VVO Sylvester  2012

Einduitslag op basis van de beste  4 van  5 wedstrijden.
Final Results best 4 on 5
Voor de reeksen D-10/D-12/H-10/H-12 heeft de jury beslist de uitslag op te op basis van de beste 3 wedstrijden vanwege het annuleren van wedstrijd 2.
The jury has decided that for classes D-10/D-12/H-10/H-12 the final results are based on best 3 results because day 2 was cancelled. 
Wedstrijden    
W1 Sylvester 2012 Solterheide 26.12.2012 Omega
W2 Sylvester 2012 De Lietteberg 27.12.2012 Borasca
W3 Sylvester 2012 Schrikkelberg 28.12.2012 hamok
W4 Sylvester 2012 Sonnisheide 29.12.2012 K.O.L.
W5 Sylvester 2012 Oirschotse Heide 29.12.2012 K.O.L.
D-10       W 1 W 2 W 3 W 4 W 5                    
1 Kato KEUPPENS Omega 5 3000 1000 0 937 1000 1000
2 Klara ANDERSSON OK Orion 5 2931 962 0 1000 917 969
3 Lisse CEULEMANS TROL 5 2530 536 0 815 761 954
4 Naomi VAN OPSTAL K.O.L. 5 2318 735 0 668 821 762
5 Tille DE SMUL Omega 5 2228 438 0 715 743 770
6 Emma MAES K.O.L. 5 1949 598 0 576 767 584
7 Hanne MARCUSSEN Hune Orienterings Club 93 5 1913 586 0 597 620 696
8 Sarah ROOMAN TROL 5 1693 612 0 484 533 548
9 Sofie BOSMANS Omega 5 1508 417 0 450 531 527
10 Lotte VAN BOVEN TROL 4 846 263 0 283 300
11 Lise MARCUSSEN Hune Orienterings Club 93 1 483 483
D-12       W 1 W 2 W 3 W 4 W 5                    
1 Kajsa ANDERSSON OK Orion 5 3000 1000 0 871 1000 1000
2 Ems DE SMUL Omega 5 2852 855 0 1000 926 926
3 Siel DE SMUL Omega 5 2038 645 0 599 794 440
4 Nore PEETERS Omega 4 1225 471 0 333 421
D-14       W 1 W 2 W 3 W 4 W 5                    
1 Hannah THIELS Omega 5 4000 1000 947 1000 1000 1000
2 Magalie GILLET Omega 5 3453 775 1000 816 828 809
3 Roxanne GELDOF hamok 5 2949 530 848 695 577 829
4 Eadaoin MCCAVANA GEN 4 2873 637 906 588 742
5 Lena BUEKENHOUT Omega 4 2717 726 818 588 585
6 Laura JACOBS Omega 4 1751 0 674 502 575
D-16       W 1 W 2 W 3 W 4 W 5                    
1 Elke VERDEYEN Omega 4 4000 1000 1000 1000 1000
2 Claudia ROOMAN TROL 5 3435 0 818 749 868 1000
3 Kim TIREZ K.O.L. 4 2119 484 503 615 517
D-18       W 1 W 2 W 3 W 4 W 5                    
1 Charlotte THEYS Omega 5 3901 1000 813 901 1000 1000
2 Aoife MCCAVANA GEN 2 1807 877 930
D-20       W 1 W 2 W 3 W 4 W 5                    
1 Kaisu MOILANEN Kajaanin Suunnistjat 5 4000 1000 1000 0 1000 1000
D21       W 1 W 2 W 3 W 4 W 5                    
1 Miek FABRÉ Omega 5 4000 1000 1000 1000 1000 948
2 Sophie TRITSCHLER OLG Zürich 5 3868 947 996 921 925 1000
3 Anna SERRALLONGA TROL 4 3679 965 832 902 980
4 Greet OEYEN hamok 5 3582 912 936 787 830 904
5 Mira SCHEIR K.O.L. 5 3356 673 921 844 816 775
