Magnolia Federation vzw
   
 

Startpagina

Inhoud

Nieuws

Onderzoek

Artikels

Opleidingen

Inschrijven

Wegwijzer

Nieuwsbrief

Op deze pagina zullen we u op de hoogte houden van de cursussen die door ons ingericht worden.

  • Overzicht

Voor een compleet overzicht van ons cursusaanbod kan u ook onderstaand pdf-bestand downloaden.

pdf-bestand
Cursusoverzicht.pdf
Hoe kan ik dit bestand op mijn computer opslaan?
Kunt u dit document niet openen ? klik dan hier.

Onderstaande tabel geeft U een overzicht van de aangeboden cursussen vanaf september.

Beschrijving Data '11/'12 Plaats Lesgever Prijs
FEET1
(voor beginners)
5x Do + 2x Ma (19u30-22u30) start in september TPC, Groenenborgerlaan 149, 2020 Antwerpen
Lokaal S3
N. Van Ouytsel €195 Voorschot €45

FEET2
(voor gevorderden)

5x Do (19u30-22u30)
26/01, 2/02, 9/02, 16/02, 1/03/2012

TPC, Groenenborgerlaan 149, 2020 Antwerpen
Lokaal S3

N. Van Ouytsel
€170 Voorschot €20
FEET3 Nieuw!!! (voor hen die 1 & 2 gevolgd hebben) 5x Do (19u30-22u30)
Lente 2012.
TPC, Groenenborgerlaan 149, 2020 Antwerpen
Lokaal S3
N. Van Ouytsel €170 Voorschot €20
Sjamanen - Homeopathie 5x Wo
(19u-22u30)
8/02, 15/02, 7/03, 14/03, 28/03/2012
TPC, Groenenborgerlaan 149, 2020 Antwerpen Dr. E Van den Bogaert

€160 Voorschot €60

Top
  • Hoe inschrijven

Door een e-mail te zenden aan het secretariaat met uw gegevens: naam adres, tel./GSM en tegelijk het voorschot te storten op rek van Magnolia Federation vzw. IBAN BE15 7895 3408 32 30 BIC GKCCBEBB. Op voorhand inschrijven is noodzakelijk.

Top
  • Toelichtingen

    Hier vindt u een beetje uitleg over een aantal cursussen.

    • FEET 1 (voor beginners)
    Cursus: "Inleiding tot de Fysio-Emotionele-Energetische Therapie".

    Deze cursus gaat naar de oorsprong van elke ziekte en gezondheid. Heeft U er ooit al eens over nagedacht hoe het mogelijk is dat één ziekte op zoveel verschillende wijzen kan worden benaderd? (1 klassieke methode en ontelbare alternatieven). Al deze therapieën lijken wel telefooncellen die op dezelfde lijn zijn aangesloten naar één centrale computer (ons onderbewuste), allen met hetzelfde indringende verzoek:"Word a.u.b. eens wakker en genees dit lichaam!". Het is uiteindelijk die centrale computer die beslist: 'Doe ik het of doe ik het niet".

    In deze cursus werken we rechtstreeks met deze centrale computer. Met elegante methoden die allen via het stress-antwoord-mechanisme van het autonome zenuwstelsel werken (de O-test, de assymmetrie in de armlengte, de zelftest) gaan we op zoek naar DE OORZAAK die ons steeds blokkeert. We gaan op zoek naar de emotionele trauma's uit het al of niet verre verleden die er o.a. voor verantwoordelijk zijn dat we ons bvb. minderwaardig gaan voelen bij bepaalde types van mensen, ook al kennen we die niet persoonlijk, waarom we met onze pseudo-moeder of -vader huwen; met alle nefaste gevolgen vandien, waarom sommigen wel 100 maal de deurklink schoonmaken uit vrees om zo besmet te geraken, waarom sommige mensen alsmaar ziek blijven ondanks alle welgemeende inzet van dokters en therapeuten, enz....

    De cursus werpt licht op deze verscholen mechanismen. De therapie tracht het irrationele in deze onbewuste wegen te harmoniseren. In feite is deze therapie veel meer dan de aanzet naar gezondheid, maar naar de volledige geestelijke bevrijding van de mens op weg naar het eeuwig durende bewust beleefde gelukkige "zijn". De lesgevers hopen ten zeerste dat ze de klik bij jullie kunnen brengen op weg naar een betere wereld in en om je heen.

    • FEET 2 (voor gevorderden)
    Deze cursus is enkel toegankelijk voor hen die FEET 1 reeds gevolgd hebben en bij wie de basisingangen volledig geïntegreerd zijn
    • Sjamanen - Homeopathie

    Homeopathie is de meest ontwikkelde en de meest performante kwantumtherapie onder de verschillende therapieën  die aan de Westerse bevolking worden aangeboden.  
    Het woord “sjamaan” zou kunnen beroeren want men heeft er veel co-notaties aan gegeven.
    Het is echter belangrijk te weten dat in elk menselijk wezen een sjamaan-vermogen schuilt.  Sommigen gebruiken dit vermogen zonder het te weten, zonder het te herkennen, noch te duiden. Anderen maken er gretig gebruik van, ontwikkelen bewust dit vermogen en ondervinden en waarderen er de weldaden van.

