lb   rb
 

Uitslagen 2006

 
 

CategorieŽn:

1 ste Leerjaar Meisjes
1 Caro Hoebrekx H 19"81
2 Marthe Van Endert H  
3 Tffany Vansweevelt H  
4 Justine Maldrie H  
5 Libotte Justine Z  
6 Angillis Gwenny Z  
7 Reynders Iben Z  
8 Bosmans Lauren Z  
9 Delvaux Anke Z  
10 Lien Dewijngaert H  
11 De Maertelaere Sarah Z  
12 Bresseleers Maurissa Z  
13 Sarah Bonné H  
14 Gevers Anke Z  
15 Imana Steyls H  
16 Emma Nollet H  
17 Hatice Elbir H  
18 Bo Vanhelmont H  
19 Smeets Geike Z  
20 Lise Roosen H  
21 Claesen Lotte Z  
22 Van Driessche Clarisse Z  
23 Paessens Briana Z  
24 Struys Amber Z  
25 Bresseleers Malissa Z  
26 Roosen Katrien Z  
27 Goossens Rhune Z  
28 Vandendijck Hanne Z  
29 Haesevoets Fien Z  
30 Justine Rouma H  
31 Ille Vertenten H  
32 Jolien De Bruyn H  
33 Ponet Yoni Z  
34 Magali Somers H  
35 Ine Vandenberk H  
36 Kiana Vanbergen H  
37 Naomi Pichal L  
38 Mirthe Vos L  
39 Emilia Hermans L  
40 Caro Alen L  
41 Braeken Marjon Z  
1ste Leerjaar Jongens
1 Linssen Dries Z 41"02
2 Kenzo Allard L  
3 Timmermans Ilias Z  
4 Jonas Croes H  
5 Vanderheyden Marco Z  
6 Devos Seppe Z  
7 Jannes Guillaume Z  
8 Arnaud Thys H  
9 Tom Vandeputte H  
10 Dylan Goldschmitz H  
11 Mehmet Gulsoy H  
12 Ward Vandikkelen H  
13 Baerts Jens Z  
14 Stijn Bisschops H  
15 Vanhoudt Seppe Z  
16 Calsius Zenon Z  
17 Mika Roosen H  
18 Gregory Micha H  
19 Sergio Dincer H  
20 Kasper Nollet H  
21 Jarne Berings H  
22 Arno Moors H  
23 Robin Jonckers H  
2 de Leerjaar Meisjes
1 Rani Meyen H 39"37
2 Lotte Franssens H  
3 Stephanie Jordens L  
4 Lieselotte Schurmans L  
5 Jannes Julie Z  
6 Orfee Keteleer H  
7 Axelle Vanmechelen H  
8 Elize Bensch H  
9 Celien Driessen H  
10 Anissa Medjahed H  
11 Berna Akkün H  
12 Libotte Martha Z  
13 Lieze Mathijs L  
14 Dilara Güzeldal H  
15 Lenka Dewil H  
16 Van den Broeck Lien Z  
17 Lindsy Surkijn L  
18 Charissa Clemens L  
19 Van Lierde Jessie Z  
20 Brenda Vandermeulen L  
21 Mampaey Phaedra Z  
22 Vaes Cynthia Z  
23 Anne-Sophie Vanhoonacker H  
2 de Leerjaar Jongens
1 Ahmet Gulsoy H 42"99
2 Pieter-Jan Smeets L  
3 Joni Soetaerts H  
4 Toon Laenens H  
5 Wyckaert Wannes Z  
6 Vanlommel Wout Z  
7 Hans Dirix H  
8 Silvester Stuyck H  
9 Glenn Pallen L  
10 Van Driessche Jacob Z  
11 Daan Vlekken H  
12 Onalan Mustafa Z  
13 Ingo Clygnet H  
14 De Winter Maarten Z  
15 Onalan Nizambora Z  
16 Kevin Verwichte H  
17 Nick Dewijngaert H  
18 Arne Gutschoven H  
19 Yoran Croes H  
20 Sander Hellemans L  
21 Dez Hennus L  
22 Wout Deswert H  
23 Tijs Conings H  
24 Rik Strauven H  
25 Glenn Demesmaeker H  
26 Vaneijck Ward Z  
27 Jethro Pans L  
28 Jens Meekers H  
3 de Leerjaar Meisjes
1 Mestawet Loots L 34"02
2 Sofie Braeken H  
3 Sara Braeken H  
4 Maya Maenhoudt H  
5 Deschamps Marie-Laure Z  
6 Marieke Verboven L  
7 Frison Michelle Z  
8 Das Marie Z  
9 Heylen Sofie Z  
10 Inne Hoebrekx H  
11 Lieze Blommen H  
12 Timmermans Inez Z  
13 Vreni Vanderstukken L  
14 Verbaet Lotte Z  
15 Evens Charlotte Z  
16 Jolien Pans H  
17 Anke Janssen L  
3 de Leerjaar Jongens
1 Linssen Tijs Z 1"27
2 Jens Verbeek H  
3 Diëgo Derwa H  
4 Jens Vertenten H  
5 Uten Sep Z  
6 Angillis Kylian Z  
7 Sannen Kobe Z  
8 Delvaux Pieter Jan Z  
9 Mathias Das H  
10 Simon Maldrie H  
11 Kenens Maarten Z  
12 Joren Bensch H  
13 Pepijn Nollet H  
4 de Leerjaar Meisjes
1 Charlotte Roosen H 53"62
2 Daphne Sanders H  
3 Dechamps Anne-Sophie Z  
4 Celine Huygen H  
5 Justine Bastijns H  
6 Sofie Maleux H  
7 Van Driessche Aline Z  
8 Kizzy Borgers H  
9 Femke Corthouts H  
10 Katrijn Schurmans L  
11 Nel Conings H  
12 Jolien Van Vlasselaer H  
13 Valérie Vanhoonacker H  
14 Lien Deswert H  
15 Laura Flossie H  
16 Birte Maes H  
17 Filiz Van der Velpen H  
18 Rani Gijbels H  
19 Dorien Gysens H  
20 Angelika Sniadecka H  
4 de Leerjaar Jongens
1 Reynders Sidi Z 1'19"
2 Angillis Ian Z  
3 Cédric Franssens H  
4 Roosen Glenn Z  
5 Michiel Smeulders H  
6 Tommy Surkijn L  
7 Cédric Thys H  
8 Rymen Dieter Z  
9 Jacob Laenens H  
10 Vanwingh Tom Z  
11 Calsius Jarl Z  
12 Tom Demesmaeker H  
13 Joachim Zeelmaekers H  
14 Tim Das H  
15 Koen Nolmans H  
16 Michiel Mathijs L  
17 Verbaet Jules Z  
18 Cosemans Richard Z  
19 Arno Pans L  
20 Jonas Das H  
5 de Leerjaar Meisjes
1 Vanwezemael Melissa Z 1'24"
2 Verbeeck Emely Z  
3 Verbeeck July Z  
4 Lara Maenhoudt H  
5 Anne Meyen H  
6 Silke Corthouts H  
7 Shelly Deracourt H  
8 Virginie Eurlings H  
9 Uten Mart Z  
10 Vanderzijpen Leen H  
11 Ina Van Vlasselaer H  
12 Eline Magdelijns H  
13 Sarah Van Endert H  
14 Kenens Rebecca Z  
15 Evi Clerckx L  
5 de Leerjaar Jongens
1 Vaes Matthias Z 2'05
2 Van Lommel Dries Z  
3 Van Driessche Victor Z  
4 Carsten Vanbergen H  
5 Das Lucas Z  
6 Roelandts Rendell Z  
7 Wyckaert Yens Z  
8 Vinsent Nollet H  
9 Haesevoets Jonas Z  
10 Van Esch Jarne Z  
6 de Leerjaar Meisjes
1 Eykens Mariama Z 1'22"
2 Rosseels Natalie Z  
3 Lize Hoebrekx H  
4 Sofie Beynaerts H  
5 Lotte Arnauts L  
6 Ine Clerckx L  
7 Meeus Julie Z  
8 Dilan Kaya H  
9 Chiara Polmans H  
10 Shawny Vancamp H  
11 Smets Lizle Z  
12 Arzu Elbir H  
13 Steffi Borgers H  
14 Jana Vanderstukken L  
15 Tine Gacoms L  
16 Rymen Daphne Z  
17 Krissie Sanders H  
18 Jans Dana Z  
6 de Leerjaar Jongens
1 Stef Vandervelden L 2'45"
2 Sannen Bram Z  
3 Stijn Sas H  
4 Fichet Sacha Z  
5 Delvaux Gert Z  
6 Rendll Gijbels H  
7 Huub Jans H  
8 Evens Vincent Z  
9 Uten Vic Z  
10 Jeroen Vandevelde H  
11 Timmers Ryan Z  
12 Maarten Blommen H  
13 Benjamin Vangeel H  
14 Vanwingh Gert Z  

