Nationaal Bestuur

Maatschappelijke zetel |  Voorzitter |  Ondervoorzitter |  Secretariaat |  Penningmeester |  Ledenadministratie |  Europese vereniging |  Werkgroep Symposium |  Werkgroep Opleiding en wetenschappelijk werk |  Kontakt met de overheid |  Bestuursleden |  Werkgroep HOOP |  Redactie Scalpel |  Eindredactie Scalpel


Maatschappelijke zetel: V.V.O.V.
Postbus 301, Mechelen 3, 2800 Mechelen
FAX 014/31 86 71
Rekeningnummer: 001-1281906-30
Top
Voorzitter: Roncada Claudio
Keinkesstraat 16, 3600 Genk
tel. 089/30 85 90; GSM: 0485/75 70 27
ZOL., Campus St. Jan 3600 Genk, tel. 089/32 50 80
claudio.roncada@zol.be
Top
Ondervoorzitster: Van Hiel Moniek
Mechelesesteenweg 340, 2820 Bonheiden
tel. 015/55 05 60
Imeldaziekenhuis, 2820 Bonheiden
tel. 015/50 53 15
monique.van.hiel@imelda.be
Top
Secretaris: Hanjo Anthonissen
Ringovenlaan 52, 2845 Niel
tel. 03/663 70 51, GSM 0486/39 48 74
anthonissen.hanjo@skynet.be
AZ.H.Familie Reet
tel. 03/880 95 40
hanthonissen@hfr.be
Top
Penningmeester: Stercq Guy
Hoogstraat 159, 2830 Tisselt
tel. 03/886 44 16
AZ V.U.B. Jette
tel. 02/477 89 27, fax 02/477 89 00
guy_stercq@hotmail.com
guy.stercq@az.vub.ac.be
Top
Ledenadministratie: Haselaars Marc
St. Lodewijkstraat 76, 3600 Genk
tel. 089/35 75 35
ZOL. Campus St. Jan 3600 Genk
tel. 089/32 50 60
VVOV.scalpel@skynet.be
marc.haselaars@zol.be
Top
Europese vereniging: Maria Loureiro
Volaardestraat 73/A, 9200 Dendermonde
tel. 052/41 42 92; GSM: 0496/97 60 10
maria_loureiro@skynet.be
AZ VUB Jette,
tel: 02/477 89 27

Brigitte Vandewalle
Duinistellaan 19, 8670 Blankenberge
tel. 050/41 62 61
AZ Fabiola ZH 8670 Blankenberge
tel. 050/43 49 10
fb331925@skynet.be
Top
Werkgroep HOOP: Patrick Nieulandt
Hof van Riethlaan 37, 2640 Morstel
Tel. 03/440 11 96
AZ St.-Maarten, Campus Duffel
Tel. 015/30 42 60
patrick.nieulandt@emmaus.be

Ann De Troetsel
Helsstraat 66, 2630 Aartselaar
Tel. 03/887 93 21
UZ Antwerpen
Tel. 03/821 36 86
ann.de.troetsel@uza.be
Top
Bestuursleden: Chantal Vekemans
Assestraat 16, 9550 Herzele
Tel. 054/50 25 76
St. Lucas ZH, Gent
Tel. 09/224 57 90, GSM 0496 25 08 03
chantal.vekemans@azstlucas.be

Juulke Willems
Fazantenlaan 84, 3010 Kessel-Lo
Tel. 016/35 51 67
willems_julie@hotmail.com

Chantal De Geyter
Aarschotsebaan 253, 1910 Kampenhout
Tel.: 016 65 00 02
chantaldegeyter@mns.com
UZ Gasthuisberg Leuven

Suzy Kimpen
Kruisstraat 51, 3520 Zonhoven
Tel.: 011 81 10 41
UZ. Gasthuisberg Leuven
Tel.: 016 34 30 05
suzy.kimpen@uz.kuleuven.ac.be
Top
Redaktie Scalpel: Haselaars Marc
Hendriks Angèle
Top
Eindredaktie Scalpel: Casteleyn Jan
Eindstraat 3, 3910 Neerpelt
Tel. 011/ 64 66 85
Maria Ziekenhuis Noord-Limburg
Campus Neerpelt
Tel. 011/66 92 21
jan.casteleyn@euphonynet.be
Top

Zijn er incorrecte gegevens of gebroken links? Mail ons dan: VVOV.SCALPEL@skynet.be