    De nieuwe Europese normen, voorgeschreven door verschillende lobby’s hebben als effect: de snelle verdwijning van de homeopathische laboratoria en remedies.
    Het besef dat deze homeopathische middelen niet meer te krijgen zullen zijn, zorgt voor een groeiende angst  bij de gebruikers ervan.  Deze angst is een onnodige emotionele belasting.  Als men deze feitelijke toestand positief observeert, kan men nu de keuze maken om zijn eigen ingeslapen sjamaan-vermogens te ontwikkelen en te gebruiken.  Het is mogelijk deze sjamaan-middelen toe te passen en coherent te blijven met de gekozen medicatie , terwijl het inzicht in het domein van gezondheid wordt vervolmaakt.

    Wat betekent “Sjamanen-Homeopathie” ?
    Elk menselijk wezen heeft in zich, onder de vorm  van vibraties, het voorouderlijk geheugen van de volledige evolutie van de levende wereld.  M.a.w.: ons lichaam draagt in zich de meest volledige databank van homeopathische geneesmidddelen die voor ons heilzaam zijn en waarover wij op aarde kunnen beschikken.

    Daarom is het de taak  van elkeen om zich te verbinden met zijn eigen sjamanen-homeopathisch vermogen van zelfgenezing en dit verder te ontwikkelen.  Het volstaat hiervoor om de praktijk van het gebruik van dit vermogen opnieuw aan te leren.

    Met behulp van energetische testen of spiertesten is het mogelijk  heel  snel  te bepalen en te verifiëren in welk rijk (astraal, mineraal, microbieel, dierlijk, menselijk, goddelijk), welk getal, welk alfabet (Romeins, Grieks, Hebreeuws, Arabisch, Indisch, Egyptisch…) en welk teken of welke letter(A, Alfa, Aleph, Alif, …) het probleem zich situeert.  Op die  manier kan een lichamelijke implicatie voorkomen of verhinderd worden.
    Op elk ogenblik kan men zijn persoonlijke biologische instrumenten gebruiken om waar te nemen, zich bewust te worden, uit te drukken of  mentaal te activeren welk  geneesmiddel, verdunning en dynamisering geschikt zijn, door auto-bio-resonantie, om zichzelf te reguleren.
    Andere sjamanen-toepassingen zullen ook voorgesteld worden in de genealogie om de herinneringen van de voorouders die in ons aanwezig zijn, in evenwicht te brengen,alsook de mensen en de plaatsen van onze omgeving die in moeilijkheden zijn als gevolg van onze activiteiten, te helpen en te ondersteunen.
    Het impact van deze nieuwe manier van toedienen van homeopathische middelen werd reeds proefondervindelijk vastgesteld door patiënten, homeopaten, osteopaten, energie-therapeuten, magnetiseurs.  Metingen uitgevoerd met kwantumapparaten zoals de Etioscan, bevestigen de resultaten.

    • AURICULOTHERAPIE

    Het hele lichaam weerspiegelt zich in het oor. Door het bewerken van bepaalde zones kunnen zekere organen via het oor gestimuleerd worden. Het is een boeiende manier om veel alledaagse kwaaltjes te verlichten en/of weg te werken. Een aanbeveling voor iedereen die iets met zijn lichaam wenst te doen.

    Top
    • Opmerking

      Om organisatorische redenen is VOORAF inschrijven door het opsturen van het bedrag (min. 1 week vóór de aanvang) op onze bankrekening of een cheque/-overschrijving aan het secretariaat een NOODZAAK. Dikwijls kan het lokaal de laatste week nog gewijzigd worden en moeten we ook zorgen voor de kopieën van de cursus. Bij ter plaatse betalen wordt een MEERPRIJS van 2€ aangerekend!

    Top
    • Bijkomende vragen?
    Secretariaat:
    (voor alle briefwisseling)
    Magnolia Federation vzw
    p/a Oosterwijkseweg 39
    B-2250 OLEN (België)
    Telefoon/Fax:
    (België)
    014/26 64 79
    Ondernemingsnummer: 0421.731.155

    E-mail:
    (Algemene informatie)

    magnolia.federation@skynet.be
    E-mail:
    (webmaster)
    w.deboodt@skynet.be

    Top

     

Overzicht
Hoe inschrijven
Toelichtingen
Opmerking
Bijkomende vragen

 

 

 

 


webdesign: Sem Peelman
Secretariaat:
Magnolia Federation vzw
p/a Oosterwijkseweg 39
B-2250 OLEN (België)
e-mail:magnolia.federation@skynet.be
telefoon:014/26.64.79
webmaster: Willy Deboodt