Running Angel       Flatcoated & Golden Retrievers


Resultaten van onze honden



La Louvière 29-02-04 Puppyklas: Mvr Vries-Hoogland (NL) Veel belovend
Beste puppy van groepen 7 & 8
Antwerpen (Brabo)17-04-04 Puppyklas: Mvr Delvaux (B) Veel belovend
Beste puppy Flatcoated Retriever
Lommel06-06-04 Jeugdklas: Dhr Jos De Cuyper (B) 1ste Uitmuntend
Beste jonge Flatcoated Retriever
La Louvière10-07-04 Jeugdklas: Dhr P. Baelen (B) Beste jonge teef
Beste jonge Flatcoated Retriever
Leuven07-08-04 Jeugdklas : Dhr Theo Leenen (B) 1ste Uitmuntend
Beste jonge teef
Beste jonge Flatcoated Retriever
BFRC Clubshow07-11-04 Jeugdklas : Mr Bruno Facq (F) 1ste Uitmuntend
Beste jonge Flatcoated Retriever
2de beste teef
Brussels Dog Show11-12-04 Jeugdklas : Mr Lyrholm Anders (S) Beste jonge teef
Belgian Junior Winner
Tienen Kerstshow26-12-04 Openklas : Mw L. Delvaux-Grauwels (B) 1ste Uitmuntend - BOB
Moeskroen 23-01-05 Openklas : Dhr W. Van den Broeck (B) 2de Uitmuntend
Wieze20-03-05 Openklas : Dhr J. Verrees (B) 2de Uitmuntend - RCAC
Luxemburg 27-03-05 Tussenliggendklas : Mr. A. Zhuk (Répub. Belarus) 4de Uitmuntend
Antwerpen (Brabo)17-04-05 Openklas : Dhr W. Van den Broeck (B) 1ste Uitmuntend - CAC/CACIB
Namur 21-05-05 Openklas : Dhr Wellens (NL) 3de Uitmuntend
Genk 26-06-05 Openklas : Mw M. Vanherle (B) 1ste Uitmuntend
La Louvière 09-07-05 Openklas : Dhr J. De Cuyper (B) 1ste Uitmuntend - RCAC
Douai (F) 17-07-05 Tussenliggendklas : Mr. Edh (S) 1ste Uitmuntend - CACS/CACIB -BOB
Mechelen 20-08-05 Openklas : Dhr P. Baelen (B) 1ste Uitmuntend - CAC/CACIB
Retriever Club de France 28-08-05 Fontaine au Pire (F) - Sélectif B Keurder : Dhr Philippe Lammens: Geslaagd
Merksplas 24-09-05 Selectie Schoonheid & Fokdag Keurders: J. De Cuyper & J.Verrees:
Uitmuntend
Huy 27-11-05 Clubshow BFRC : ShowChallenge van de Club Wint de Challenge van de Club
bij de teven
Tienen Kerstshow 26-12-05 Openklas : Mw R. Locks (B) 1ste Uitmuntend - BOB
Gent 26-02-06 Openklas : Mrs Hathaway (GB) 3de Uitmuntend
Luxemburg 26-03-06 Openklas : Mr Nicolas Kuffer Uitmuntend
BFRC Clubshow 04/06/06 Fokkerklas : Mrs F. Mc Kinlay (Scotland) 1ste Uitmuntend
W.T. BFRC 05-06-06 Beauraing Initiatie Klasse : 75 %
Le Bourget -Championnat de France 17-06-06 Openklas : Dhr J. De Cuyper (B) 2de Uitmuntend
Saint-Servais Country Gundog Show 18-06-06 Openklas : Mr J-L Pigal (F) 2de Uitmuntend
Brussels Dog Show 25-06-06 Openklas : Mrs P. Hollings (G-B) 2de Uitmuntend
Douai (F) 15-07-06 Openklas : Mr Arrue-Pinto (E) 1ste Uitmuntend - CACS/CACIB - BOB
Mertert -Retriever Club Luxemburg 16-07-06 Openklas : Mrs Becky Johnson (G-B) 2de Uitmuntend - RCACL
Liège 22-07-06 Openklas : Mrs E.Clerc (CH) 3de Uitmuntend
Field Trial Thorembais 25-11-06 Speciaal werkproef: Geslaagd Chessy wordt Belgisch Schoonheidskampioene
Moeskoen 28-01-07 Kampioenklas : Mr B. O'Hara (Eir) 1ste Uitmuntend - RCAC/RCACIB
Hoogstraten 24-02-07 Kampioenklas : Dhr R. Vriens (B) 1ste Uitmuntend - CAC/CACIB - BOS
W.T. RTCB 17-03-07 Beauraing Initiatie Klasse : 76,5 %
Luxemburg 01-04-07 Kampioenklas : Mr J. Goubie (F) 4de Uitmuntend
Maubeuge (F) 07-04-07 Werkklas : Mr J-L Pigal (F) 1ste Uitmuntend - CACS - BOS
Namur 19-05-07 Kampioenklas : Mr Ph. Lammens (B) 1ste Uitmuntend
Brussels Dog Show 23-06-07 Kampioenklas : Mr J. Verrees (B) 3de Uitmuntend
Douai (F) 15-07-07 Werkklas : Mr J. Goubie (F) 1ste Uitmuntend - CACS/CACIB - BOB
Mertert -Retriever Club Luxemburg 22-07-07 Kampioenklas : Mr J-R Sauge (N) Uitmuntend
Clubmatch Will To Please - Ardooie 25-08-07 Kampioenklas : Mr Th. Leenen (B) 1ste Uitmuntend
Luxemburg 01-09-07 Werkklas : Mrs A. Cerne (SLO) 1ste Uitmuntend - CACL
Field Trial Mauran (F) 06-10-07 A la française : Mr Genoux (F) Zeer Goed
Field Trial Mauran (F) 07-10-07 A la française : Mr Monscavoir (F) Zeer Goed
Gent 24-02-08 Kampioenklas : Mr Chris Atkinson (GB) 1ste Uitmuntend
Maubeuge (F) 29-03-08 Werkklas : Mme D. Chalard (F) 2de Uitmuntend + Confirmatie
Monceau-sur-Sambre 25/05/08 Kampioenklas : Mr L. Heinesche (L) 1ste Uitmuntend - 2de beste teef
BFRC Championship Show Vilvoorde 01-06-08 Kampioenklas : Mv W. Boermans (NL) 1ste Uitmuntend - CAC (40 teven)
Field Trial Grigny (F) 07-12-08 A la française : Mme D. Chalard (F) Zeer Goed: Chessy wordt Internationaal Schoonheidskampioene
Test van sociaal gedrag van de KMSH 29-03-09 Club Canin Antheit Geslaagd
Luxemburg 05-09-09 Werkklas : Mr Marc Vallois (F) 2de Uitmuntend - RCACL
Beauraing 20-09-09 Selectie Show & Werk Keurders : V. Boesmans, J. De Cuyper, P. Deheyder, F. Exelmans: Geslaagd
Luxemburg 28-03-10 Kampioenklas : Mrs Gisela Werner (D) Uitmuntend
Mertert -Retriever Club Luxemburg 18-07-10 Kampioenklas : Mr David Bellamy (GB) 2de Uitmuntend
Luxemburg 04-09-10 Werkklas :Mr Paul Jentgen (L) 2de Uitmuntend
Luxemburg 27-03-11 Werkklas: Mr Hans Grˆºttner (D) 3de Uitmuntend


