Dit is de officiële kalender 2019-2020
 
 
U kan hier de  kalender downloaden Verbeterde kalender 2019-2020
 
WEEK
 
 
UUR
Speelweek 0
 
 
 
37
207
dinsdag 10 september 2019
3/0
Sens Unique
De Brandjes
25/20-25/19-25/20
Blomme
WEEK
 
 
UUR
Speelweek 1
 
 
 
38
101
maandag 16 september 2019
3/0
The Red Zebra's
VC Crayon
25/11-25/04-25/16
Zanders
38
301
dinsdag 17 september 2019
3/1
ING Volleybal
UTA 25 PDF
20/25-25/18-25/21-25/20
Zanders
38
201
dinsdag 17 september 2019
3/0
VTD Ladies Diksmuide
R-United
25/21-25/20-25/15
Grootjans
38
302
dinsdag 17 september 2019
0/3
NonStop Jes-Sports Heren
La Stalla
15/25-26/28-22/25
Willems
38
102
woensdag 18 september 2019
0/3
VC Smashing Ladies
Ladies Volley
19/25-12/25-11/25
Ramakers
38
303
woensdag 18 september 2019
3/0
Volley CM Oostende
VC Lowland Heren
25/12-25/11-25/19
Mallé
38
401
woensdag 18 september 2019
3/0
Apollo Koekelare Heren
VOS Middelkerke
25/16-25/21-25/09
Verlinde/Huwel
38
202
woensdag 18 september 2019
3/0
Deweert Sport
De Brandjes
25/19-25/20-25/15
Vervloet
38
403
donderdag 19 september 2019
3/1
Oud Jumpers Middelkerke
Hermes Recrea De Schulle
25/20-23/25-25/23-25/20
Dewulf
38
402
donderdag 19 september 2019
1/3
UTA 25 Barloke
VC-GO Heren 1
25/20-20/25-18/25-25/27
Grootjans
38
203
vrijdag 20 september 2019
XX
NonStop Jes-Sports Dames
VC-GO Dames
Verplaatst naar 7/2/20
XX
38
103
vrijdag 20 september 2019
0/3
Apollo Dames
Garage Devisch
26/28-16/25-07/25
Ramakers
 
 
 
UUR
Speelweek 2
 
 
 
39
304
maandag 23 september 2019
3/0
VC Lowland Heren
NonStop Jes-Sports Heren
25/20-25/18-25/21
Blomme
39
404
maandag 23 september 2019
1/3
VOS Middelkerke
Oud Jumpers Middelkerke
25/18-10/25-24/26-20/25
Grootjans
39
204
dinsdag 24 september 2019
0/3
De Brandjes
VTD Ladies Diksmuide
14/25-13/25-14/25
Blomme
39
405
dinsdag 24 september 2019
0/3
VC-GO Heren 1
Lowie Frieton Gistel
21/25-19/25-18/25
Willems
39
406
woensdag 25 september 2019
1/3
Hermes Recrea De Schulle
UTA 25 Barloke
27/25-17/25-10/25-20/25
Grootjans
39
104
woensdag 25 september 2019
3/2
Ladies Volley
The Red Zebra's
26/28-24/26-25/22-25/16-15/09
Tange
39
105
woensdag 25 september 2019
0/3
VC Crayon
Apollo Dames
18/25-22/25-11/25
Zanders
39
205
woensdag 25 september 2019
3/0
VC-GO Dames
Sens Unique
25/18-25/22-25/20
Ramakers
39
106
donderdag 26 september 2019
3/0
Garage Devisch
VC Smashing Ladies
25/12-25/12-25/15
Vervloet
39
206
donderdag 26 september 2019
3/0
R-United
NonStop Jes-Sports Dames
25/23-25/15-27/25
Grootjans
39
305
donderdag 26 september 2019
1/3
UTA 25 PDF
Volley CM Oostende
19/25-23/25-25/23-16/25
Mallé
39
306
vrijdag 27 september 2019
3/1
Oostenderadio
ING Volleybal
25/22-25/20-16/25-25/20
Ramakers
 
 
 
UUR
Speelweek 3
 
 
 
40
107
maandag 30 september 2019
3/0
The Red Zebra's
Apollo Dames
25/20-25/11-25/07
Allaert
40
308
dinsdag 1 oktober 2019
3/1
ING Volleybal
VC Lowland Heren
25/22-23/25-25/18-25/22
Tange
40
208
dinsdag 1 oktober 2019
3/1
VTD Ladies Diksmuide
VC-GO Dames
25/21-25/18-21/25-28/26
Grootjans
40
307
dinsdag 1 oktober 2019
3/0
NonStop Jes-Sports Heren
Oostenderadio
25/23-25/20-25/23
Blomme
40
108
woensdag 2 oktober 2019
1/3
Ladies Volley
Garage Devisch
19/25-06/25-25/19-10/25
Zanders
40
109
woensdag 2 oktober 2019
0/3
VC Smashing Ladies
VC Crayon
24/26-21/25-21/25
Dewulf
40
309
woensdag 2 oktober 2019
3/1
Volley CM Oostende
La Stalla
25/22-21/25-25/18-25/18
Mallé
40
407
woensdag 2 oktober 2019
3/2
Apollo Koekelare Heren
Hermes Recrea De Schulle
18/25-25/16-20/25-26/24-15/13
Verlinde
40
209
woensdag 2 oktober 2019
1/3
Deweert Sport
R-United
14/25-10/25-25/18-10/25
Grootjans
40
408
donderdag 3 oktober 2019
1/3
Oud Jumpers Middelkerke
VC-GO Heren 1
25/16-19/25-23/25-24/26
Butsraen
40
409
vrijdag 4 oktober 2019
XX
Lowie Frieton Gistel
VOS Middelkerke
Verplaatst door VOS
XX
 