6 Anna MOILANEN Kajaanin Suunnistjat 5 3172 745 859 693 792 776
7 Hannah CULBERG Orienteering USA 5 3016 778 774 682 730 734
8 Nancy WENDERICKX hamok 5 2916 656 844 631 542 785
9 Linda VERBRAKEN Borasca 5 2904 703 822 633 655 724
10 Sofie HEUNINCKX K.O.L. 5 2889 664 795 697 668 729
11 Liesbeth VAN DE VELDE Omega 5 2876 730 864 705 497 577
12 Metka UDOVIC OK Bovec 5 2741 604 733 686 471 718
13 Eva VAN BOVEN Uzo 5 2664 585 710 675 694 0
14 Sabine STÄHR DJK Adler 07 Bottrop 5 2663 619 678 700 666 589
15 Aurélie DESCHEPPER Balise 10 5 2426 562 648 621 595 547
16 Lieke VAN OPSTAL K.O.L. 4 2387 528 586 568 705
17 Esther CLIERINCK K.O.L. 5 2040 506 547 458 529 0
18 Igna HEYNS K.O.L. 2 1325 602 723
D35       W 1 W 2 W 3 W 4 W 5                    
1 Emmanuelle VALENTIN PUYMIROL SPORT NATURE ORIENTATION 5 3997 1000 1000 997 1000 840
2 Leene JESPERS TROL 5 3358 862 850 815 786 831
3 Larissa RAND OLifant 5 3222 0 926 654 827 815
4 Barbara AUER-ROTTENSTEINER Naturfreunde Hirschwang 5 3212 790 620 797 904 721
5 Tina LINTEN K.O.L. 4 2828 0 1000 828 1000
D40       W 1 W 2 W 3 W 4 W 5                    
1 Veerle TULLENEERS Omega 4 3907 974 1000 1000 933
2 Kristel MERTENS TROL 5 3872 1000 900 1000 919 953
3 Bodil Brun MARCUSSEN Hune Orienterings Club 93 5 3723 958 832 933 706 1000
D45       W 1 W 2 W 3 W 4 W 5                    
1 Jane ACKLAND Interlopers 4 3943 1000 1000 943 1000
2 Leen WOUTERS Omega 5 3893 1000 928 896 982 983
3 Naja MOLLER allerød ok 4 3652 856 951 849 996
4 Hilde KROLS hamok 4 3541 785 804 1000 952
5 Greta MOLS hamok 5 3490 892 856 762 834 908
6 Ulla MOILANEN Kajaanin Suunnistjat 5 3264 901 780 638 827 756
7 Hilde VERCAEREN K.O.L. 4 2933 714 778 716 725
8 Myriam VANHOREBEEK Omega 4 2708 666 709 468 865
9 Kristel PALMANS Omega 5 2601 722 729 0 624 526
10 Susanne MAIBACH ol norska 5 2531 672 676 613 486 570
11 Hilde DE BONDT TROL 5 2498 661 715 540 582 0
12 Mia KINNAER Omega 5 1984 505 426 450 500 529
13 Karine DIERCKX Omega 4 1932 509 525 396 502
14 Masja VAN DE VEN KOVZ 4 1467 0 0 659 808
D50       W 1 W 2 W 3 W 4 W 5                    
1 Käthi KOHLER OLG Dachsen 5 4000 1000 1000 1000 1000 1000
2 Maire MERIHEINÄ IF Sibbo-Vargarna 5 3840 938 976 980 946 639
3 Muriel CHOUFFART CO Liège 5 3190 718 819 818 725 828
4 Agneta JONZON Söderhamns OK 5 3074 693 794 825 505 762
5 Julienne VANREUSEL hamok 5 2829 655 694 0 796 684
6 Martine MINET OLV EIFEL 5 2641 779 701 386 592 569
7 Marie-Christine METTEN K.O.L. 5 2317 518 596 342 559 644
D55       W 1 W 2 W 3 W 4 W 5                    
1 Lotta VALENTIN Gustavsbergs OK 5 4000 1000 1000 1000 1000 1000
2 Margrith HOFER OLG Breitsee 5 3634 861 867 933 786 973