BFRC Clubshow Vilvoorde 04-06-06 Classe Puppy :Mrs F. Mc Kinlay (Scotland) Veel belovend
Beste puppy teef
La Louvière 23-03-08 Openklas : Mr Th. Leenen (B) 1ste Uitmuntend - CAC - BOB
Monceau-sur-Sambre 25-05-08 Fokkerklas : Mr L. Heinesche (L) 1ste Uitmuntend, BOB, BOG 8
8ste BIS
BFRC Championship Show Vilvoorde 01-06-08 Fokkerklas : Mv W. Boermans (NL) 1ste Uitmuntend - 3de beste teef op 40
Saint-Servais Country Gundog Show 15-06-08 Openklas : Mv V. Boesmans (B) 1ste Uitmuntend - CAC - BOB
Brussels Dog Show 22-06-08 Openklas : Dhr J. De Cuyper (B) 1ste Uitmuntend - RCAC - RCACIB
BRC Show Turnhout 13-07-08 Fokkerklas : Mrs B. Hutchinson (GB) 2de Uitmuntend
Liège 19-07-08 Openklas : Mv V. Boesmans (B) 1ste Uitmuntend - CAC - CACIB
Mertert -Retriever Club Luxemburg 20-07-08 Openklas : Mr R. Sillence (GB) 2de Uitmuntend
Retriever Club de France 17-08-08 Fontaine au Pire (F) Sélectif B Keurders : Mr Philippe Lammens en Bruno Facq: Geslaagd
Mechelen 24-08-08 Openklas : Dhr R. Vriens (B) 1ste Uitmuntend - CAC - CACIB
Luxemburg 06-09-08 Openklas : Mme M-J Melchior (L) 1ste Uitmuntend - CACL
Pontoise (F) 14-09-08 Openklas : Mme D. Chalard (F) 1ste Uitmuntend - CACS - CACIB
Maastricht (NL) 28-09-08 Openklas : Mr R. Hübenthal (N) 4de Uitmuntend
Field Trial Thorembais 14-11-08 Speciaal werkproef Belg.Kamp. Geslaagd
Field Trial Préseau (F) 23-11-08 A la française : Mr Ph. Lammens (B) Zeer Goed
Field Trial Grigny (F) 06-12-08 A la française : Mme D. Chalard (F) Zeer Goed
Field Trial Grigny (F) 07-12-08 A la française : Mr A. Chalard (F) Zeer Goed
Mouscron 25-01-09 Werkklas : Mr G.Guffanti (I) 1ste Uitmuntend - CAC - CACIB
Luxemburg 29-03-09 Werkklas : Mr B. Matakovic (CR) 3de Uitmuntend
Genk 26-04-09 Werkklas : Mv V. Boermans (B) 1ste Uitmuntend
BRC Show Turnhout 10-05-09 Werkklas : Mrs Kirsi Nieminen (FIN) 1ste Uitmuntend - CAC
Everest wordt Belgisch Schoonheidskampioene
Namur 17-05-09 Werkklas : Mr B. Facq (F) 1ste Uitmuntend - RCAC - RCACIB
BFRC Championship Show Kumtich 06-06-09 Werkklas : Mrs S. Jarmer (A) 1ste Uitmuntend
Paris - Championnat de France 13-06-09 Werkklas : Mme Legrand-Leloup (F) 2de Uitmuntend
Mertert -Retriever Club Luxembourg 19-07-09 Werkklas : Mrs RM. Talbot (GB) 4de Uitmuntend
Mechelen 22-08-09
Werkklas : Mr M. Borges (PT)
1ste Uitmuntend
Luxemburg 05-09-09 Kampioenklas : Mr Marc Vallois (F) 1ste Uitmuntend - CACL
Everest wordt Luxemburgs Schoonheidskampioene
Sully-sur-Loire (F) - Nationale d'Elevage RCF 12-09-09 Werkklas : Mr Dalton (GB) 2de Uitmuntend
Metz (F) 13-09-09 Werkklas : Mme R. Rault (F) 1ste Uitmuntend - CACS - CACIB
Everest wordt Internationaal Schoonheidskampioene
Beauraing 20-09-09 Selectie Show & Werk Keurders : V. Boesmans, J. De Cuyper, P. Deheyder, F. Exelmans: Geslaagd
Test van sociaal gedrag van de KMSH 28-03-10 Club Canin Antheit Geslaagd


