CCV
School voor geloof

› Initiatief van het CCV Centrum voor Christelijk Vormingswerk
in het bisdom Brugge verzorgd door de professoren van het Grootseminarie

 

Opzet

Veel mensen hebben vragen bij de inhoud en de betekenis van het christelijk geloof op vandaag. Een gezond en volwassen geloof mag die vragen niet uit de weg gaan. De School voor geloof wil bijdragen tot verdieping en verheldering van het geloof door op de actuele vragen in te gaan en van daaruit de kernpunten van de christelijke visie te belichten.

Doelpubliek

De School voor geloof richt zich tot het grote publiek. Iedereen die wat wil bijleren is welkom!

Werking

Elk onderwerp wordt door een professor van het Grootseminarie behandeld. Er wordt met "modules" gewerkt: per reeks wordt één thema uitgediept. Elke module beslaat vier namiddagen of avonden, bij voorkeur gedurende vier opeenvolgende weken. Per beurt worden twee uiteenzettingen van ong. één uur gegeven, met tussenliggende pauze en gelegenheid tot vraagstelling.

De School voor Geloof wordt georganiseerd door het CCV, Partner in Christelijk Vormingswerk. CCV
CCV vzw is erkend als opleidingsverstrekker in het systeem van opleidingscheques voor werknemers. Indien ze in aanmerking komen kunnen cursisten betalen met opleidingscheques. De cheques stuurt men op naar CCV in het bisdom Brugge.
Meer info: Dienst Parochiepastoraal, 050/74 56 10 en opleidingscheques.werknemers@vdab.be.


Bredere werking:

Gewoonlijk worden de reeksen eerst op het Grootseminarie van Brugge gegeven. Maar ze kunnen ook elders hernomen worden. Wie daarin geïnteresseerd is, kan contact opnemen met de professor in kwestie voor concrete regelingen.

 ^  Top

 
Leeszaal
Centrum