 

                    UITSLAG JOGGING            800m
              GESTART OM 15:30                         28  DEELNEMERS 
--------------------------------------------------------------------------
  #   NAAM                S   JAAR    GEMEENTE      TIJD             km/u 
  1   VAN DYCK NIELS      M   1995 ENGSBERGEN       0:02:48.39       17,10 
  2   VEULEMANS ELIEN     V   1997 KERSBEEK-MISKOM  0:02:59.32       16,06  
  3   VANDERVELDEN STEF   M   1995 HALEN            0:03:13.66       14,95  
  4   PIJPOPS BJORN       M   1996 HALEN            0:03:19.50       14,51  
  5   SURKIJN TOMMY       M   1997 LOKSBERGEN       0:03:25.79       14,06  
  6   ARNAUTS LOTTE       V   1995 LOKSBERGEN       0:03:31.38       13,62  
  7   PALLEN GLENN        M   1999 HALEN            0:03:34.52       13,49  
  8   HERROELEN JANA      V   1998 NEERLINTER       0:03:36.52       13,36  
  9   DEWIJNGAERT NICK    M   1999 HALEN            0:03:37.94       13,28  
  10  REMS LISE           V   1998 TIELT-WINGE      0:03:38.73       13,23  
  11  FORIER WANNES       M   1999 HALEN            0:03:39.64       13,17  
  12  VLEKKEN DAAN        M   1999 HALEN            0:03:41.36       13,01  
  13  HENNUS DEZ          M   1999 HALEN            0:03:47.74       12,70  
  14  BEYNAERTS SOFIE     V   1995 HALEN            0:03:50.21       12,51  
  15  CLERCKX INE         V   1995 HALEN            0:03:51.39       12,45  
  16  POLMANS CHIARA      V   1995 HALEN            0:03:55.66       12,27  
  17  SMEETS PIETER-JAN   M   1999 HALEN            0:03:59.77       12,06  
  18  LAENENS TOON        M   1999 HALEN            0:04:04.44       11,78  
  19  BRAEKEN SENNE       M   2000 LAAKDAL          0:04:07.90       11,66  
  20  LAVREYSEN ELINE     V   1999 LOMMEL           0:04:13.36       11,37  
  21  GACOMS TINE         V   1995 HALEN            0:04:19.16       11,11  
  22  HELLEMANS SANDER    M   1999 HALEN            0:04:21.02       11,03  
  23  VANDERSTUKKEN JANA  V   1995 GEETBETS         0:04:24.95       10,91  
  24  FORIER FIEN         V   2001 HALEN            0:04:38.14       10,35  
  25  PANS ARNO           M   1997 HALEN            0:04:42.17       10,21  
  26  STRAUVEN RIK        M   1999 HALEN            0:04:57.67        9,71  
  26  STEYLS IMANA        V   2000 KURINGEN         0:04:57.67        9,71  
  27  STRAUVEN RIK        M   1999 HALEN            0:04:57.67        9,71  
  27  STEYLS IMANA        V   2000 KURINGEN         0:04:57.67        9,71  
  28  HENDRICKX SHYFRA    V   2000 LAAKDAL          0:04:58.42        9,65