 
 
UUR
Speelweek 4
 
 
 
41
410
maandag 7 oktober 2019
0/3
VOS Middelkerke
UTA 25 Barloke
22/25-15/25-23/25
Blomme
41
210
dinsdag 8 oktober 2019
1/3
De Brandjes
NonStop Jes-Sports Dames
25/20-18/25-19/25-13/25
Ramakers
41
411
dinsdag 8 oktober 2019
3/0
VC-GO Heren 1
Apollo Koekelare Heren
25/22-25/18-25/18
Mallé
41
412
woensdag 9 oktober 2019
0/3
Hermes Recrea De Schulle
Lowie Frieton Gistel
09/25-11/25-17/25
Butsraen
41
110
woensdag 9 oktober 2019
0/3
VC Crayon
Ladies Volley
08/25-12/25-08/25
Vervloet
41
211
woensdag 9 oktober 2019
3/2
VC-GO Dames
Deweert Sport
25/18-32/30-23/25-22/25-15/10
Verlinde
41
111
donderdag 10 oktober 2019
3/2
Garage Devisch
The Red Zebra's
11/25-21/25-25/23-25/21-15/10
Zanders
41
212
donderdag 10 oktober 2019
3/0
R-United
Sens Unique
25/16-25/22-26/24
Allaert
41
310
donderdag 10 oktober 2019
3/0
UTA 25 PDF
NonStop Jes-Sports Heren
 
Grootjans
41
311
vrijdag 11 oktober 2019
3/1
La Stalla
ING Volleybal
25/16-23/25-25/12-25/16
Grootjans
41
312
vrijdag 11 oktober 2019
0/3
Oostenderadio
Volley CM Oostende
06/25-02/25-06/25
Tange
41
112
vrijdag 11 oktober 2019
3/0
Apollo Dames
VC Smashing Ladies
25/15-25/15-25/15
Ramakers
 
 
 
UUR
Speelweek 5
 
 
 
42
313
maandag 14 oktober 2019
1/3
VC Lowland Heren
Oostenderadio
25/22-22/25-21/25-25/27
Vervloet
42
213
dinsdag 15 oktober 2019
0/3
Sens Unique
VTD Ladies Diksmuide
15/25-17/25-16/25
Ramakers
42
413
dinsdag 15 oktober 2019
3/1
VC-GO Heren 1
VOS Middelkerke
17/25-25/14-25/19-25/20
Grootjans
42
314
dinsdag 15 oktober 2019
2/3
NonStop Jes-Sports Heren
ING Volleybal
25/22-17/25-09/25-25/17-07/15
Blomme
42
113
woensdag 16 oktober 2019
3/1
Ladies Volley
Apollo Dames
20/25-25/12-26/24-25/18
Tange
42
114
woensdag 16 oktober 2019
0/3
VC Smashing Ladies
The Red Zebra's
06/25-13/25-10/25
Zanders
42
214
woensdag 16 oktober 2019
2/3
VC-GO Dames
De Brandjes
18/25-25/17-25/15-15/25-15/17
Grootjans
42
414
donderdag 17 oktober 2019
3/1
UTA 25 Barloke
Apollo Koekelare Heren
31/29-16/25-25/22-25/14
Verlinde
42
315
vrijdag 18 oktober 2019
XX
La Stalla
UTA 25 PDF
Verplaatst door La Stalla naar 22/11/2019
XX
42
215
vrijdag 18 oktober 2019
1/3
NonStop Jes-Sports Dames
Deweert Sport
15/25-19/25-25/17-14/25
Huwel
 
 
 
UUR
Speelweek 6
 
 
 