W.T. De Gouden Jachthoorn 06/04/2003 Clubmatch Zichem Initiatie Klasse : 87 %
W.T. Belgian Labrador Retriever Club 13/04/2003 Lubbeek Initiatie Klasse : 80 %
W.T. De Gouden Jachthoorn 31/05/2003 Zichem Initiatie Klasse : 68 %
W.T. SRCF - KKMV 12/07/2003 Merendree Initiatie Klasse : 61 %
Houwaart 21/09/2003 Selectie Show, Werk & Fokdag Keurders: J. Verrees, E. Vanherle, J-C de Troostembergh: Geslaagd
W.T Belgian Flatcoated Retriever Club 01/05/2004 Beauraing Initiatie Klasse : 91 %
W.T. De Gouden Jachthoorn 22/05/2004 Zichem Initiatie Klasse : 81 %
W.T. Will To Please 05/06/2004 Anzegem (Hemsrode) Initiatie Klasse : 73 %
Retriever Club de France 08/08/2004 Préseau (F) Sélectif B Keurder : Mr Jean-Louis PIGAL: Geslaagd
FIELD-TRIAL de Saint-Saulve (F) 20/11/2004 Saint-Saulve (F) Keurder : Mr ROSCIARELLI (I)
W.T. De Gouden Jachthoorn 03/04/2005 Clubmatch Zichem Novice Klasse : 81 %
W.T. De Gouden Jachthoorn 02/04/06 Clubmatch Zichem Novice Klasse : 65 %
W.T. Will To Please 06/05/06 Oudenaarde Novice Klasse
W.T Belgian Labrador Retriever Club 20/05/06 Leuze Novice Klasse
W.T. Will To Please 03/06/06 Anzegem (Hemsrode) Novice Klasse
W.T. Best of Friends 31-03-07 Wingene Novice Klasse : 67 % (3de plaats)
Test van sociaal gedrag van de KMSH 30-03-08 Club Canin Antheit Geslaagd


BFRC Championship Show Kumtich 06-06-09 Babyklas: Mrs Sigrid Jarmer (A) Veel Belovend
Mechelen 22-08-10
Intermediaire Klas: Mr. T. Pinto (PT)
1ste Zeer Goed
Brussels Dog Show 19-12-10 Intermediaire Klas: Mw M. Vanherle (B) 1ste Uitmuntend - RCAC - RCACIB
Mouscron 30-01-11 Intermediaire Klas: Dhr Th. Leenen (B) 1ste Uitmuntend - CAC - CACIB
Luxemburg 27-03-11 Openklas: Mr Hans Grüttner (D) 3de Uitmuntend
Pontoise (F) 14-05-11 Openklas : Mme Drouillard (F) 1ste Uitmuntend
BFRC Championship Show Overijse 04-06-11 Openklas : Mr Bruno Facq (F) 1ste Zeer Goed
Brussels Dog Show 17-12-11 Openklas : Mw Viviane Boesmans (B) 2de Uitmuntend


ONTVANGST ONZE HONDEN ACTIVITEITEN ANDERE RUNNING ANGEL PUPS
NEST RESULTATEN FAMILIE LINKS CONTACT
ALBUM 1 ALBUM 2 ALBUM 3 ALBUM 4 ALBUM 5
ALBUM 6 ALBUM 7 ALBUM 8
DEKREU IN MEMORIAM Terug
   naar
boven
Terug
    naar
  homepage