3 Lily-Anne COLE TROL 5 3291 652 877 844 562 918
4 Liset HENDRICKX Omega 4 3234 919 885 783 647
5 Odette MORET K.O.L. 5 3184 762 889 796 737 710
6 Maria SULZER OLG Skandia 5 2948 725 755 629 718 750
7 Christiane TOEBINTE Balise 10 4 1960 737 0 536 687
D60       W 1 W 2 W 3 W 4 W 5                    
1 Monica ROELING TROL 5 3957 1000 962 995 943 1000
2 Margareta HARALDSSON Gustavsbergs OK 5 3723 808 892 1000 838 993
3 Brigitte KÖLLA OLG Zürich 5 3711 0 1000 838 904 969
4 Christa ZWIKKER TROL 5 3703 828 876 865 1000 962
5 Paulette BLOMMEN Omega 4 3495 752 915 956 872
6 Maria HENDRICKX Omega 4 3331 772 828 914 817
7 Lieve GEENS TROL 5 3267 843 836 726 862 713
8 Lisette DIRKS K.O.L. 4 2953 762 674 656 861
9 Marianne SELLGREN Sigtuna OK 5 2585 556 640 538 653 736
10 Annie ROMBOUT TROL 4 2421 605 574 651 591
11 Jacqueline LUYTEN Omega 3 1599 485 525 589
D65       W 1 W 2 W 3 W 4 W 5                    
1 Liz MULDER OLG Goldau 5 4000 1000 1000 1000 1000 968
2 Britt FORSELL PIROZZI Lunds OK 5 3649 821 880 900 869 1000
3 Danielle NOLENS hamok 4 2538 612 667 566 693
4 Jytte LARSEN Silkeborg OK 5 2348 580 598 587 407 583
D75       W 1 W 2 W 3 W 4 W 5                    
1 Inger E. VAMNES Hamar orienteringsklubb 4 4000 1000 1000 1000 1000
DB         W 1 W 2 W 3 W 4 W 5                    
1 Lien VANDERLINDEN Omega 4 4000 1000 1000 1000 1000
2 Tinne BOSMANS Omega 5 3445 901 869 717 904 771
3 Ingela ANDERSSON OK Orion 4 2733 706 783 549 695
4 Mirjam KOHLER OLG Dachsen 5 2508 0 550 680 572 706
5 Jackie MCCAVANA GEN 3 463 463 0 0
6 Francine SERRE Altaïr C.O. 1 418 418
H-10       W 1 W 2 W 3 W 4 W 5                    
1 Liam THIELS Omega 5 3000 1000 0 1000 1000 1000
2 Jon MARCUSSEN Hune Orienterings Club 93 5 2286 760 0 698 743 783
3 Tuur MAES K.O.L. 5 2093 546 0 702 780 611
4 Tommi LILJESTRÖM Helsingin Suunnistajat 5 1840 441 0 757 562 521
5 Joris SMET TROL 5 1824 531 0 665 628 487
6 Tobias VAN OPSTAL K.O.L. 5 1488 406 0 491 564 433
7 Jasper JACOBS Omega 4 1447 403 0 455 589
H-12       W 1 W 2 W 3 W 4 W 5                    
1 Tibo GILLET Omega 5 3000 1000 0 1000 1000 1000
2 Joran DAEMS Omega 4 2321 760 0 880 681
3 Lennard GHEYSELS Omega 4 1945 0 752 665 528
4 Max ROTTENSTEINER Naturfreunde Hirschwang 5 1399 0 0 607 356 436
H-14       W 1 W 2 W 3 W 4 W 5                    
1 Wout KEUPPENS Omega 5 4000 1000 1000 1000 776 1000
2 Sverre BUYTAERT TROL 5 3693 862 892 939 1000 755
3 Dario METZGER OLK Fricktal 5 3616 864 882 943 927 0
4 Giovanni BAERT K.O.L. 5 3140 582 844 765 805 726
5 Robbe VAN GORP Omega 5 3001 650 825 726 0 800
6 Klaas MELLEBEEK hamok 4 2767 0 943 869 955