43
216
maandag 21 oktober 2019
3/2
R-United
VC-GO Dames
 
Mallé
43
316
dinsdag 22 oktober 2019
19h45
ING Volleybal
Volley CM Oostende
Sportcentrum De Gryse, Schapenstraat 45A, 8400 Oostende
Tange
43
217
dinsdag 22 oktober 2019
20h30
VTD Ladies Diksmuide
NonStop Jes-Sports Dames
Sporthal De Pluimen, Pluimstraat 18, 8600 Diksmuide
Ramakers
43
218
dinsdag 22 oktober 2019
20h45
Sens Unique
Deweert Sport
Sportcentrum Ter Polder, Spuikomlaan 21, 8450 Bredene
Willems
43
417
woensdag 23 oktober 2019
20h45
Hermes Recrea De Schulle
VC-GO Heren 1
Mr. V Arena Sportparklaan 6, 8400 Oostende
Grootjans
43
115
woensdag 23 oktober 2019
XX
Ladies Volley
VC Smashing Ladies
Verplaatst door Ladies Volley naar 20/11/2019
XX
43
116
woensdag 23 oktober 2019
20h45
VC Crayon
The Red Zebra's
De Barloke, Slijpesteenweg 28, 8432 Leffinge
Allaert
43
416
woensdag 23 oktober 2019
20h45
Apollo Koekelare Heren
Lowie Frieton Gistel
Gemeentelijke sporthal 2, Belhuttebaan 40, 8680 Koekelare
Verlinde
43
117
donderdag 24 oktober 2019
20h30
Garage Devisch
Apollo Dames
Sportcentrum Zomerloos, Sportstraat 1, 8470 Gistel
Vervloet
43
418
donderdag 24 oktober 2019
20h45
Oud Jumpers Middelkerke
UTA 25 Barloke
De Barloke, Slijpesteenweg 28, 8432 Leffinge
Grootjans
43
317
donderdag 24 oktober 2019
21h15
UTA 25 PDF
VC Lowland Heren
De Barloke, Slijpesteenweg 28, 8432 Leffinge
Butsraen
43
318
vrijdag 25 oktober 2019
XX
Oostenderadio
La Stalla
Verplaatst door Oostende radio naar 6/12/2019
XX
44
 
week 28 okt tot 1 nov 2019
 
Herfstverlof
 
 
 
45
1D02
maandag 4 november 2019
20h45
The Red Zebra's
VC Crayon
De Barloke, Slijpesteenweg 28, 8432 Leffinge
Tange
45
1D06
dinsdag 5 november 2019
20h45
De Brandjes
Sens Unique
Sportcentrum Ter Polder, Spuikomlaan 21, 8450 Bredene
Verlinde
45
1H05
dinsdag 5 november 2019
20h45
VC-GO Heren 1
OostendeRadio (+2)
Sint Godelieve College, Sint Jans Gasthuisstraat 20, 8470 Gistel
Willems
45
1H01
woensdag 6 november 2019
20h45
Hermes Recrea De Schulle
Non Stop JesSports Heren (+2)
Mr.V. Arena, Sportparklaan, Oostende
Grootjans
45
1D03
woensdag 6 november 2019
20h45
Smashing Ladies
Garage Devisch
De Barloke, Slijpesteenweg 28, 8432 Leffinge
Vervloet
45
1H03
woensdag 6 november 2019
20h45
Volley CM Oostende (+2)
VOS Middelkerke
Sportcentrum Zomerloos, Sportstraat 1, 8470 Gistel
Ramakers
45
1D04
donderdag 7 november 2019
20h30
R-United
Nonstop Jes-Sports Dames
De Barloke, Slijpesteenweg 28, 8432 Leffinge
Mallé
45
1H02
donderdag 7 november 2019
21h15
UTA 25 Barloke
UTA 25 PDF (+2)
De Barloke, Slijpesteenweg 28, 8432 Leffinge
Butsraen
45
1H06
vrijdag 8 november 2019
20h30
La Stalla
Lowland Heren
St Andreas, Steensedijk 151, 8400 Oostende
Blomme
45
1D01
vrijdag 8 november 2019
21h00
Apollo Dames
Ladies Volley
Gemeentelijke sporthal , Belhuttebaan 40, 8680 Koekelare
Zanders
 
 
 
UUR
Speelweek 7
 
 
 
46
219
dinsdag 12 november 2019
20h45
De Brandjes
R-United
Sportcentrum Ter Polder, Spuikomlaan 21, 8450 Bredene
Grootjans
46
118
woensdag 13 november 2019
20h45
VC Smashing Ladies
Garage Devisch
De Barloke, Slijpesteenweg 28, 8432 Leffinge
Allaert
46
319
woensdag 13 november 2019
20h45
Volley CM Oostende
NonStop Jes-Sports Heren
Sportcentrum Zomerloos, Sportstraat 1, 8470 Gistel
Butsraen
46
419
woensdag 13 november 2019
20h45
Apollo Koekelare Heren
Oud Jumpers Middelkerke
Gemeentelijke sporthal 2, Belhuttebaan 40, 8680 Koekelare
Huwel
46
220
woensdag 13 november 2019
21h00
Deweert Sport
VTD Ladies Diksmuide
Mr. V Arena Sportparklaan 6, 8400 Oostende
Ramakers
46
420
donderdag 14 november 2019
21h15
UTA 25 Barloke
Lowie Frieton Gistel
De Barloke, Slijpesteenweg 28, 8432 Leffinge
Verlinde
46
221
vrijdag 15 november 2019
20h45
NonStop Jes-Sports Dames
Sens Unique
Sportcentrum De Gryse, Schapenstraat 45A, 8400 Oostende
Blomme
46
320
vrijdag 15 november 2019
20h45
Oostenderadio
UTA 25 PDF
Sportcentrum De Gryse, Schapenstraat 45A, 8400 Oostende
Mallé
46
119
vrijdag 15 november 2019
21h00
Apollo Dames
VC Crayon
Gemeentelijke sporthal , Belhuttebaan 40, 8680 Koekelare
Zanders
 