UITSLAG JOGGING 2.750 KM GESTART OM 16:34:37 71 DEELNEMERS -------------------------------------------------------------------------------- # NAAM S JAAR GEMEENTE TIJD km/u 1    VAN RILLAER STEFAN          M   1970 TREMELO            0:08:30.37  19,40 2    WERA WOUT                   M   1988 HERENT             0:08:33.31  19,29 3    WERA JAN                    M   1985 HERENT             0:08:44.64  18,91 4    BERVOETS GERRY              M   1965 LUMMEN             0:08:58.26  18,39 5    WERA JONAS                  M   1991 HERENT             0:09:14.67  17,88 6    COOLS DANNY                 M   1962 LAAKDAL            0:09:31.12  17,33 7    ROUFFA JURGEN               M   1972 LOVENJOEL          0:09:42.67  17,02 8    VERVLOET GIL                M   1992 HEIST OP DE BERG   0:09:57.83  16,59 9    MULLENS KRISTOF             M   1977 HALEN              0:10:13.10  16,15 10   DORAENE ELROY               M   1996 GENK               0:10:22.22  15,91 11   VEREECKEN STIJN             M   1981 LOMMEL             0:10:36.44  15,56 12   BELLEN JOHAN                M   1968 ZOUTLEEUW          0:10:38.97  15,52 13   SAMPERMANS BART             M   1982 HEUSDEN            0:10:41.14  15,44 14   VANDENBOSCH BART            M   1992 HOLSBEEK           0:10:55.01  15,11 15   VANDEBON FABIAN             M   1990 HALEN              0:10:56.18  15,09 16   DESAER LIES                 V   1991 KORTENAKEN         0:10:57.37  15,06 17   DERBAIX JELLE               M   1992 HALEN              0:11:00.48  14,99 18   COOLS JONI                  V   1993 VORST              0:11:02.97  14,96 19   EURLINGS ROXANNE            V   1994 HALEN              0:11:03.15  14,93 20   VERVLOET JULIE              V   1994 HEIST OP DE BERG   0:11:13.00  14,71 21   BERVOETS RITCHIE            M   1989 LUMMEN             0:11:18.86  14,60 22   DUMON KIRSTEN               V   1991 HALEN              0:11:19.55  14,59 23   VERDEYEN JELLE              M   1993 TIELT WINGE        0:11:26.20  14,43 24   VAES MATHIAS                M   1996 ZELEM              0:11:28.85  14,39 25   VAN DIJCK NIELS             M   1995 TESSENDERLO        0:11:29.21  14,36 26   BERVOETS DENNIS             M   1995 LUMMEN             0:11:30.40  14,34 27   STEURS VLADIMIR             M   1993 TIELT WINGE        0:11:53.50  13,89 28   ECCKMANS ERIC               M   1964 LAAKDAL            0:11:57.24  13,80 29   VANDEWEEGE MARIJKE          M   1954 LUMMEN             0:12:03.21  13,69 30   NEVEN JORDY                 M   1992 STEVOORT           0:12:13.78  13,51 31   CORSTJENS CHRISTIANNE       V   1954 GENK               0:12:16.85  13,45 32   BLOCKX VANESSA              V   1996 BERINGEN           0:12:17.79  13,44 33   PROESMANS KAMIEL            M   1943 TONGEREN           0:12:26.54  13,28 34   TUBEX RACHEL                V   1936 NOORDERWIJK        0:12:26.07  13,27 35   BOGHE TIM                   M   1994 GORSEM             0:12:27.11  13,25 36   CORTHOUTS JOS               M   1962 HALEN              0:12:28.90  13,24 37   LEMOINE SARA                V   1994 BETEKOM            0:12:32.83  13,17 38   SCHROEYEN ILIAN             M   1977 HEUSEN-ZOLDER      0:12:36.95  13,10 39   VANBERGEN CARSTEN           M   1996 GEETBETS           0:12:42.39  12,99 40   RYCKEBOSCH HANNE            V   1992 DEURNE             0:13:03.22  12,64 41   PIRON HANNE                 V   1990 HALEN              0:13:06.65  12,60 42   HOEBREKX LIZE               V   1995 HALEN              0:13:06.47  12,59 43   MAENHOUDT LARA              V   1996 HALEN              0:13:07.17  12,58 44   LYSSENS KATELIJNE           V   1995 RILLAAR            0:13:19.44  12,38 45   VERBOVEN TOM                M   1996 HALEN              0:13:31.53  12,21 46   VANDEWEYER MONI             V   1964 LAAKDAL            0:13:32.63  12,20 47   SEVENANTS HENRI             M   1943 TESSENDERLO        0:13:33.57  12,18 48   LUTS DANIEL                 M   1956 AALST              0:13:40.30  12,07 49   KELEMAN BERNADETTE          V   1961 ZELEM              0:14:01.70  11,78 50   KEIL BRIGITTE               V   1952 DIEPENBEEK         0:14:23.62  11,48 51   CORTHOUTS SILKE             V   1996 HALEN              0:14:36.99  11,30 52   PANS STEFANIE               V   1992 HALEN              0:14:39.58  11,27 53   MOTMANS LISA                V   1992 HALEN              0:14:39.34  11,26 54   DEVREESE CLARINA            V   1973 BILZEN             0:14:41.58  11,24 55   JACOB HANNE                 V   1991 HALEN              0:15:02.73  10,98 56   DEGELING KIMBERLY           V   1994 HALEN              0:15:08.35  10,90 57   MOLDERS JILL                V   1994 HALEN              0:15:16.33  10,80 58   VANAKEN JULIE               V   1994 HALEN              0:15:17.44  10,79 59   MAENHOUDT NINA              V   1994 HALEN              0:15:23.05  10,73 60   JACOB RIETE                 V   1993 HALEN              0:15:40.69  10,54 61   KELCHTERMANS NANCY          V   1973 LAAKDAL            0:15:57.46  10,34 62   VAN EYCK CHRISTINE          V   1968 SCHERPENHEUVEL     0:16:10.37  10,20 63   BERVOETS SELINA             V   1996 LUMMEN             0:16:28.22  10,02 64   BLANCHART KAREL             M   1929 VAALBEEK           0:16:39.17  9,91 65   VANDEPUT JOSE               M   1940 BIERBEEK           0:16:42.17  9,88 66   MAENHOUDT MAYA              V   1998 HALEN              0:17:19.70  9,53 67   MAENHOUDT JAN               M   1969 HALEN              0:17:19.39  9,52 68   TEUNKENS ANJA               V   1970 LAAKDAL            0:19:52.15  8,30 69   VANGEEL BENJAMIN            M   1995 HALEN              0:21:10.35  7,79 70   WINDMOLDERS HILDE           V   1971 HALEN              0:21:32.94  7,66 71   SCHRIJNEN FRANS             M   1927 ANS                0:22:45.78  7,25