7 James ACKLAND Interlopers 4 2095 715 0 726 654
8 Liévin CREFCOEUR Altaïr C.O. 2 1162 571 591
H-16       W 1 W 2 W 3 W 4 W 5                    
1 Teo KETTUNEN IF Sibbo-Vargarna 5 3821 1000 1000 821 805 1000
2 Martijn HUS K.O.L. 5 3541 906 766 865 1000 770
3 Victor MELLEBEEK hamok 4 2607 970 832 805 0
H-18       W 1 W 2 W 3 W 4 W 5                    
1 Evert LEEUWS Omega 5 4000 1000 1000 1000 965 1000
2 Wouter HUS K.O.L. 5 3706 787 937 759 995 987
3 Arno KEUPPENS Omega 5 3567 888 807 660 1000 872
4 Ian GELDOF hamok 5 3206 803 803 774 777 823
5 Erno KAHKONEN Kajaanin Suunnistjat 1 814 814
H-20       W 1 W 2 W 3 W 4 W 5                    
1 Teemu NISKANEN Lahden Suunnistajat -37 5 4000 1000 1000 1000 1000 1000
H21       W 1 W 2 W 3 W 4 W 5                    
1 Tomas HENDRICKX K.O.L. 5 3880 1000 924 1000 936 944
2 Thomas VAN DER KLEIJ hamok 5 3792 983 0 975 912 922
3 Pieter HENDRICKX K.O.L. 4 3783 931 989 863 1000
4 Jeroen HOEKX hamok 5 3757 967 924 944 808 922
5 Desmond FRANSSEN TROL 5 3651 917 877 935 860 922
6 Alexander LUBINA DJK Adler 07 Bottrop 5 3644 934 900 923 789 887
7 Aleksi ANTTOLAINEN Lahden Suunnistajat -37 5 3590 887 873 873 832 957
8 Timo AHVENAINEN Lahden Suunnistajat -37 4 3407 917 821 728 941
9 Leif SVENSSON OK Tisaren 4 3329 909 815 862 743
10 Jan OEYEN Omega 5 3293 832 650 840 751 870
11 Adriaan PELCKMANS TROL 4 3267 847 825 847 748
12 Roman SCHULTE ZURHAUSEN DJK Adler 07 Bottrop 4 3243 826 827 761 829
13 Jeremy GENAR TROL 5 3186 0 814 774 836 762
14 Jordan LAUGHLIN Orienteering USA 5 3144 762 818 785 701 779
15 Maxim SIMAKOV BRIGHTNET 4 2971 785 715 768 703
16 Bert BOCKX K.O.L. 5 2953 716 734 741 622 762
17 Toon MELIS hamok 5 2914 0 696 813 729 676
18 Ritchie SEDEYN K.O.L. 4 2843 701 781 577 784
19 Christian ROßNEGGER DJK Adler 07 Bottrop 5 2813 726 689 720 678 670
20 Graeme ACKLAND Interlopers 4 2787 709 689 635 754
21 Niels BOCKX K.O.L. 4 2758 646 685 651 776
22 Kimmo HIRVONEN Lahden Suunnistajat -37 5 2758 707 653 669 653 729
23 Dieter COEN Educatief Project voor Oriëntatiesporten 5 2706 695 645 669 607 697
24 Romain LAGNY Individuals/No club 5 2646 588 704 684 579 670
25 Wim BRIES K.O.L. 5 2600 677 649 603 557 671
26 Alexander SHEIN Kuzmolovo 110% 5 2533 642 642 626 623 615
27 Joost TALLOEN Omega 3 2473 858 840 775
28 Toon PEETERS TROL 5 2436 590 600 604 501 642
29 Kristian BOSISIO OK Bovec 5 2319 566 531 537 563 653
30 Herman MOOIJ Argus 5 2240 577 597 577 432 489
31 Frode KONST IL Tyrving 5 2111 0 572 455 446 638
32 Wannes HENDRICKX K.O.L. 4 1608 0 675 693 240
33 Lars RESCH DJK Adler 07 Bottrop 2 1316 515 801
34 Benjamin ANCIAUX hamok 2 918 918 0