 
 
 
 
 
 
 
47
1D05
woensdag 20 november 2019
20h45
VC-GO Dames
Deweert Sport
Sportcentrum Zomerloos, Sportstraat 1, 8470 Gistel
Ramakers
47
115
woensdag 20 november 2019
20h45
Ladies Volley
VC Smashing Ladies
Mr. V Arena Sportparklaan 6, 8400 Oostende
Zanders
47
120
donderdag 21 november 2019
20h30
Garage Devisch
VC Crayon
Sportcentrum Zomerloos, Sportstraat 1, 8470 Gistel
Blomme
47
260
donderdag 21 november 2019
20h30
R-United
NonStop Jes-Sports Dames
De Barloke, Slijpesteenweg 28, 8432 Leffinge
Verlinde
47
1H04
donderdag 21 november 2019
20h45
Oud Jumpers Middelkerke
Apollo Koekelare  Heren
De Barloke, Slijpesteenweg 28, 8432 Leffinge
Grootjans
47
315
vrijdag 22 november 2019
20h30
La Stalla
UTA 25 PDF
St Andreas, Steensedijk 151, 8400 Oostende
Mallé
 
 
 
UUR
Speelweek 8
 
 
 
48
321
maandag 25 november 2019
20h45
VC Lowland Heren
Volley CM Oostende
De Barloke, Slijpesteenweg 28, 8432 Leffinge
Allaert
48
421
maandag 25 november 2019
21h00
VOS Middelkerke
Apollo Koekelare Heren
Sportc. Bamburg, Baronstraat 25, 8434 Lombardsijde
Grootjans
48
222
dinsdag 26 november 2019
20h45
De Brandjes
Deweert Sport
Sportcentrum Ter Polder, Spuikomlaan 21, 8450 Bredene
Blomme
48
422
dinsdag 26 november 2019
20h45
VC-GO Heren 1
UTA 25 Barloke
Sint Godelieve College, Sint Jans Gasthuisstraat 20, 8470 Gistel
Mallé
48
423
woensdag 27 november 2019
20h45
Hermes Recrea De Schulle
Oud Jumpers Middelkerke
Mr. V Arena Sportparklaan 6, 8400 Oostende
Verlinde
48
121
woensdag 27 november 2019
20h45
Ladies Volley
Garage Devisch
Mr. V Arena Sportparklaan 6, 8400 Oostende
Zanders
48
122
woensdag 27 november 2019
20h45
VC Crayon
VC Smashing Ladies
De Barloke, Slijpesteenweg 28, 8432 Leffinge
Vervloet
48
223
woensdag 27 november 2019
20h45
VC-GO Dames
NonStop Jes-Sports Dames
Sportcentrum Zomerloos, Sportstraat 1, 8470 Gistel
Tange
48
224
donderdag 28 november 2019
20h30
R-United
VTD Ladies Diksmuide
De Barloke, Slijpesteenweg 28, 8432 Leffinge
Willems
48
322
donderdag 28 november 2019
21h15
UTA 25 PDF
ING Volleybal
De Barloke, Slijpesteenweg 28, 8432 Leffinge
Butsraen
48
323
vrijdag 29 november 2019
20h30
La Stalla
NonStop Jes-Sports Heren
St Andreas, Steensedijk 151, 8400 Oostende
Huwel
48
123
vrijdag 29 november 2019
21h00
Apollo Dames
The Red Zebra's
Gemeentelijke sporthal , Belhuttebaan 40, 8680 Koekelare
Ramakers
 
 
 
UUR
Speelweek 9
 
 
 