UITSLAG JOGGING 5.5 KM GESTART OM 16:54:09 208 DEELNEMERS -------------------------------------------------------------------------------- # NAAM S JAAR GEMEENTE TIJD km/u 1    STESSENS TIM                M   1982 NEERPELT           0:16:30.87  20,00 2    NEVEN KOEN                  M   1977 RIEMST             0:17:15.66  19,14 3    NASSEN LUC                  M   1963 TONGEREN           0:17:17.58  19,10 4    KENIS RUBEN                 M   1983 KORTESSEM          0:17:18.49  19,07 5    CONVENTS TIMOTHY            M   1989 HALEN              0:18:18.62  18,04 6    VANDEVELDE BERT             M   1970 RILLAAR            0:18:31.05  17,82 7    NYS PATRICK                 M   1959 TONGEREN           0:18:41.27  17,66 8    MOREELS JASPER              M   1989 HALEN              0:18:56.29  17,43 9    STEURS WIM                  M   1964 TIELT WINGE        0:19:08.36  17,24 10   BECKERS JORIS               M   1990 SINT-TRUIDEN       0:19:33.59  16,89 11   VANDENBEMPT SIGRID          V   1981 BEKKEVOORT         0:20:19.57  16,25 12   NEVEN RONNY                 M   1966 TONGEREN           0:20:28.00  16,12 13   EYLETTEN KRISTOF            M   1982 WAANRODE           0:20:31.15  16,08 14   COMMERS STEF                M   1991 ZELEM              0:20:32.42  16,07 15   CUYPERS PETER               M   1957 TESTELT            0:20:34.69  16,05 16   VERBIST WOUTER              M   1973 BEGIJNENDIJCK      0:20:35.92  16,03 17   PIRON PATRICK               M   1960 HALEN              0:20:39.40  15,98 18   DERBAIX PATRICK             M   1965 HALEN              0:20:57.63  15,76 19   CLERX NATASJA               V   1987 LUMMEN             0:21:05.93  15,65 20   COLLAS NORBERT              M   1955 RIEMST             0:21:07.59  15,63 21   VLEKKEN CARLO               M   1965 HALEN              0:21:07.48  15,62 22   PIRONET REMY                M   1950 SCHERPENHEUVEL     0:21:09.86  15,60 23   HOUSEN ROGER                M   1960 KOERSEL            0:21:14.64  15,55 24   VANDENBOSCH RUDY            M   1963 HOLSBEEK           0:21:23.89  15,43 25   VANDEPUT ERIC               M   1968 KAPELLEN           0:21:25.14  15,41 26   VAN STEEN SANDRA            V   1968 HEIST OP DE BERG   0:21:32.92  15,33 27   SEGERS RIK                  M   1967 TONGERLO           0:21:33.45  15,31 28   BOGHE NICK                  M   1990 SINT-TRUIDEN       0:21:44.09  15,18 29   JACQUEMYN PATRICK           M   1964 HERK-DE-STAD       0:21:47.79  15,15 30   VLEMINCKX JAN               M   1963 RAMSEL             0:21:50.38  15,11 31   VAN DEN HEUVEL SVEN         M   1980 RAMSEL             0:21:53.55  15,09 32   VERMUNICHT NICO             M   1986 WEZEMAAL           0:21:53.36  15,08 33   DIVITO DOMENICO             M   1957 SINT TRUIDEN       0:22:00.66  15,00 34   DEGEEST GEERT               M   1954 BEKKEVOORT         0:22:01.00  14,99 35   MELARD JEAN-EMILE           M   1982 OUPEYE             0:22:05.28  14,94 36   POFFE CHIEL                 M   1993 HALEN              0:22:09.87  14,90 37   VELTJEN STEFANIE            V   1990 HEUSDEN ZOLDER     0:22:15.97  14,83 38   VERMAELEN WILLY             M   1952 HOLSBEEK           0:22:17.81  14,81 39   RIJO AMERICO                M   1947 LOMMEL             0:22:23.91  14,74 40   VERMEULEN CHRIS             M   1963 BOOISCHOT          0:22:26.78  14,71 41   DEWIJNGAERT LUC             M   1964 HALEN              0:22:29.84  14,68 42   SOCCOL MANUELA              V   1988 GENK               0:22:37.92  14,59 43   COMMERS TIM                 M   1992 ZELEM              0:22:39.90  14,57 44   CLAES FRANS                 M   1945 OVERPELT           0:22:44.15  14,51 45   VERMUNICHT FRANS            M   1952 WEZEMAAL           0:22:48.61  14,48 46   SELS FRANCOIS               M   1953 MESSELBROEK        0:22:49.71  14,47 47   WILLEMS JOS                 M   1952 AARSCHOT           0:22:50.12  14,45 48   VANDPOEL SAAR               V   1993 HALEN              0:22:56.48  14,38 49   EVERAERTS PETER             M   1971 RILLAAR            0:22:59.77  14,36 50   SCHOUTERS GEORGES           M   1946 BEKKEVOORT         0:23:04.69  14,31 51   HEYLEN BEN                  M   1978 RILLAAR            0:23:20.50  14,15 52   LAEREMANS TIM               M   1982 TIELT-WINGE        0:23:22.37  14,12 53   CLEEREN ILSE                V   1991 LUMMEN             0:23:23.16  14,11 54   SMOLDERS MARIA              V   1955 BETEKOM            0:23:26.15  14,08 55   REMS GEERT                  M   1969 TIELT-WINGE        0:23:40.76  13,95 56   VANLAER GERRY               M   1980 WAANRODE           0:23:45.88  13,90 57   THOMAS KRISTIEN             V   1969 HERK-DE-STAD       0:23:57.98  13,78 58   THOMAS IVAN                 M   1961 GEETBETS           0:23:58.84  13,77 59   BELIEN JEF                  M   1947 HAM                0:24:00.39  13,75 60   VAN DIJCK LOUIS             M   1948 TREMELO            0:24:12.65  13,64 61   VANDIJCK STEFANIE           V   1990 TESSENDERLO        0:24:16.92  13,60 62   GEERTS IVAN                 M   1963 HALEN              0:24:21.46  13,55 63   WILLEMS SARA                V   1977 SCHERPENHEUVEL     0:24:23.15  13,53 64   VAN DEN HEUVEL EMIEL        M   1950 TREMELO            0:24:25.77  13,52 65   DUMON JOERI                 M   1989 HALEN              0:24:33.17  13,44 66   CLEMENS URBAIN              M   1951 ZELEM              0:24:38.17  13,39 67   VAN ROOSBROECK MATTHIAS     M   1993 BERLAAR            0:24:43.96  13,35 68   VANHERPE WOUTER             M   1994 HERK DE STAD       0:24:46.07  13,32 69   WOUTERS VIC                 M   1994 DIEST              0:24:47.26  13,31 70   VAN LOO BRUNO               M   1947 TREMELO            0:24:50.23  13,29 71   VAN GOOLEN JULIA            V   1954 BETEKOM            0:24:57.72  13,23 72   CUYPERS JEAN-PIERRE         M   1956 TONGEREN           0:25:05.14  13,15 73   BEUTELS MAURICE             M   1948 BEKKEVOORT         0:25:08.51  13,13 74   VANROELEN GASTON            M   1949 RILLAAR            0:25:09.72  13,12 75   MEULDERS HUGO               M   1960 RAMSEL             0:25:10.07  13,11 76   VANDEVELDE NICKY            V   1992 BETEKOM            0:25:11.28  13,10 77   VAN DER VEN HARM            M   1954 HALEN              0:25:15.26  13,07 78   THOMASSEN JORDY             M   1996 GENK               0:25:17.64  13,06 79   BOSSENS DAVID               M   1989 DURAS              0:25:18.40  13,04 80   BECKERS DIEDERIK            M   1993 SINT-TRUIDEN       0:25:21.54  13,02 81   STAS KATRIEN                V   1973 LUMMEN             0:25:22.45  13,01 82   HUYSMANS THEO               M   1946 LOMMEL             0:25:23.48  13,00 83   BIELAWSKI JACUB             M   1987 EDONK              0:25:25.54  12,99 84   LYSSENS JAN                 M   1967 RILLAAR            0:25:26.36  12,97 85   COX CHRISTEL                V   1965 LUMMEN             0:25:38.51  12,88 86   KNAEPEN GEORGE              M   1943 DIEPENBEEK         0:25:43.11  12,83 87   MAES RONY                   M   1959 KURINGEN           0:25:44.23  12,82 88   VAN ROOSBROECK JOHNY        M   1956 WILLEBROEK         0:25:46.91  12,81 89   COMMERS IEF                 M   1992 ZELEM              0:25:55.26  12,73 90   MINTEN JOHAN                M   1959 HALEN              0:26:03.79  12,67 91   MERTENS HUBERT              M   1951 DIEST              0:26:13.75  12,59 92   CLYGNET GUIDO               M   1967 HALEN              0:26:15.89  12,57 93   ANNEMANS I.                 V   1966 HALEN              0:26:17.41  12,55 94   BIJLOOS RUBEN               M   1994 BEVERLO            0:26:19.51  12,54 95   LANDUYT EVELIEN             V   1979 HALEN              0:26:22.44  12,51 96   MOMBERS BRUNO               M   1970 HER-DE-STAD        0:26:27.42  12,47 97   HUYBRECHTS FREDDY           M   1944 HEIST-OP-DEN-BERG  0:26:30.16  12,45 98   GEENS FRANS                 M   1948 MORKHOVEN          0:26:33.87  12,43 99   BUEKERS FRANK               M   1972 HERK DE STAD       0:26:34.31  12,42 100 VANDEVELDE DANIEL           M   1962 BETEKOM            0:26:36.95  12,41 101 JANSSENS HENRI              M   1933 LUBBEEK            0:26:44.84  12,35 102 VAN DE GAER JAN             M   1951 TIELT-WINGE        0:26:45.71  12,34 103 VAN DEN BROECK CONNY        V   1962 BEERZEL            0:26:50.11  12,30 104 WILLEKENS EVI               V   1980 DIEST              0:27:06.01  12,18 105 STERCKX YVO                 M   1950 ZICHEM             0:27:19.30  12,08 106 VENKEN LISETTE              V   1961 HALEN              0:27:21.50  12,07 107 BRUNINX WILLY               M   1935 RIEMST             0:27:24.68  12,05 108 SWIJSEN JONAS               M   1992 HERK-DE-STAD       0:27:25.93  12,04 109 THOMASSEN JOHAN             M   1968 GENK               0:27:26.85  12,03 110 VAN LISHOUT LAURA           V   1992 LOMMEL             0:27:27.09  12,02 111 VANDERSTUKKEN CHRISTA       V   1964 HERK-DE-STAD       0:27:28.37  12,01 112 MORESI JEAN-PAUL            M   1947 KNOKKE             0:27:36.97  11,96 113 SCHOUTERS DENIS             M   1942 BEKKEVOORT         0:27:46.28  11,88 114 VERMAELEN WENDY             V   1978 HOLSBEEK           0:28:00.09  11,79 115 DERDEN PATRICK              M   1959 GLABBEEK           0:28:02.08  11,77 116 BERGMANS JOKE               V   1993 DILSEN-STOKKEM     0:28:04.08  11,76 117 DANIELS TANIA               V   1975 DIEST              0:28:22.21  11,63 118 BUNKENS TAMARA              V   1984 EKSEL              0:28:26.88  11,61 119 THOMASSEN GWENDOLINE        M   1994 GENK               0:28:32.50  11,57 120 DEPRE IVETTE                V   1958 WAANRODE           0:28:33.42  11,56 121 APPERMONT ANNEMIE           V   1973 HALEN              0:28:40.73  11,51 122 VANMECHELEN ANDRE           M   1955 HALEN              0:28:41.62  11,51 123 HOUBEN NORA                 V   1959 TONGEREN           0:28:42.78  11,50 124 SMETS LIEVE                 V   1983 RAMSEL             0:28:43.73  11,49 125 VAN PASSEL RIA              V   1965 KERSBEEK MISKOM    0:28:44.06  11,48 126 HENDRICKX LIEVE             V   1960 LEEFDAAL           0:28:45.40  11,48 127 POFFE TIANA                 V   1994 HALEN              0:28:58.33  11,39 128 BRUYNINCKX LIEVE            V   1963 HERK-DE-STAD       0:28:59.33  11,38 129 RUYMEN B.                   M   1992 HALEN              0:29:01.94  11,37 130 SANDERS DAPHNE              V   1997 HALEN              0:29:13.83  11,30 131 SANDERS FRANK               M   1962 HALEN              0:29:14.70  11,29 132 MINNE LINDA                 V   1961 DURAS              0:29:15.78  11,28 133 KAMPHUYS MIKE               M   1959 HERK DE STAD       0:29:16.23  11,27 134 STEENAERTS LYDIE            V   1951 LAAKDAL            0:29:19.07  11,26 135 VANHERPE NILS               M   1995 HERK DE STAD       0:29:21.36  11,24 136 ROOSEN CHARLOTTE            V   1997 HALEN              0:29:29.32  11,19 137 COOLS EVELIEN               V   1987 TESSENDERLO        0:29:31.71  11,18 138 WINDMOLDERS SONJA           V   1969 HALEN              0:29:33.31  11,17 139 GYSENS NADIA                V   1966 ?                  0:29:35.03  11,15 140 DE CALUWE COLETTA           V   1954 GEETBETS           0:29:37.68  11,14 141 HENDRICKX CARINE            V   1962 GEETBETS           0:29:45.83  11,09 142 MOREELS CARINE              V   1962 MOLENSTEDE         0:29:48.70  11,08 143 COMMERS JOZEF               M   1937 ASSENT             0:29:50.29  11,06 144 VANROELEN VIVIANE           V   1960 HALEN              0:30:09.83  10,95 145 LANDUYT RIA                 V   1963 HALEN              0:30:15.70  10,91 146 KERSTENS SILVIA             V   1966 BUNSBEEK           0:30:19.66  10,89 147 HAPPAERTS GODELIEVE         V   1950 GEETBETS           0:30:28.18  10,83 148 THYS ANN                    V   1968 HALEN              0:30:49.23  10,71 149 VUCHELEN KATHLEEN           V   1968 KERSBEEK MISKOM    0:30:50.45  10,70 150 DENRUYTER MARINA            V   1960 GLABBEEK           0:30:52.82  10,69 151 ARNAUTS ELKE                V   1993 HALEN              0:30:55.92  10,67 152 DEWAET VERONIQUE            V   1967 SCHAFFEN           0:30:56.73  10,67 153 BYLEMANS JASPER             M   1995 LOMMEL             0:30:58.70  10,66 154 VAN RILLAER SILKE           V   1997 TREMELO            0:31:07.00  10,61 155 PEETERS THEO                M   1955 DIEST              0:31:10.87  10,59 156 UTEN DEBBIE                 V   1990 ?                  0:31:28.81  10,49 157 GEMOETS ELS                 V   1971 WAANRODE           0:31:35.45  10,45 158 PUTTENAERS DRE              M   1956 MOLENSTEDE         0:31:49.89  10,37 159 VAN BAEL ROGER              M   1942 KESSEL-LO          0:31:51.05  10,36 160 SCHAPMANS BO                M   1994 MOLENSTEDE         0:31:55.05  10,34 161 ELSEN ISABELLE              V   1971 HALEN              0:32:00.93  10,31 162 VANDERVELDEN HANNE          V   1993 HALEN              0:32:04.05  10,29 163 PEETERS LIEVE               V   1971 HALEN              0:32:06.97  10,28 164 LIMBORGS NATHALIE           V   1991 BEKKEVOORT         0:32:44.19  10,08 165 RABIJNS HELGA               V   1978 ROTSELAAR          0:33:07.64  9,97 166 KADEREIT BRIGITTA           V   1962 TONGEREN           0:33:13.65  9,94 167 GIELEN LUC                  M   1967 LUMMEN             0:33:16.93  9,92 168 VANEMPTEN CLAUDINE          V   1972 KORTENAKEN         0:33:18.87  9,91 169 VANTIENEN JENNY             V   1960 HALEN              0:33:18.40  9,91 170 HEURCKMANS MIRANDA          V   1974 TREMELO            0:33:19.47  9,90 171 ROGIERS NATHALIE            V   1965 HERSELT            0:33:24.33  9,88 172 SERRE SONJA                 V   1967 HALEN              0:33:26.12  9,87 173 HERMANS ANJA                V   1968 GEETBETS           0:33:27.11  9,86 174 COOLS ANNELIES              V   1985 TESSENDERLO        0:33:41.04  9,80 175 LODEWIJCKX LUC              M   1967 KURINGEN           0:33:43.18  9,79 176 VANHEES PETER               M   1963 ?                  0:33:49.79  9,76 177 PULINKX JOS                 M   1947 HALEN              0:33:55.26  9,73 178 LEMMENS MIA                 V   1956 BEKKEVOORT         0:34:06.48  9,68 179 DEBECKER TAMARA             V   1976 LOVENJOEL          0:34:12.40  9,65 180 VANHEX KRIS                 M   1979 HEUSDEN            0:34:28.88  9,58 181 MUNDUS LIBERT               M   1956 HERK DE STAD       0:34:28.23  9,57 182 DANIELS CINDY               V   1974 KURINGEN           0:34:31.95  9,56 183 CAENBERGHS KRISTEL          V   1979 DIEST              0:34:54.88  9,46 184 BERGMANS MARC               M   1964 DIEST              0:34:54.12  9,46 185 VANDEBRIEL CHRISTINE        V   1967 LOMMEL             0:34:54.35  9,45 186 JANKOWSKI CARINA            V   1973 MOLENSTEDE         0:34:58.48  9,44 187 HAENEN LUTGARDE             V   1958 GEETBETS           0:34:59.92  9,43 188 VANHAEKENDOVER HILDE        V   1968 ?                  0:35:00.20  9,43 189 VAN OTTEN HILDE             V   1971 RAMSEL             0:35:06.18  9,40 190 WILLEMANS SONJA             V   1965 LUMMEN             0:35:44.62  9,24 191 LUYCKFASSEEL BETTY          V   1959 GLABBEEK           0:35:54.49  9,19 192 HENCKENS KRIS               M   1959 STOK               0:36:01.63  9,16 193 OOSTERLAKEN MARION          V   1963 HALEN              0:36:06.73  9,14 194 THOMIS MARTINE              V   1969 HALEN              0:36:32.97  9,03 195 LAUWERS KATELIJNE           V   1965 HERK DE STAD       0:36:34.34  9,02 196 PAUWELS VERONIQUE           V   1968 DIEST              0:36:35.14  9,02 197 HENDRICKX MARTINE           V   1962 GEETBETS           0:36:38.16  9,01 198 NIJS ALICE                  V   1948 OVERPELT           0:36:51.27  8,95 199 DEBEHETS STEFANIE           V   1991 GEETBETS           0:37:17.11  8,85 200 STOOPS MARIA                V   1965 BERLAER            0:37:29.62  8,81 201 RODIERS MIRANDA             V   1974 HALEN              0:38:02.97  8,68 202 VAN DE CAUTER ANN           V   1960 WAANRODE           0:38:06.78  8,66 203 VANDENDAEL BERNADETTE       V   1958 BINKOM             0:38:06.11  8,66 204 DEBEHETS PAUL               M   1951 GEETBETS           0:38:14.85  8,63 205 SMEULDERS JELLE             M   1995 WAANRODE           0:39:02.29  8,45 206 DENRUYTER JEANNINE          V   1946 WAANRODE           0:39:03.95  8,45 207 VAN  VELTHOVEN CINDY        V   1970 LUMMEN             0:40:54.88  8,07 208 MUNDUS JOKE                 V   1981 HERK DE STAD       0:40:54.25  8,07

