) 14e  3e rit Giro Ciclistico Della Valle D'Aosta
01/09  Broothaerts Joeri (EL) 5e  Kalfort (VWV-A) 4
01/09  De Decker Henri (M) 18e  Kalfort (VWV-A)
01/09  Heymans Jean-Pierre (M) 4e  Kalfort (VWV-D) 8
01/09  Van assche Steven (B) 12e  Baardegem (44 dln)


uitslagen augustus 2005
uitslagen juli 2005
uitslagen juni 2005
uitslagen mei 2005
uitslagen april 2005
uitslagen maart 2005


<