49
324
dinsdag 3 december 2019
19h45
ING Volleybal
Oostenderadio
Sportcentrum De Gryse, Schapenstraat 45A, 8400 Oostende
Tange
49
226
dinsdag 3 december 2019
20h30
VTD Ladies Diksmuide
De Brandjes
Sporthal De Pluimen, Pluimstraat 18, 8600 Diksmuide
Blomme
49
225
dinsdag 3 december 2019
20h45
Sens Unique
VC-GO Dames
Sportcentrum Ter Polder, Spuikomlaan 21, 8450 Bredene
Willems
49
325
dinsdag 3 december 2019
21h00
NonStop Jes-Sports Heren
VC Lowland Heren
Mr. V Arena Sportparklaan 6, 8400 Oostende
Grootjans
49
125
woensdag 4 december 2019
20h45
Ladies Volley
VC Crayon
Mr. V Arena Sportparklaan 6, 8400 Oostende
Zanders
49
124
woensdag 4 december 2019
20h45
VC Smashing Ladies
Apollo Dames
De Barloke, Slijpesteenweg 28, 8432 Leffinge
Vervloet
49
326
woensdag 4 december 2019
20h45
Volley CM Oostende
UTA 25 PDF
Sportcentrum Zomerloos, Sportstraat 1, 8470 Gistel
Ramakers
49
126
donderdag 5 december 2019
20h30
Garage Devisch
The Red Zebra's
Sportcentrum Zomerloos, Sportstraat 1, 8470 Gistel
Butsraen
49
424
donderdag 5 december 2019
20h45
Oud Jumpers Middelkerke
VOS Middelkerke
De Barloke, Slijpesteenweg 28, 8432 Leffinge
Verlinde
49
425
donderdag 5 december 2019
21h15
UTA 25 Barloke
Hermes Recrea De Schulle
De Barloke, Slijpesteenweg 28, 8432 Leffinge
Grootjans
49
426
vrijdag 6 december 2019
20h45
Lowie Frieton Gistel
VC-GO Heren 1
Sportcentrum Zomerloos, Sportstraat 1, 8470 Gistel
Ramakers
49
227
vrijdag 6 december 2019
20h45
NonStop Jes-Sports Dames
R-United
Sportcentrum De Gryse, Schapenstraat 45A, 8400 Oostende
Mallé
49
318
vrijdag 6 december 2019
20h45
Oostenderadio
La Stalla
Sportcentrum De Gryse, Schapenstraat 45A, 8400 Oostende
 
 
 
 
UUR
Speelweek 10
 
 
 
50
127
maandag 9 december 2019
20h45
The Red Zebra's
VC Smashing Ladies
De Barloke, Slijpesteenweg 28, 8432 Leffinge
Blomme
50
327
maandag 9 december 2019
20h45
VC Lowland Heren
ING Volleybal
De Barloke, Slijpesteenweg 28, 8432 Leffinge
Allaert
50
427
maandag 9 december 2019
21h00
VOS Middelkerke
Lowie Frieton Gistel
Sportc. Bamburg, Baronstraat 25, 8434 Lombardsijde
Grootjans
50
228
dinsdag 10 december 2019
20h45
De Brandjes
Sens Unique
Sportcentrum Ter Polder, Spuikomlaan 21, 8450 Bredene
Mallé
50
428
dinsdag 10 december 2019
20h45
VC-GO Heren 1
Oud Jumpers Middelkerke
Sint Godelieve College, Sint Jans Gasthuisstraat 20, 8470 Gistel
Ramakers
50
429
woensdag 11 december 2019
20h45
Hermes Recrea De Schulle
Apollo Koekelare Heren
Mr. V Arena Sportparklaan 6, 8400 Oostende
Butsraen
50
128
woensdag 11 december 2019
20h45
VC Crayon
Garage Devisch
De Barloke, Slijpesteenweg 28, 8432 Leffinge
Vervloet
50
229
woensdag 11 december 2019
20h45
VC-GO Dames
VTD Ladies Diksmuide
Sportcentrum Zomerloos, Sportstraat 1, 8470 Gistel
Dewulf
50
230
donderdag 12 december 2019
20h30
R-United
Deweert Sport
De Barloke, Slijpesteenweg 28, 8432 Leffinge
Verlinde
50
329
vrijdag 13 december 2019
20h30
La Stalla
Volley CM Oostende
St Andreas, Steensedijk 151, 8400 Oostende
Huwel
50
328
vrijdag 13 december 2019
20h45
Oostenderadio
NonStop Jes-Sports Heren
Sportcentrum De Gryse, Schapenstraat 45A, 8400 Oostende
Tange
50
129
vrijdag 13 december 2019
21h00
Apollo Dames
Ladies Volley
Gemeentelijke sporthal , Belhuttebaan 40, 8680 Koekelare
Zanders
51
 
 
 
 
 
 
 
51
130
maandag 16 december 2019
20h45
The Red Zebra's
Ladies Volley
De Barloke, Slijpesteenweg 28, 8432 Leffinge
 
51
330
maandag 16 december 2019
20h45
VC Lowland Heren
La Stalla
De Barloke, Slijpesteenweg 28, 8432 Leffinge
 
51
430
maandag 16 december 2019
21h00
VOS Middelkerke
Hermes Recrea De Schulle
Sportc. Bamburg, Baronstraat 25, 8434 Lombardsijde
 
51
415
vrijdag 20 december 2019
20h45
Lowie Frieton Gistel
Oud Jumpers Middelkerke
Sportcentrum Zomerloos, Sportstraat 1, 8470 Gistel
 
 
 
Week 21 dec tot 05 jan 2020
 
Kertsverlof
 
 
 
2
2D01
week 6-10 januari 2020
 
winnaar 1D01
winnaar 1D05
 
 
2
2D02
week 6-10 januari 2020
 
winnaar 1D06
winnaar 1D02
 
 
2
2D03
week 6-10 januari 2020
 
winnaar 1D03
winnaar 1D04
 
 
2
2D04
dinsdag 7 januari 2020
20h30
VTD Ladies Diksmuide
Beste verliezer
Sporthal De Pluimen, Pluimstraat 18, 8600 Diksmuide
 