UITSLAG HEREN -35 JAAR 11.0 KM GESTART OM 17:29:48 34 DEELNEMERS -------------------------------------------------------------------------------- # NAAM S JAAR GEMEENTE TIJD km/u 1    ES-SAADI RIDOUANE           M   1976 DIEST              0:35:38.16  18,52 2    NEVEN KOEN                  M   1977 RIEMST             0:36:11.53  18,24 3    SEGERS DAVY                 M   1977 BEKKEVOORT         0:38:17.10  17,24 4    VAN WESEPOEL DIRK           M   1973 MALDEGEM           0:39:08.31  16,86 5    BOOMS NICO                  M   1981 HEUSDEN            0:40:55.96  16,13 6    LEMOINE JAN                 M   1973 LUBBEEK            0:41:41.32  15,83 7    GEENS GINO                  M   1979 MORKHOVEN          0:42:08.28  15,66 8    VAES DOMIEN                 M   1986 KAPELLEN           0:42:48.68  15,42 9    MARTENS ROEL                M   1977 WESTERLO           0:43:18.21  15,24 10   ROUFFA JURGEN               M   1972 LOVENJOEL          0:44:48.96  14,73 11   DEFERM KRIS                 M   1978 LUMMEN             0:45:03.48  14,65 12   KENIS RUBEN                 M   1983 KORTESSEM          0:45:20.21  14,56 13   VANDENBROECK TOM            M   1978 HALEN              0:46:00.78  14,35 14   SCHOTS DAVID                M   1972 SCHAFFEN           0:46:12.24  14,28 15   LAMBEETS JEROEN             M   1980 LINTER             0:46:45.69  14,12 16   ROOSEN CHRISTOPHE           M   1986 TONGEREN           0:47:12.62  13,98 17   STI CKERS TOM               M   1974 HERSELT            0:47:19.43  13,95 18   CEULEMANS KOEN              M   1979 AARSCHOT           0:47:23.06  13,93 19   VERBIEREN GUNTHER           M   1984 DIEST              0:48:30.96  13,61 20   DE NYS MAARTEN              M   1989 MECHELEN           0:48:31.06  13,60 21   VAN ROOSENDAEL JOHAN        M   1972 ROTSELAAR          0:49:27.24  13,35 22   MELARD JEAN-EMIELE          M   1982 OUPEYE             0:49:30.34  13,33 23   WOUTERS STEVEN              M   1978 RAMSEL             0:49:53.08  13,23 24   VAN GAUWBERGEN PETER        M   1988 TESSENDERLO        0:49:56.33  13,22 25   SMEYERS STEVEN              M   1972 DIEST              0:50:52.83  12,98 26   VERBOVEN RUBEN              M   1981 SCHAFFEN           0:53:38.01  12,31 27   VANSTAPEL PHILIPPE          M   1980 HASSELT            0:53:59.18  12,23 28   WECKX BART                  M   1979 GLABBEEK           0:54:14.38  12,17 29   LAUREYN BENNY               M   1972 DIEST              0:54:17.85  12,16 30   COMMERS NICK                M   1991 ZELEM              0:54:28.78  12,12 31   PELEGRIN PHILIPPE           M   1972 TIENEN             0:57:17.58  11,52 32   VERNYNS MARIO               M   1978 ZONHOVEN           0:57:57.69  11,39 33   LIMBORGS YVES               M   1989 BEKKEVOORT         0:59:56.27  11,01 34   VEREECKEN STIJN             M   1981 LOMMEL             1:00:13.52  10,96