35 Marc KERCKHOFS Omega 5 679 0 0 679 0 0
H35       W 1 W 2 W 3 W 4 W 5                    
1 Jeroen LIEFRINK OLifant 5 3913 855 975 1000 1000 938
2 Andy HUYGHE K.O.L. 5 3793 992 1000 881 920 864
3 Koen BOSMANS Omega 5 3352 857 803 786 885 807
4 Dolf LEPPENS K.O.L. 3 2258 780 720 758
5 Marc MERTENS hamok 3 1950 760 703 487
6 Michel DONGEN, VAN OLifant 4 1400 0 0 632 768
H40       W 1 W 2 W 3 W 4 W 5                    
1 Wim VERVOORT TROL 5 3948 948 1000 1000 1000 809
2 Gunther DEFERME hamok 5 3934 1000 940 908 994 1000
3 Olivier DE SMUL Omega 5 3821 903 950 881 971 997
4 Kimmo LILJESTRÖM Helsingin Suunnistajat 5 3568 854 881 806 863 970
5 Koen NEYENS K.O.L. 5 3560 898 937 831 767 894
6 Tuomas KIVELÄ Raisu Lumous 5 3284 0 815 836 685 948
7 Denis VALENTIN PUYMIROL SPORT NATURE ORIENTATION 5 3072 782 900 623 647 743
8 Koen VANGESTEL Omega 5 3014 708 772 674 0 860
9 Kurt SMET TROL 5 2859 595 639 689 732 799
10 Eelco MULLER TROL 5 2782 685 750 0 628 719
11 Dag MARCUSSEN Hune Orienterings Club 93 5 2691 664 620 607 658 749
12 Kris GEETS hamok 4 2311 553 679 614 465
13 Plamen PEEV TROL 3 1815 898 917 0
14 Jyrki NIEMINEN Lounais-Hämeen Rasti 1 871 871
15 Stefan THIELS Omega 2 829 0 829
H45       W 1 W 2 W 3 W 4 W 5                    
1 Mats ANDERSSON OK Orion 5 3953 1000 953 1000 939 1000
2 Matti YLILUIKKI Suomusjärven Sisi 5 3898 908 973 969 1000 956
3 Dirk DEIJGERS hamok 5 3714 925 934 914 852 941
4 Serge BAERT K.O.L. 5 3661 712 1000 969 761 931
5 Bart MELLEBEEK hamok 4 3656 895 940 919 902
6 Guy TIREZ K.O.L. 5 3552 869 997 801 771 885
7 Per SVENSSON Finspångs SOK 5 3417 873 856 807 769 881
8 Sven FRANCET hamok 5 3235 870 879 722 764 696
9 Marko VIRTA Turun Suunnistajat 4 3171 857 761 779 774
10 Koen MEYNEN hamok 5 3140 754 812 631 806 768
11 Eddy JANSEN K.O.L. 5 3102 675 765 748 778 811
12 Klas NILSSON ol norska 5 3051 754 795 681 109 821
13 Johan MAES hamok 4 3039 829 830 776 604
14 Roger DULIEU Omega 5 2731 0 709 780 517 725
15 Daniel MARINUS TROL 4 2679 674 677 624 704
16 Hans DE WIT K.O.L. 5 2613 698 612 698 470 605
17 Johan SWINNEN K.O.L. 5 2597 596 732 643 406 626
18 Rudi CORSTJENS hamok 4 2590 643 708 650 589
19 Steven JOCHEMS KOVZ 5 2576 0 753 592 518 713
20 Karl KEUPPENS Omega 4 2301 784 863 0 654
21 Philippe CREFCOEUR Altaïr C.O. 2 1783 884 899
22 Dirk GENAR TROL 2 1392 642 750
23 Eric VANDEBROEK hamok 2 1120 731 389
24 Frank VINKX Omega 1 506 506
H50       W 1 W 2 W 3 W 4 W 5                    
1 Wiet LAENEN TROL 5 4000 1000 1000 1000 1000 858
2 Luc MELIS hamok 5 3705 928 862 915 790 1000
3 Marc VAN DE MAELE K.O.L. 5 3417 708 847 826 857 887