2
2H01
week 6 tot 10 jan 2020
 
winnaar 1H02
winnaar 1H01
 
 
2
2H02
week 6 tot 10 jan 2020
 
winnaar 1H03
winnaar 1H04
 
 
2
2H03
week 6 tot 10 jan 2020
 
winnaar 1H06
winnaar 1H05
 
 
2
2H04
vrijdag 10 januari 2020
20h45
Lowie Frieton Gistel
Beste verliezer
Sportcentrum Zomerloos, Sportstraat 1, 8470 Gistel
 
 
 
 
UUR
Speelweek 11
 
 
 
3
131
maandag 13 januari 2020
20h45
The Red Zebra's
VC Crayon
De Barloke, Slijpesteenweg 28, 8432 Leffinge
 
3
231
dinsdag 14 januari 2020
20h45
Sens Unique
R-United
Sportcentrum Ter Polder, Spuikomlaan 21, 8450 Bredene
 
3
332
dinsdag 14 januari 2020
21h00
NonStop Jes-Sports Heren
UTA 25 PDF
Mr. V Arena Sportparklaan 6, 8400 Oostende
 
3
132
woensdag 15 januari 2020
20h45
VC Smashing Ladies
Ladies Volley
De Barloke, Slijpesteenweg 28, 8432 Leffinge
 
3
333
woensdag 15 januari 2020
20h45
Volley CM Oostende
Oostenderadio
Sportcentrum Zomerloos, Sportstraat 1, 8470 Gistel
 
3
431
woensdag 15 januari 2020
20h45
Apollo Koekelare Heren
VC-GO Heren 1
Gemeentelijke sporthal 2, Belhuttebaan 40, 8680 Koekelare
 
3
232
woensdag 15 januari 2020
21h00
Deweert Sport
VC-GO Dames
Mr. V Arena Sportparklaan 6, 8400 Oostende
 
3
133
donderdag 16 januari 2020
20h30
Garage Devisch
Apollo Dames
Sportcentrum Zomerloos, Sportstraat 1, 8470 Gistel
 
3
432
donderdag 16 januari 2020
21h15
UTA 25 Barloke
VOS Middelkerke
De Barloke, Slijpesteenweg 28, 8432 Leffinge
 
3
433
vrijdag 17 januari 2020
20h45
Lowie Frieton Gistel
Hermes Recrea De Schulle
Sportcentrum Zomerloos, Sportstraat 1, 8470 Gistel
 
3
233
vrijdag 17 januari 2020
20h45
NonStop Jes-Sports Dames
De Brandjes
Sportcentrum De Gryse, Schapenstraat 45A, 8400 Oostende
 
 
 
 
UUR
Speelweek 12
 
 
 
4
434
maandag 20 januari 2020
21h00
VOS Middelkerke
VC-GO Heren 1
Sportc. Bamburg, Baronstraat 25, 8434 Lombardsijde
 
4
334
dinsdag 21 januari 2020
19h45
ING Volleybal
NonStop Jes-Sports Heren
Sportcentrum De Gryse, Schapenstraat 45A, 8400 Oostende
 
4
234
dinsdag 21 januari 2020
20h30
VTD Ladies Diksmuide
Sens Unique
Sporthal De Pluimen, Pluimstraat 18, 8600 Diksmuide
 
4
235
dinsdag 21 januari 2020
20h45
De Brandjes
VC-GO Dames
Sportcentrum Ter Polder, Spuikomlaan 21, 8450 Bredene
 
4
134
woensdag 22 januari 2020
20h45
Ladies Volley
The Red Zebra's
Mr. V Arena Sportparklaan 6, 8400 Oostende
 
4
135
woensdag 22 januari 2020
20h45
VC Crayon
Apollo Dames
De Barloke, Slijpesteenweg 28, 8432 Leffinge
 
4
435
woensdag 22 januari 2020
20h45
Apollo Koekelare Heren
UTA 25 Barloke
Gemeentelijke sporthal 2, Belhuttebaan 40, 8680 Koekelare
 
4
236
woensdag 22 januari 2020
21h00
Deweert Sport
NonStop Jes-Sports Dames
Mr. V Arena Sportparklaan 6, 8400 Oostende
 
4
436
donderdag 23 januari 2020
20h45
Oud Jumpers Middelkerke
Lowie Frieton Gistel
De Barloke, Slijpesteenweg 28, 8432 Leffinge
 
4
335
donderdag 23 januari 2020
21h15
UTA 25 PDF
La Stalla
De Barloke, Slijpesteenweg 28, 8432 Leffinge
 
4
336
vrijdag 24 januari 2020
20h45
Oostenderadio
VC Lowland Heren
Sportcentrum De Gryse, Schapenstraat 45A, 8400 Oostende
 
 
 
