PLAATSELIJKE KAMPIOENSCHAPPEN

Laatste aanpassing : 15/09/16

 

 

 

 

Kampioenschap is volledig , staat nog open  ( de namen in hoofdletters ontvangen een trofee )

 

Algemeen Kampioenschap

1.   77  VANNIJLEN IVAN

2.   55  MOORS JAN

3    46  VAES ALFONS

4.   40  Bammens Maurice

5.   39  Bielen Godelieve

6.   38  Moermans Ivan

7.   37  Aerts Jozef                         367

8.   37  Vandeput-Sillen                450

9.   31  Severijns Guido

10. 29  Hoydonckx Jos+Johan

 

 Kampioenschap Snelheid Algemeen

       1.  35  VAES ALFONS 

       2.  32  MOORS JAN                      375

       3.  32  BAMMENS MAURICE   416

       4.  30  Severijns Guido                 283

       5.  30  Aerts Jozef                          318

 

Kampioenschap Snelheid Oud

       1.  11  BIELEN GODELIEVE

       2.  10  Moors Jan

       3.   9   Bammens Maurice             92.55

       4.   9   Severijns Guido                   92.58

       5.   8   Vaes Alfons                          72 

 

Kampioenschap Snelheid Jaar

       1.  14  MOORS JAN                        111      

       2.  14  Vaes Alfons                           202 

       3.  13  Severijns Guido                     95

       4.  13  Bammens Maurice             144

       5.  11  Vannijlen Ivan

        

Kampioenschap Snelheid Jonge

     1.  14  HULS PAUL

       2.   13  Vaes Alfons                           131       

       3.   13  Moermans Ivan                   136  

       4.   12  Aerts Jozef                            149

       5.   12  Vandermaesen Patrick      190   

 

 Kampioenschap Halve Fond Algemeen

1.      42  VANNIJLEN IVAN

       2.   23  MOORS JAN

       3.   17  VANDEPUT-SILLEN

       4.   15  Bielen Godelieve

       5.   14   Koninx Jaak

 

Kampioenschap Halve Fond Oude

     1.  17  VANNIJLEN IVAN

       2.  11  Moors Jan

       3.   8   Koninx Jaak

4.   6  Vandeput-Sillen                   54

5.   6  Bielen Godelieve                 70 

 

Kampioenschap Halve Fond Jaar

1.      15  VANNIJLEN IVAN

2.      12  Moors Jan

3.    6   Vandeput-Sillen                 73

       4.    6   Hermans Alfons                 94

       5.    5   Bielen Godelieve

 

Kampioenschap Halve Fond Jonge

1.      10  VANNIJLEN IVAN

2.        8  Vaes Alfons

3.     6  Daniels Roger  

4.     5  Bammens Maurice           50

5.     5  Vandeput-Sillen                 80

 

Kampioenschap Fond

1.      11  WITTERS JAAK

2.       6   VANDEPUT-SILLEN                48

3.    6   HARINCK-POELMANS           79

       4.    5   Vannijlen Ivan                             61

       5.    5   Jeurissen Jurgen+Roger           73

 

 

Kampioenschap Oude

1.      28  VANNIJLEN IVAN

2.      21  Moors Jan

       3.   17  Bielen Godelieve

       4.   12  Aerts Jozef                                 117     

       5.   12  Bammens Maurice                   120

 

Kampioenschap Jaar

1.      28  VANNIJLEN IVAN

2.      26  Moors Jan

       3.   16  Vaes Alfons

       4.   13  Severijns Guido                         95

       5.   13  Aerts Jozef                                100

       

Kampioenschap Jonge

1.      21  VAES ALFONS                       207

2.      21  Vannijlen Ivan                         228   

3.      18  Huls Paul

4.   16  Moermans Ivan

5.   15  Bammens Maurice

 

Kampioenschap Late Jonge

     1.  13  MOERMANS IVAN

       2.    7  Hoydonckx Jos+Johan          56

       3.    7  Vandeput-Sillen                       80

       4.    5  Vaes Alfons                              53

       5.    5  Vandael Freddy                      56

           

 

Kampioenschap Samenspel SML Algemeen

       1.  48  Engelen Ludo

       2.  44  Vrancken Willy+Sandra     321

3.  44  Vrancken-Berden                 361   

4.  31  VAES ALFONS

5.  29  Bammens Maurice

6.  28  Joris Marcel                          287

7.  28  Moermans Ivan                    349

8.  27  Vangeel Jo                             255 

9.  27  Severijns Guido                    276

      10. 27  Geerinck Dany                     315

 

Kampioenschap Grote Halve Fond Plaatselijk Spel

       1.    19  QUINTENS RUDI+JOS   248   

       2.    19  VANNIJLEN IVAN          252      2ancken Willy+Sandraser-Va

       3.    16  SAATDUZEN SABAN

4.    14  Oyen Jos

5.    11  Koninx Jaak

      

Kampioenschap  Fond Plaatselijk Spel

       1.   22  THONE X+M

       2.   11  OYEN JOS                         141

       3.   11  THIJS ISIDOOR              151

       4.    9   Quintens Rudi+Jos

       5.    8   Witters Jaak

              

Kampioenschap Zware Fond Plaatselijk Spel

       1.   7  THONE X+M 

       2.   6  LINDEN PIERRE

       3.   5  SCHREURS-HAUBEN       57

       4.   5  Reggers Alfred                     79

       5.   4  Schabregs Yvan

              

     

Kampioenschap Beginnelingen

1.      5  BOS CAROLINE       

2.      2  Vanpaeschen Eddy

                              

Kampioenschap Asduiven Snelheid Oude/jaar 6pr                               Asduiven moeten de reeksen volgen !!!!!!!

     1.  6  SEVERIJNS GUIDO    2160614/15        11                                

       2.   6   Moors Jan                      2160308/15        38     

 

Kampioenschap Asduiven Snelheid Jonge 8pr

      1.   8   MOERMANS IVAN     2201194/16          

  

Kampioenschap Asduiven Halve Fond 5pr

1.   5   VANNIJLEN IVAN    2160704/15        22

2.   5    Moors Jan                   2160305/15        23         

         

Kampioenschap Asduiven Superasduif

    1.  15  MOORS JAN       2160305/15              124

      2.  15  Polmans Jozef     2003447/14              138

      3.  11  Polmans Jozef     2003486/14

      4.  10  Moermans Ivan   2003843/14                31

      5.  10  Polmans Jozef     2003449/14              120

      6.    9  Moermans Ivan   2201124/16

      7.    8  Moermans Ivan   2201194/16                48

      8.    8  Moermans Ivan   5016390/13                65

      9.    8  Aerts Kurt             5113467/12                87

    10.   8  Aerts Kurt             5113479/12              104      

    11.   8  Aerts Kurt             5033609/11              116