UITSLAG HEREN +35 JAAR 11.0 KM GESTART OM 17:29:48 56 DEELNEMERS -------------------------------------------------------------------------------- # NAAM S JAAR GEMEENTE TIJD km/u 1    NASSEN LUC                  M   1963 TONGEREN           0:38:28.28  17,16 2    MARX JEAN PIERRE            M   1970 KOERSEL            0:38:39.00  17,08 3    VAN LISHOUT MANUEL         M   1964 LOMMEL             0:38:53.10  16,97 4    VANCAUWENBERGH KRIS         M   1971 HALEN              0:39:12.53  16,84 5    COOMANS CHRIS               M   1971 TESSENDERLO        0:39:28.82  16,72 6    VANDEWEYER MARC             M   1967 HERSELT            0:39:33.42  16,68 7    VAN LIEROP PIET             M   1965 BOUTERSEM          0:39:52.46  16,55 8    WATERSCHOOT ERIC            M   1967 DIEST              0:40:20.26  16,36 9    MATTHIJS DANNY              M   1965 KESSEL LO          0:40:23.52  16,35 10   VAN DEN DRIES RONNY         M   1962 ZEMST              0:40:30.15  16,30 11   SURKIJN ERIK                M   1965 HALEN              0:41:13.79  16,01 12   RUTTEN EDDY                 M   1967 KWAADMECHELEN      0:41:17.58  15,99 13   HERROELEN BENNY             M   1969 NEERLINTER         0:41:22.59  15,96 14   STROUVEN RUDI               M   1963 ROTSELAAR          0:41:28.18  15,92 15   BROEKHOVEN PATRICK          M   1964 PAAL               0:42:35.62  15,50 16   VANHOVE JOHNY               M   1970 NIEUWERKERKEN      0:42:37.50  15,49 17   SCHEVERNELS ROGER           M   1962 MEEUWEN            0:42:43.54  15,45 18   VAN HEMELEN PAUL            M   1967 SCHERPENHEUVEL     0:43:09.68  15,30 19   SIJMONS MARC                M   1964 HALEN              0:43:26.96  15,20 20   VANRILLAAR STEFAN           M   1963 TREMELO            0:43:50.23  15,06 21   LEMOINE PHILIP              M   1966 BETEKOM            0:44:14.19  14,92 22   DE WITTE GUY                M   1966 KORTENAKEN         0:44:34.59  14,81 23   SWIJSEN JOHNNY              M   1964 HERK-DE-STAD       0:44:47.93  14,74 24   VERLUYTEN LUC               M   1967 PAAL               0:44:49.39  14,72 25   THIJSSEN XAVIER             M   1963 HASSELT            0:44:59.23  14,67 26   MATHIJS JIMMY               M   1971 STOKROOIE          0:45:05.96  14,64 27   NIJS PATRICK                M   1963 LAAKDAL            0:46:08.04  14,31 28   VANKRUNKELSVEN ERIC         M   1964 HAM                0:47:00.04  14,04 29   DE SCHRIJVER DANNY          M   1963 PAAL               0:47:06.42  14,01 30   NEVEN RONNY                 M   1966 TONGEREN           0:47:11.27  13,99 31   DELEN RONNY                 M   1962 HERENTHOUT         0:47:18.81  13,95 32   DIEPVENS PAUL               M   1970 LEOPOLDSBURG       0:48:16.02  13,67 33   GRAMMEN FRANS               M   1964 HASSELT            0:48:18.14  13,66 34   FEYTONS JOHAN               M   1971 BORGLOON           0:48:22.46  13,64 35   BELLEN JOHAN                M   1968 ZOUTLEEUW          0:48:51.60  13,51 36   VAN DE VELDE BART           M   1970 RAMSEL             0:49:00.53  13,47 37   POFFE LUDWIG                M   1962 HALEN              0:49:06.61  13,44 38   VANDEBROEK JOHAN            M   1963 GELRODE            0:49:08.29  13,43 39   POULUSSEN GINO              M   1967 BUDINGEN           0:49:16.07  13,40 40   FOETS LUDO                  M   1964 HAM                0:49:35.74  13,31 41   STROOBANTS HERMAN           M   1964 LEUVEN             0:49:47.90  13,26 42   LODEWIJCKX LUC              M   1967 KURINGEN           0:50:00.31  13,20 43   ROELS GERRIT                M   1970 LAAKDAL            0:50:10.95  13,16 44   JANSSEN JOHNNY              M   1963 RIEMST             0:51:03.33  12,93 45   LAERMANS GINO               M   1964 GEETBETS           0:51:52.58  12,73 46   ACHTEN DANNY                M   1968 HOUTHALEN          0:52:14.79  12,64 47   CUPPENS ERIK                M   1962 OPGLABBEEK         0:52:26.40  12,59 48   VLEKKEN LUC                 M   1967 HASSELT            0:52:47.85  12,50 49   COEKAERTS KRIS              M   1968 BUDINGEN           0:54:03.39  12,21 50   VANGEEL PETER               M   1966 HALEN              0:54:32.12  12,10 51   UTEN LUDO                   M   1965 ?                  0:55:47.78  11,83 52   LAERMANS ROB                M   1963 ROTEM              0:56:54.26  11,60 53   VOS GUY                     M   1971 ?                  0:58:10.07  11,35 54   LISMONT MARC                M   1967 TIENEN             0:58:41.07  11,25 55   ROELENS BART                M   1964 HERK-DE-STAD       0:58:43.99  11,24 56   MOERKERKEN PATRICK          M   1970 TIENEN             0:59:55.77  11,02
                    UITSLAG HEREN +45 JAAR   11.0 KM
              GESTART OM 17:29:48                       46  DEELNEMERS 
--------------------------------------------------------------------------------
  #    NAAM                        S   JAAR GEMEENTE           TIJD        km/u
  1    MAURISSEN GUIDO             M   1958 GENK               0:39:05.60  16,89 
  2    BIESMANS JAN                M   1958 BILSEN             0:40:59.87  16,10  
  3    ROTTIERS ERWIN              M   1958 HOMBEEK            0:41:35.78  15,87  
  4    ARNAUTS MARC                M   1959 TESSENDERLO        0:42:31.00  15,52  
  5    VANWOENSEL LUDO             M   1956 BOOISCHOT          0:42:58.03  15,36  
  6    POEL THEO                   M   1953 HALEN              0:43:26.39  15,19  
  7    CEYSSENS JOHAN              M   1956 HEUSDEN            0:43:30.56  15,17  
  8    VAN LEUVEN MARC             M   1958 LOMMEL             0:43:46.23  15,08  
  9    DULLERS ANDRE               M   1954 HEUSDEN            0:43:59.28  15,00  
  10   KENNES LUDO                 M   1955 GEETBETS           0:44:18.94  14,90  
  11   LEMMENS DANY                M   1955 BEVERLO            0:44:22.96  14,88  
  12   HERMANS LUC                 M   1954 LINKHOUT           0:44:45.62  14,75  
  13   MAUS JAN                    M   1958 HERSELT            0:44:52.89  14,71  
  14   LUTS DANIEL                 M   1956 AALST              0:45:02.72  14,66  
  15   DUBOIS PIERRE               M   1952 LANDEN             0:45:10.54  14,61  
  16   NYS PATRICK                 M   1959 TONGEREN           0:45:20.74  14,56  
  17   NAGELS RENE                 M   1961 BUNSBEEK           0:45:47.97  14,42  
  18   BAETEN DIRK                 M   1960 BEERZEL            0:45:49.22  14,40  
  19   SCHRAEPEN URBAIN            M   1956 LUMMEN             0:46:43.37  14,13  
  20   VAN DEN BROECK RAF          M   1953 HASSELT            0:46:50.13  14,09  
  21   COLLAS NORBERT              M   1955 RIEMST             0:47:04.44  14,02  
  22   WIEHENKEL FRANCOIS          M   1952 HERK DE STAD       0:47:14.94  13,97 
  23   RUELENS JAN                 M   1957 LAAKDAL            0:47:48.99  13,81  
  24   SCHEPERS LUC                M   1960 LUMMEN             0:47:59.50  13,76  
  25   DEGENS ERIK                 M   1961 LUMMEN             0:47:59.90  13,76  
  26   RAYMAEKERS JAN              M   1956 KORTENAKEN         0:48:04.31  13,73  
  27   DE NYS ERIC                 M   1958 MECHELEN           0:48:32.20  13,60  
  28   DUMON RUDY                  M   1959 HALEN              0:48:45.94  13,54  
  29   COOLS ERWIN                 M   1958 TRSSENDERLO        0:48:48.74  13,53  
  30   DEBEHETS JOS                M   1959 GEETBETS           0:49:04.02  13,45  
  31   VANDERSTUKKEN FRANS         M   1961 HALEN              0:49:19.77  13,38  
  32   DE WIT CHRIS                M   1961 HASSELT            0:49:57.22  13,21  
  33   GRIETEN LUC                 M   1956 LAAKDAL            0:50:11.32  13,15  
  34   DI VITO DOMENICO            M   1957 SINT TRUIDEN       0:50:30.96  13,07  
  35   KOCKAERTS EUGENE            M   1953 WEZEMAAL           0:50:33.85  13,06  
  36   COLLEN PATRICK              M   1961 GEETBETS           0:51:08.64  12,91  
  37   DE BOEL HERMAN              M   1955 LAAKDAL            0:51:31.67  12,81  
  38   VANSTRAELEN RUDI            M   1955 NIEUWERKERKEN      0:51:55.87  12,71  
  39   GEUNENS JULIEN              M   1960 LOMMEL             0:52:54.38  12,47  
  40   BOSSENS LEON                M   1958 SINT TRUIDEN       0:53:33.50  12,33  
  41   VROMANS JEAN-PIERRE         M   1956 LOMMEL             0:53:45.00  12,28  
  42   POFFE ROGER                 M   1955 GLABBEEK           0:54:04.24  12,21  
  43   BERGMANS JOHAN              M   1961 DILSEN             0:54:30.22  12,11  
  44   BAMS KAMIEL                 M   1958 BEKKEVOORT         0:54:35.61  12,09  
  45   TRUYERS STIJN               M   1958 GLABBEEK           0:58:05.95  11,36  
  46   MELARD MICHEL               M   1954 OUPEYE             1:04:50.47  10,18

