Interessante Adressen


Kijk jij er ook naar uit om jouw zwangerschap en bevalling tot een levensvervullende en

deugdoende ervaring te maken ,waar je met voldoening aan blijft terugdenken ?

Neem dan kontakt op met iemand van de onderstaande lijst…

 


Christine Bekaert (vroedvrouw) Tieltstraat 47 8740 PITTEM 051 / 46 64 59 - 0477/288780 christine.bekaert@freebel.net

Veerle Bekaert
(vroedvrouw) Roeselarestraat 36 8560 WEVELGEM 056 / 419918 - 0478/277707 dirk.demasure@skynet.be

Anne Bogaert (vroedvrouw) Sabbestraat 107 8930 MENEN 056 / 51 75 69 – 0476 / 749143 bogaert_anne@hotmail.com

Jan Bollengier (huisarts) Steenstraat 27C  8851 KOOLSKAMP 051/747714 - 0485/874174 jan.bollengier@skynet.be

Marcel De Clerq (huisarts) Matersplein 9 9700 OUDENAARDE  055/455097 - 0476/308768 marcel.declerq@pandora.be

Marcia De Keyser (vroedvrouw) Zonnestraat 33 9690 KLUISBERGEN 0479 462645  marcia@pandora.be

Maryse De Wilde (huisarts) Winkelsestraat 41A 8860 LENDELEDE 051 / 31 00 01- 0475/318001 maryse.dewilde@gmail.com

Marieke Hoozee (vroedvrouw) St.Kruisstraat 62 8310 ASSEBROEK-BRUGGE 050 / 36 44 42 - 0475/216822  marieke.hoozee@pandora.be  

Mieke Lavaert (kinesitherapeut) Bauwelaerestraat 12 8860 LENDELEDE 051 / 30 32 00 - 0475/266505 lavaert.mieke@belgacom.net

Sofie Ommeslagh (vroedvrouw) Hoog Brabantlaan 2A 8200 SINT ANDRIES 050/393353 - 0495/903443 sofieommeslagh@hotmail.com

Minke Siesling (vroedvrouw) Gistelsesteenweg 487 8200 SINT-ANDRIES  0494/896652 sieslingminke@hotmail.com

Mia Slabbinck (vroedvrouw) Torhoutsesteenweg 261 8210 ZEDELGEM 050 / 279226  - 0478/346036 mia.slabbinck@skynet.be

Karin Van den Bulcke (huisarts) Roeselarestraat 39 8840 OOSTNIEUWKERKE 051 / 244825 -0477/454026 karin.vandenbulcke@skynet.be

Liesbet Van Nieuwenhuyse (vroedvrouw) Bankstraat 30 8560 Gullegem 0485 / 986553 pralientje@hotmail.com

Lut Van Woensel (huisarts) Cellinilaan 2 8420 DE HAAN 059 / 23 31 51 - franz.heijlen@skynet.be

Charlotte Verstraete (vroedvrouw) Zwartestraat 8 8647 Lo-Reninge 0498 / 383500 charlotte.verstraete@telenet.be

Niek Vervaeck (huisarts) Blankenbergsesteenweg 178   8000 BRUGGE 050 / 31 55 01    niekvervaeck@huisartsenpraktijkdebrug.be  

Mieke Walraevens (vroedvrouw) Neerstraat 5  9660 BRAKEL  055/423470 - 0474/014243 mieke@babykriebels.be 

Secretariaat "Werkgroep Natuurlijk bevallen" : St.Kruisstraat 62  8310 ASSEBROEK  050/364442 marieke.hoozee@pandora.be

 


Terug naar index