Onze Leden

 

Clubstatuten - Huishoudelijk Reglement

Clubinfo

 

Luc Vanton

Pennngmeester en één van de clubstichters

Geb 12/12/1961

Alias: Tonneke

Email: luc.vanton@telenet.be

John Vanderdood

Voorzitter

Geb 23/11/1981

Alias:

Bike: Orbea OIZ 2019

Email: johnvanderdood35@hotmail.com

Johan Demuylder

Bestuurslid

Geb 06/8/1973

Alias: De Flokke

Bike: Orbea OIZ 2019

Email: nouk@telenet.be

 

Stijn De Man

Bestuurslid

Geb 21/03/1992

Bike:

 

Email: dm_stijn@hotmail.com

 

David Dehertogh

Alias:

Geb 23/9/1989

Bike: Orbea Alma 29er

Email: daviddehertogh@hotmail.com

Jean Pierre Taymans

 

Geb 13/10/1968

Bike:

Alias; de pitte

email; taymans.cuyvers@telenet.be

 

Alex Taymans

 

Bike:

Alias; Ali

email; alex-taymans@hotmail.com

Danny Taymans

 

Bike:

Alias; de lange

email; danny.taymans@telenet.be

Arthur Joos

 

Bike:

Alias;

email; arthur.joos@telenet.be

Pol Solano

Geb 17/7/1991

Email: polsolano24@gmail.com

Michel Taymans

Geb 12/07/1964

Bike:

Alias; long mike

Email: micheltaymans@skynet.be

Jelle Vanton

Alias:

Geb 10/10/1995

Bike:

Email: jelle.vanton@gmail.com

Jo Vertongen

Geb 21/6/1977

Email: kajomoma96@gmail.com

 

Wim Hermans

Secretaris

Geb 7/4/1979

Alias: Lucky Iron

Bike: Kona Hey Hey 29" en Orbea OIZ Marathon

 

 

Email: wimhermans@telenet.be

 

Ronald Vanderlinden

Geb 3/10/1960

Alias: Mosquito-men

Email: ronaldvdld@gmail.com

 

Ronny Barnhoorn

Bestuurslid

Geb 3/1/1970

Alias: Racing Ronny

Bike: Focus Raven 29 en Specialized 29 Camber Evo

email; ronnybarnhoorn@gmail.com

 

Email: ronnybarnhoorn@gmail.com

Luc Scheepmans

Geb 20/12/1962

Email: Lscheepmans@skynet.be

 

Ivan Dehertogh

Webmaster en berstuurslid

Geb 30/1/1961

Alias:De Scherpe

Bike: Orbea Occam m40 29er , Orbea OIZ M10

 

 

Email: ivan.dehertogh@skynet.be

Lander Vanton

Alias:

Geb 10/10/1989

Bike: Mountainbike Scott Scale 20 carbon frame, Foc 80FRL voorvork met lockout, XT afmontage, XTR achterderailleur,mavic x317 wielen

Email: vantonneke@hotmail.com

Michael Neubourg

Geb

Bike:

 

Email: Michael.neubourg@jci.com

 

Dirk Janssens

Geb 4/12/1963

Bike:

 

Email: Dirk.janssens@exigon.be

 

Theo Quintelier

Alias:

Geb 19/6/1958

Bike:

Email: quintelier.theo@skynet.be

Jaap Lub

Alias:Den Hollander

Geb 10/12/1954

Bike:

Email: jaapluub@telenet.be

 

 

Johan Dewulf

Bestuurslid:

Geb 23/9/1957

Bike:

Email: jodewulf@hotmail.com

Rony Crikelaire

 

Alias; de Kriek

Geb 4/2/1979

Bike:

Email: rony.crikelaire@telenet.be