..............................Jeugdwerking
 
 

Dit jaar starten wij in samenwerking met de VTV met het concept KidsTennis: 

 

 

 

 

 

Dit omvat een eenvoudige, vernieuwde opleidingsstructuur voor kinderen van 3 tot 12 jaar, met als doel de kwaliteit van de jeugdwerking en de lessen in onze club te verhogen.

Aan de verschillende vaardigheidsniveaus van de spelertjes wordt een kleur toegekend; ze kunnen overgaan naar een volgende kleur (niveau) wanneer ze slagen voor een aantal testjes.


Op deze manier is het voor iedereen eenvoudig de evolutie van elk kind op een objectieve manier te volgen. Op onze club starten de beginnende tennissers in Blauw en eindigen ze in Groen als een speler met een degelijke basis om aan competitie deel te nemen. Kinderen vanaf 5 jaar kunnen bij ons terecht voor lessen.
De terreinen en ballen veranderen naar gelang het niveau.

Voor meer informatie over KidsTennis kunt u altijd terecht op www.kidstennis.be.

Testnamiddag: zondag 17 april vanaf 14u

Op deze namiddag bepalen de trainers het niveau (de kleur)  van alle kinderen aan de hand van welbepaalde testjes om zo de lesgroepen te kunnen indelen. Wij zullen proberen rekening te houden met jullie wensen, maar we kunnen dit niet garanderen.

Het juiste aanvangsuur voor iedere leeftijdscategorie zal nog meegedeeld worden via mail. Dus gelieve bij inschrijving van uw kind zeker ook het mailadres van een ouder te noteren. Veel informatie zal vanaf dit jaar via mail verstuurd worden.

Indien jullie niet aanwezig kunnen zijn op deze testnamiddag, zal uw kind ingedeeld worden volgens leeftijd.  Verandering van groep zouden we tot een minimum willen beperken, dus probeer zeker aanwezig te zijn op de testnamiddag.

Lesdagen KidsTennissers (5-12 jaar) en Jeugdspelers (13-18 jaar)

Dit jaar zullen de KidsTennissers alleen maar les kunnen volgen op woensdagnamiddag van 14u tot 18u en op zaterdagmorgen van 10u tot 14u.

De Jeugdspelers kunnen ook op deze dagen en uren les volgen en eventueel op maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag tussen 16u en 18u op voorwaarde dat er voldoende kinderen in een groepje zitten.

Lessenreeks KidsTennissers en Jeugdspelers

Ook dit jaar bieden we de kinderen een lessenreeks aan van 10 lessen. Ze zullen van start gaan op:

  • Zaterdag 23 april (= laatste weekend Paasvakantie!)
  • Woensdag 27 april

De prijs bedraagt € 60. Gelieve dit mee te geven bij de eerste les.

KinderTour 3 september 2011

Hou zaterdag 3 september alvast vrij! 
Dan organiseren wij een KidsTennistornooi met 4 reeksen : blauw, rood, oranje en groen. Het tornooi duurt een halve dag (+/- 2 uur) en alle kinderen spelen evenveel wedstrijdjes (in poules zonder winnaars of verliezers).

Tenniskampen

De data van onze gegeerde tenniskampen liggen ook al vast.  Dit jaar organiseren wij 3 kampen van:

  • 4 tot 8 juli
  • 1 tot 5 augustus
  • 22 tot 26 augustus

Hoe inschrijven voor de lessen en de tenniskampen?

De inschrijvingen voor de lessen en kampen zijn afgelopen. Alle tenniskampen zitten volzet!

 
   
Koninklijke Tennisclub Schoten vzw Tel: +32 3 658 64 50 Argenta 979-5347414-03
Secretariaat : p/a Erikadreef 4 tcschoten@tcschoten.be IBAN BE21 9795 3474 1403
2900 Schoten BTW nr: BE 0410 637 424 BIC ARSPEBE22