 
UUR
Speelweek 13
 
 
 
5
136
maandag 27 januari 2020
20h45
The Red Zebra's
Apollo Dames
De Barloke, Slijpesteenweg 28, 8432 Leffinge
 
5
337
dinsdag 28 januari 2020
19h45
ING Volleybal
Volley CM Oostende
Sportcentrum De Gryse, Schapenstraat 45A, 8400 Oostende
 
5
237
dinsdag 28 januari 2020
20h45
Sens Unique
Deweert Sport
Sportcentrum Ter Polder, Spuikomlaan 21, 8450 Bredene
 
5
437
dinsdag 28 januari 2020
20h45
VC-GO Heren 1
Hermes Recrea De Schulle
Sint Godelieve College, Sint Jans Gasthuisstraat 20, 8470 Gistel
 
5
137
woensdag 29 januari 2020
20h45
VC Smashing Ladies
VC Crayon
De Barloke, Slijpesteenweg 28, 8432 Leffinge
 
5
238
woensdag 29 januari 2020
20h45
VC-GO Dames
R-United
Sportcentrum Zomerloos, Sportstraat 1, 8470 Gistel
 
5
138
donderdag 30 januari 2020
20h30
Garage Devisch
Ladies Volley
Sportcentrum Zomerloos, Sportstraat 1, 8470 Gistel
 
5
438
donderdag 30 januari 2020
21h15
UTA 25 Barloke
Oud Jumpers Middelkerke
De Barloke, Slijpesteenweg 28, 8432 Leffinge
 
5
338
donderdag 30 januari 2020
21h15
UTA 25 PDF
VC Lowland Heren
De Barloke, Slijpesteenweg 28, 8432 Leffinge
 
5
339
vrijdag 31 januari 2020
20h30
La Stalla
Oostenderadio
St Andreas, Steensedijk 151, 8400 Oostende
 
5
439
vrijdag 31 januari 2020
20h45
Lowie Frieton Gistel
Apollo Koekelare Heren
Sportcentrum Zomerloos, Sportstraat 1, 8470 Gistel
 
5
239
vrijdag 31 januari 2020
20h45
NonStop Jes-Sports Dames
VTD Ladies Diksmuide
Sportcentrum De Gryse, Schapenstraat 45A, 8400 Oostende
 
 
 
 
UUR
Speelweek 14
 
 
 
6
139
maandag 3 februari 2020
20h45
The Red Zebra's
Garage Devisch
De Barloke, Slijpesteenweg 28, 8432 Leffinge
 
6
331
dinsdag 4 februari 2020
19h45
ING Volleybal
La Stalla
Sportcentrum De Gryse, Schapenstraat 45A, 8400 Oostende
 
6
241
dinsdag 4 februari 2020
20h30
VTD Ladies Diksmuide
Deweert Sport
Sporthal De Pluimen, Pluimstraat 18, 8600 Diksmuide
 
6
240
dinsdag 4 februari 2020
20h45
Sens Unique
NonStop Jes-Sports Dames
Sportcentrum Ter Polder, Spuikomlaan 21, 8450 Bredene
 
6
340
dinsdag 4 februari 2020
21h00
NonStop Jes-Sports Heren
Volley CM Oostende
Mr. V Arena Sportparklaan 6, 8400 Oostende
 
6
440
woensdag 5 februari 2020
20h45
Hermes Recrea De Schulle
VOS Middelkerke
Mr. V Arena Sportparklaan 6, 8400 Oostende
 
6
140
woensdag 5 februari 2020
20h45
VC Crayon
Ladies Volley
De Barloke, Slijpesteenweg 28, 8432 Leffinge
 
6
441
woensdag 5 februari 2020
20h45
Apollo Koekelare Heren
Oud Jumpers Middelkerke
Gemeentelijke sporthal 2, Belhuttebaan 40, 8680 Koekelare
 
6
242
donderdag 6 februari 2020
20h30
R-United
De Brandjes
De Barloke, Slijpesteenweg 28, 8432 Leffinge
 
6
341
donderdag 6 februari 2020
21h15
UTA 25 PDF
Oostenderadio
De Barloke, Slijpesteenweg 28, 8432 Leffinge
 
6
342
vrijdag 7 februari 2020
20h30
La Stalla
VC Lowland Heren
St Andreas, Steensedijk 151, 8400 Oostende
 
6
203
vrijdag 7 februari 2020
20h45
NonStop Jes-Sports Dames
VC-GO Dames
Sportcentrum De Gryse, Schapenstraat 45A, 8400 Oostende
 
6
141
vrijdag 7 februari 2020
21h00
Apollo Dames
VC Smashing Ladies
Gemeentelijke sporthal , Belhuttebaan 40, 8680 Koekelare
 
 
 
 
 
 
 
 
 
7
 
Week 10 tot 14 feb 2020
 
Reserve
 
 
 
7
142
donderdag 13 februari 2020
20h30
Garage Devisch
VC Smashing Ladies
Sportcentrum Zomerloos, Sportstraat 1, 8470 Gistel
 
