Demoversie v0.9 van de
Belgian Paramotor Low-Air Chart
is GRATIS ter beschikking !!

Waarom enkel de demoversie gratis ?

Wel, deze software is een persoonlijk experiment gegroeid uit de GPS en paramotor hobby .
Om deze kaart te kunnen maken heb ik een kaartsoftware pakket moeten aankopen om de gewenste gebieden zelf te kunnen maken . De kostprijs van deze kaartsoftware dient dan ook enkel om de gemaakte aankopen grotendeels te recupereren . Ik heb dan ook eerst wat gepeild naar mogelijke interesse voor deze kaartsoftware voordat ik het pakket aangeschaft heb , om zeker te zijn dat de prijs per piloot betaalbaar zou zijn . Het streefdoel was om onder 50 euro te gaan
 De vele uren werk worden als hobby beschouwd , en zijn dus niet aangerekend ...

Ik vraag dan ook om fair te zijn , en een persoonlijke log-in aan te vragen per paramotor piloot die deze kaartsoftware gebruikt . Alleen op die manier help je om de kaart betaalbaar te maken en te houden voor iedereen .

Wat kost het ?

De aanvraag van een log-in , en dus de aanschaf van de paramotor GPS kaart kost 40 euro per piloot .
Voor dit bedrag krijg je dus een log-in code op deze site , en krijg je momenteel ook de eerste 5 updates gratis . De kaartsoftware is namelijk volledig nieuw ,en omdat het nu eenmaal onmogelijk is om onmiddelijk een perfect produkt af te leveren heb je dus deze gratis updates,na 5 updates zou de kaart al zo goed als afgewerkt moeten zijn .
Een update zal nadien 8 euro kosten ... al kan de prijs hiervan nog dalen indien er genoeg interesse voor dit produkt bestaat .
De test/demo versie is gratis .

Is deze demo / test versie volledig functioneel ?

Deze tweede versie ( BPLACv0.9 ) dient als tweede testversie , met een aantal verbeteringen tov testversie v0.5 die gelanceerd was om de werking na te gaan op de verschillende types GPS toestellen . 
De kaart is zeker nog niet volledig afgewerkt , er zijn dan ook nog een heel aantal extra aapassingen en toevoegingen nodig, maar testvesrie v0.9 bevat wel een groot aantal verbeteringen .Voordat er echter nog meer energie in deze kaart gestopt wordt moet ik echter zeker zijn dat deze kaart ook effectief werkt , vandaar deze test versies . De kaart is dus normaal volledig functioneel ... alleen nog verre van volledig afgewerkt .

Wat staat er op de demo / test versie BPLACv0.5 ?

Om te zien wat er exact op staat kun je de schermafbeeldingen via deze link bekijken ... of kun je deze test versie GRATIS downloaden .
Momenteel staan quasi alle Belgische luchthavens op de kaart vermeld , zowel ULM als officiele ICAO vliegvelden .
Rond een aantal ULM vliegvelden staat reeds een ‘ veiligheidszonde ‘ van 1,5 km , rond ICAO vliegvelden staat ofwel de CTR van toepassing , of een standaard veiligheidszone van 3 km. Tevens is er aanduiding van de meest belangrijke CTR’s voor Vlaanderen ( Antwerpen , Brussel, Oostende , Koksijde ) . Daarnaast worden ook een aantal verboden gebieden en natuurgebieden weergegeven .
=> intussen is testversie v0.9 uit waarbij een aantal verbeteringen aangebracht zijn vooral qua weergave van de gebieden .
Klik HIER om de demoversie 0.9 te downloaden

Wat moet er in de toekomst toe nog aan verbeteren of veranderen ?

Eigenlijk te veel om op te noemen ...

Echter alle info die nuttig is voor paramotor piloten kan normaal op deze kaart vermeld worden . Vooral de zogenaamde No Fly Zones zijn zeer belangrijk

Meer info , suggesties, ... voor wat er nog aan deze kaart toegevoegd mag worden mag je altijd posten op het Vlaams Paramotor Forum , via http://www.paramotorforum.be

Feedback is natuurlijk ook altijd rechtstreeks bij mij welkom via email

klik HIER om de gratis test/demo versie te downloaden
( passwoord = demo )
 

 

Correcties en update informatie voor de Belgian Paramotor Low Air Chart zijn altijd welkom via EMAIL

 

Vul uw e-mail adres in
om op de hoogte te blijven van veranderingen en nieuwe updates
Hosting door YMLP.com