>
Zilveren Passer vzw

Structuur  -  Historiek  -  Reglement  -  Verzekering  -   Contact




Contact Voorzitter Christine De Ferm
Email: christinedeferm@skynet.be
Telefoon: 03/448.04.51

 
  Agglomeratie Antwerpen Christine De Ferm
Email: christinedeferm@skynet.be
Telefoon: 03/448.04.51

 
  Provincie Antwerpen
(zonder Agglomeratie Antwerpen)
Kristin Iserbyt
Email: kristin.iserbyt@telenet.be
Telefoon: 015/20 21 95

Ann Leysen-Dens
Email: ann_dens@telenet.be
Telefoon: 015/51 12 57

 
  Provincie Brabant Linda Behaeghe - De Saeger
Email: lbehaeghe@yahoo.com
Telefoon: 02/452.51.59

Frie Vandeweyer
Email: frie.vandeweyer@telenet.be
Telefoon: 016/20.39.63

 
  Provincie Limburg Katrien Dujardin-Gerits
Email: k.dujardin@pandora.be
Telefoon: 011/23 15 50

Monique Fisette-Vervaeke
Email: moniquevervaeke@hotmail.com
Telefoon: 011/22 50 19

 
  Oost-Vlaanderen
Agglomeratie Gent
Mady Hermans
Email: hermans.wmg@skynet.be
Telefoon: 09/225.12.81

Christine De Ronne
Email: christine.de.ronne@telenet.be
Telefoon: 09/231.22.67

 
  Provincie Oost-Vlaanderen
(zonder Agglomeratie Gent)
Annemarie Depuydt
Email: annemarie.depuydt@gmail.com

Telefoon: 054/41 36 68

Tiny Van Den Abbeeele
Email: tinyvandenabbeele@hotmail.com
Telefoon: 054/41.00.05

 
  Provincie West-Vlaanderen Kiki Vanerem
Email: kikileun@skynet.be
Telefoon: 050/39.16.56

Bie Dewaele
Email: bievandeneede@hotmail.com
Telefoon: 051/20.75.85

 
  Nederland Marja Van der Velden
Email: mailto:marvelden@planet.nl
Telefoon: 00 31 6 22 57 05 05
 
  Club Gulden Passer
(voor de jeugd)
Ann Dens
Email: ann_dens@telenet.be
Telefoon: 015/51.12.57

Viviane Van Meerbeeck- Vandenbroucke
Email: vivianevandenbroucke@hotmail.com
Telefoon: 03/233.76.46

 
  Koperen Passer (voor de heren) Website: http://www.koperenpasser.be/