4 Anne HEIKOOP K.O.L. 5 3091 828 687 752 670 824
5 Per Arne ARNESEN Kolbotn & Skimt 5 3026 794 796 630 487 806
6 Jan TOELEN K.O.L. 5 2978 778 790 678 696 714
7 Eddy WINTERS hamok 4 2936 719 818 635 764
8 Dirk CEULEMANS Omega 5 2931 713 746 699 773 0
9 Erik VAN DE WEIJER Omega 5 2896 682 718 752 659 744
10 Herman JANSSEN TROL 5 2881 745 708 702 521 726
11 Jan THEYS Omega 5 2810 720 758 613 514 719
12 Benjamin VERBERCK TROL 5 2804 745 731 608 720 604
13 Paul CORTHOUTS K.O.L. 5 2407 619 596 525 588 604
14 Peter VANDE LOOCK K.O.L. 5 2398 531 630 484 622 615
15 Bart VAN DE MOORTEL Omega 3 2338 746 710 882
16 Rudi LIMBORGS Omega 4 2213 589 744 478 402
17 Johan WALBERS K.O.L. 5 1944 480 506 413 433 525
18 Pat MCCAVANA GEN 4 1729 717 502 0 510
19 Karel PEETERS K.O.L. 5 1443 0 0 418 482 543
20 Ivan HEYNINCK hamok 3 1393 460 499 434
H55       W 1 W 2 W 3 W 4 W 5                    
1 Hansruedi KOHLER OLG Dachsen 5 3829 942 1000 1000 0 887
2 Adrie VAN OPSTAL K.O.L. 4 3644 1000 875 852 917
3 Gert NIELSEN allerød ok 5 3635 866 858 841 911 1000
4 Jos GILOT K.O.L. 4 3600 845 931 1000 824
5 Matti RAILIMO SOC Heinola 5 3557 925 869 786 799 964
6 Gerrit VAN DE RIET OLifant 5 3332 763 879 710 839 851
7 Kjell BOMAN Söderhamns OK 5 3287 894 810 691 0 892
8 Luc BOUVE hamok 5 3281 846 815 588 900 720
9 Ferdinand GEBOERS K.O.L. 4 3150 718 771 770 891
10 Ulf MERIHEINÄ IF Sibbo-Vargarna 5 3133 0 802 645 902 784
11 Jackie VANDIJCK K.O.L. 5 3014 713 832 753 707 716
12 Albert VAN CANEGHEM K.O.L. 5 2874 764 738 653 590 719
13 Roger BOCKX K.O.L. 5 2741 657 548 657 747 680
14 William NICQUE TROL 5 2599 773 716 0 600 510
15 Chris ADDIERS Omega 5 2583 611 592 525 676 704
16 Guus VAN BOVEN Uzo 5 2369 592 545 498 619 613
17 Paul BOLSENS TROL 5 1703 417 420 391 445 421
18 Julien VAN BOSCH TROL 1 629 629
H60       W 1 W 2 W 3 W 4 W 5                    
1 Alfred SIMKENS K.O.L. 5 3973 999 908 1000 974 1000
2 Franz WYSS OL Regio Olten 5 3837 938 959 917 1000 940
3 Luc HEUNINCKX K.O.L. 5 3803 972 916 849 916 999
4 Rudy CANTRE K.O.L. 5 3695 1000 935 749 937 823
5 Klaus HELD OLV EIFEL 4 3670 887 1000 933 850
6 Magnus HARALDSSON Gustavsbergs OK 5 3527 837 949 890 851 819
7 Servais HICK CO Liège 5 3480 776 874 923 842 841
8 Rogier VANAKEN Omega 4 3480 898 862 842 878
9 Urs TRITSCHLER OLG Zürich 5 3434 744 903 941 797 793
10 Kalle LINDQVIST Växjö OK 5 3432 905 874 910 723 743
11 Frans WENS TROL 5 3419 847 846 845 881 817
12 Matz LARSSON Gustavsbergs OK 5 3215 854 881 0 761 719
13 René STEENSSENS Balise 10 5 3175 818 874 580 730 753
14 Ferdy NIJST K.O.L. 5 3028 769 802 738 719 657
