Onze Leden

 

Clubstatuten - Huishoudelijk Reglement

Clubinfo

 

John Vanderdood

Voorzitter

Geb 23/11/1981

Alias:

Bike: Stevens Carbon en Orbea OIZ

Email: johnvanderdood35@hotmail.com

Jo Vertongen

Geb 21/6/1977

Bike: Canyon CF SL 29 8.9-custom tune-bor wielset

Email: jo.vertongen@dhl.com

 

 

Wim Hermans

Secretaris

Geb 7/4/1979

Alias: Lucky Iron

Bike: Kona Hey Hey 29" en Orbea OIZ Marathon

Email: wimhermans@telenet.be

 

Ronald Vanderlinden

Geb 3/10/1960

Alias: Mosquito-men

Bike: Titus Racer X en Mosquito F light

Email: ronaldvdld@gmail.com

 

Ronny Barnhoorn

Geb 3/1/1970

Alias: Racing Ronny

Bike: Focus Raven 29 en Specialized 29 Camber Evo

 

Email: ronnybarnhoorn@gmail.com

Luc Scheepmans

Geb 20/12/1962

Bike: Radon Skeen Carbon 8.0

Email: Lscheepmans@skynet.be

 

Stijn De Man

Bestuurslid

Geb 21/03/1992

Bike:

 

Email: dm_stijn@hotmail.com

Ivan Dehertogh

Webmaster en berstuurslid

Geb 30/1/1961

Alias:De Scherpe

Bike: Orbea Occam m40 29er

+ Orbea Alma 29er

 

 

Email: ivan.dehertogh@skynet.be

 

David Dehertogh

Alias:

Geb 23/9/1989

Bike: Orbea Compair 26 en Granville Pulse 26

 

 

 

Email: daviddehertogh@hotmail.com

Lander Vanton

Alias:

Geb 10/10/1989

Bike: Mountainbike Scott Scale 20 carbon frame, Foc 80FRL voorvork met lockout, XT afmontage, XTR achterderailleur,mavic x317 wielen

Email: vantonneke@hotmail.com

Jelle Vanton

Alias:

Geb 10/10/1995

Bike:

Email: jelle.vanton@gmail.com

Michael Neubourg

Geb

Bike:

 

Email: Michael.neubourg@jci.com

 

 

Dirk Janssens

Geb 4/12/1963

Bike:

 

Email: Dirk.janssens@exigon.be

 

Theo Quintelier

Alias:

Geb 19/6/1958

Bike:

Email: quintelier.theo@skynet.be

Luc Vanton

Pennngmeester en één van de clubstichters

Geb 12/12/1961

Alias: Tonneke

Bike:

Email: luc.vanton@telenet.be

Johan Demuylder

Bestuurslid

Geb 06/8/1973

Alias: De Flokke

Bike: Specialized Stumpjumper

Email: nouk@telenet.be

 

Jaap Lub

Alias:Den Hollander

Geb 10/12/1954

Bike:

Email: edithvanrees@telenet.be

Johan Dewulf

Bestuurslid:

Geb 23/9/1957

Bike:

Email: jodewulf@hotmail.com

 

Cristophe Peeters

 

Bike:

Email: peeters-dragon@skynet.be