  
                    UITSLAG HEREN +55 JAAR    11.0 KM
              GESTART OM 17:29:48                      18  DEELNEMERS 
--------------------------------------------------------------------------------
  #    NAAM                        S   JAAR GEMEENTE           TIJD        km/u
  1    TRUYERS HUGO                M   1948 LUMMEN             0:41:53.17  15,76 
  2    GYSBRECHTS HERMAN           M   1947 MEERHOUT           0:45:24.50  14,54  
  3    BOZ RENZO                   M   1951 HALEN              0:45:42.37  14,44
  4    VAN DE WOUWER RENE          M   1946 HERSELT            0:46:53.03  14,08  
  5    PUT GEORGES                 M   1949 LUMMEN             0:48:07.82  13,72  
  6    LOENDERS  WILLY             M   1940 HECHTEL            0:49:54.49  13,22  
  7    REYNDERS ROGER              M   1949 ZELEM              0:51:44.22  12,76  
  8    MUSSEN MARCEL               M   1942 LUMMEN             0:51:48.64  12,74  
  9    CLONEN FRANS                M   1942 LAAKDAL            0:52:56.07  12,47  
  10   ELSEN ROGER                 M   1944 HEUSDEN            0:53:34.57  12,32  
  11   PROESMANS KAMIEL            M   1943 TONGEREN           0:54:29.31  12,11  
  12   VANDERSMISSEN MARCEL        M   1936 STEVOORT           0:55:30.78  11,89   
  13   SEVENANTS HENRI             M   1943 TESSENDERLO        0:56:10.80  11,75  
  14   VANOVERSTEYNS LUDO          M   1951 KORTENAKEN         1:01:56.08  10,66  
  15   COOLEN RIK                  M   1938 HASSELT            1:03:24.57  10,41  
  16   QUINTEN ERNEST              M   1951 RILLAAR            1:06:31.54   9,92  
  17   VAN DEN BROECK NORBERT      M   1931 HAACHT             1:08:52.00   9,58  
  18   VANNIEUWENHOVEN ARTHUR      M   1937 OUD-HEVERLEE       1:09:33.18   9,49