15 Jean-Pierre KELLENS K.O.L. 5 2986 764 0 772 796 654
16 Georges TIMMERMANS K.O.L. 5 2920 719 723 730 748 715
17 Dominique SCHUTJES hamok 4 2874 720 771 651 732
18 Eddie DE KERF TROL 5 2838 650 732 578 687 769
19 Jozef BELMANS K.O.L. 5 2766 727 720 651 668 0
20 Eddie DESMEDT TROL 5 2747 530 715 731 713 588
21 Jef VANHOUT K.O.L. 5 2690 625 660 729 651 650
22 Fernand SCHEELEN hamok 5 2501 679 690 592 540 477
23 Bo LARSSON Växjö OK 5 2429 0 713 527 667 522
24 Robert SCUVEE CO Liège 4 2429 622 652 606 549
25 Fritz SULZER OLG Skandia 5 2255 599 584 515 557 382
26 Ivo TIMMERMANS K.O.L. 5 2001 511 440 488 482 520
27 Walter VAN KRUNCKELSVEN Omega 3 1729 607 593 529
28 Anton BUYTAERT Omega 2 1299 653 646
H65       W 1 W 2 W 3 W 4 W 5                    
1 Helmut CONRAD USV TU Dresden 5 4000 1000 1000 1000 1000 1000
2 Anders SELLGREN Sigtuna OK 5 3791 874 966 972 979 0
3 Dirk ZWIKKER TROL 5 3641 863 859 877 951 950
4 Vic VANDERSTRAETEN hamok 5 3484 875 853 0 927 829
5 Mike IN T GROEN TROL 5 3452 853 866 783 950 782
6 Jos THYS hamok 5 3294 815 795 678 866 818
7 Chris NEYENS K.O.L. 4 3189 835 793 907 654
8 Heinz KELLER ol.biel.seeland 4 3101 782 745 784 790
9 Errol PITTET OLG Breitsee 5 3040 658 771 718 827 724
10 Jozef DEN TROOSTER Omega 4 2931 736 734 812 649
11 Claes-göran GREEN Lunds OK 5 2844 626 806 0 795 617
12 Bert GEUDENS K.O.L. 4 2824 646 727 847 604
13 Jos HOUBEN K.O.L. 5 2731 649 717 589 776 566
14 Sven-erik FORSELL Lunds OK 5 2668 654 711 595 635 668
15 Fred WELLENS hamok 5 2629 688 701 664 563 576
16 Willy BOSMANS Omega 4 2409 584 614 698 513
17 Ruud SCHONEWILLE Borasca 5 2148 432 541 643 0 532
18 Mark VAN BRUGGEN TROL 3 2048 719 611 718
19 Oswald VAN BOCKSTAL TROL 4 2005 416 587 463 539
H70       W 1 W 2 W 3 W 4 W 5                    
1 Jean OOMS hamok 5 4000 1000 996 1000 1000 1000
2 Erik ANDERS-JANSEN Silkeborg OK 5 3694 910 1000 975 809 705
3 Phil MELLEBEEK hamok 4 3460 790 865 873 932
4 Pieter MULDER OLG Goldau 5 2568 676 627 644 621 500
5 Albert CALLENS Omega 3 1716 598 577 541
H75       W 1 W 2 W 3 W 4 W 5                    
1 Frans VAN DE MOORTEL Omega 5 4000 1000 1000 1000 987 1000
2 Roger AERTS Omega 4 3066 713 841 839 673
3 Bonaventur CLOOSTERMANS hamok 5 2976 764 784 720 644 708
4 Frans VOS ARGUS 4 2697 710 987 1000 0
5 Jan VAN HEES K.O.L. 4 2337 835 740 762 0
6 Ivar VAMNES Hamar orienteringsklubb 2 1080 597 483
HB         W 1 W 2 W 3 W 4 W 5                    
1 Mark HEIKOOP OLifant 5 3934 1000 934 1000 0 1000
2 Espen Fyhn NILSEN Sandnes IL - Rogaland 5 3857 918 1000 899 1000 939
3 Remy METZGER OLK Fricktal 4 2546 702 567 672 605
4 Sven DE BIE Omega 4 2237 569 394 688 586