   
                    UITSLAG DAMES -35 JAAR    11.0 KM
              GESTART OM 17:29:48                      3  DEELNEMERS 
--------------------------------------------------------------------------------
  #    NAAM                        S   JAAR GEMEENTE           TIJD        km/u  
  1    KENNES KLAARTJE             V   1981 HASSELT            0:44:17.83  14,90
  2    WIJNANTS MYRIAM             V   1987 EKSEL              0:46:46.33  14,11
  3    PAENHUYSEN SUZY             V   1973 TIELT WINGE        1:01:55.34  10,66

              
		
                    UITSLAG DAMES +35 JAAR    11.0 KM
              GESTART OM 17:29:48                      17  DEELNEMERS 
--------------------------------------------------------------------------------
  #    NAAM                        S   JAAR GEMEENTE           TIJD        km/u
  1    MEERSMAN MARTINE            V   1967 KAGGEVINNE         0:48:05.42  13,72 
  2    MOONEN OLGA                 V   1965 DILSEN-STOKKEM     0:48:21.18  13,65  
  3    COENEN PAULA                V   1957 AVERBODE           0:49:59.98  13,20  
  4    NIJS GABY                   V   1952 DIEST              0:50:13.34  13,14  
  5    CALDERS KRISTEL             V   1969 BEGIJNENDIJK       0:51:06.55  12,92  
  6    NEYENS ELISA                V   1954 DILSEN             0:51:26.12  12,83  
  7    VANDEWEYER MONI             V   1964 LAAKDAL            0:52:19.39  12,61  
  8    BOSMANS GREET               V   1968 GOETSENHOVEN       0:54:18.33  12,15  
  9    BERINGS ANITA               V   1956 BEKKEVOORT         0:54:31.05  12,11  
  10   VANDEGAER RIA               V   1958 KAPELLEN           0:54:55.99  12,02  
  11   SCHALLEY JOSEE              V   1954 HECHTEL            0:56:53.10  11,60  
  12   ANDRIES CHRIS               V   1961 BAAL               0:58:40.54  11,25  
  13   PELGRIMS NANCY              V   1963 SCHRIEK            0:59:57.33  11,01  
  14   SCHEPERS MARGOT             V   1963 LOMMEL             1:00:11.86  10,97  
  15   DIERCKX KARINE              V   1962 BEKKEVOORT         1:05:15.89  10,12  
  16   LAQUAY M.L.                 V   1954 RILLAAR            1:06:29.88   9,93  
  17   ALLARD MADDY                V   1967 BUDINGEN           1:13:37.21   8,96 

  
 
lo   ro