7
248
donderdag 13 februari 2020
20h30
R-United
VC-GO Dames
De Barloke, Slijpesteenweg 28, 8432 Leffinge
 
7
250
vrijdag 14 februari 2020
20h45
NonStop Jes-Sports Dames
VTD Ladies Diksmuide
Sportcentrum De Gryse, Schapenstraat 45A, 8400 Oostende
 
7
442
vrijdag 14 februari 2020
20h45
Lowie Frieton Gistel
UTA 25 Barloke
Sportcentrum Zomerloos, Sportstraat 1, 8470 Gistel
 
8
 
Week 17 tot 21 feb 2020
 
Reserve
 
 
 
8
261
dinsdag 18 februari 2020
20h45
De Brandjes
R-United
Sportcentrum Ter Polder, Spuikomlaan 21, 8450 Bredene
 
8
444
donderdag 20 februari 2020
21h15
UTA 25 Barloke
VC-GO Heren 1
De Barloke, Slijpesteenweg 28, 8432 Leffinge
 
9
 
22 feb tot 01 maa 2020
 
Krokusverlof
 
 
 
10
3D01
week 2 tot 6 maart 2020
 
2D01
2D02
 
 
10
3D02
week 2 tot 6 maart 2020
 
2D03
2D04
 
 
10
3H01
week 2 tot 6 maart 2020
 
2H01
2H02
 
 
10
3H02
week 2 tot 6 maart 2020
 
2H03
2H04
 
 
 
 
 
UUR
Speelweek 15
 
 
 
11
343
dinsdag 10 maart 2020
19h45
ING Volleybal
UTA 25 PDF
Sportcentrum De Gryse, Schapenstraat 45A, 8400 Oostende
 
11
243
dinsdag 10 maart 2020
20h30
VTD Ladies Diksmuide
R-United
Sporthal De Pluimen, Pluimstraat 18, 8600 Diksmuide
 
11
344
dinsdag 10 maart 2020
21h00
NonStop Jes-Sports Heren
La Stalla
Mr. V Arena Sportparklaan 6, 8400 Oostende
 
11
143
woensdag 11 maart 2020
20h45
Ladies Volley
Apollo Dames
Mr. V Arena Sportparklaan 6, 8400 Oostende
 
11
144
woensdag 11 maart 2020
20h45
VC Smashing Ladies
The Red Zebra's
De Barloke, Slijpesteenweg 28, 8432 Leffinge
 
11
345
woensdag 11 maart 2020
20h45
Volley CM Oostende
VC Lowland Heren
Sportcentrum Zomerloos, Sportstraat 1, 8470 Gistel
 
11
443
woensdag 11 maart 2020
20h45
Apollo Koekelare Heren
VOS Middelkerke
Gemeentelijke sporthal 2, Belhuttebaan 40, 8680 Koekelare
 
11
244
woensdag 11 maart 2020
21h00
Deweert Sport
De Brandjes
Mr. V Arena Sportparklaan 6, 8400 Oostende
 
11
145
donderdag 12 maart 2020
20h30
Garage Devisch
VC Crayon
Sportcentrum Zomerloos, Sportstraat 1, 8470 Gistel
 
11
445
donderdag 12 maart 2020
20h45
Oud Jumpers Middelkerke
Hermes Recrea De Schulle
De Barloke, Slijpesteenweg 28, 8432 Leffinge
 
11
245
vrijdag 13 maart 2020
20h45
NonStop Jes-Sports Dames
VC-GO Dames
Sportcentrum De Gryse, Schapenstraat 45A, 8400 Oostende
 
 
 
 
UUR
Speelweek 16
 
 
 
12
346
maandag 16 maart 2020
20h45
VC Lowland Heren
NonStop Jes-Sports Heren
De Barloke, Slijpesteenweg 28, 8432 Leffinge
 
12
446
maandag 16 maart 2020
21h00
VOS Middelkerke
Oud Jumpers Middelkerke
Sportc. Bamburg, Baronstraat 25, 8434 Lombardsijde
 
12
246
dinsdag 17 maart 2020
20h45
De Brandjes
VTD Ladies Diksmuide
Sportcentrum Ter Polder, Spuikomlaan 21, 8450 Bredene
 
12
447
dinsdag 17 maart 2020
20h45
VC-GO Heren 1
Lowie Frieton Gistel
Sint Godelieve College, Sint Jans Gasthuisstraat 20, 8470 Gistel
 
12
448
woensdag 18 maart 2020
20h45
Hermes Recrea De Schulle
UTA 25 Barloke
Mr. V Arena Sportparklaan 6, 8400 Oostende
 
12
146
woensdag 18 maart 2020
20h45
Ladies Volley
VC Smashing Ladies
Mr. V Arena Sportparklaan 6, 8400 Oostende
 
12
147
woensdag 18 maart 2020
20h45
VC Crayon
The Red Zebra's
De Barloke, Slijpesteenweg 28, 8432 Leffinge
 
12
247
woensdag 18 maart 2020
20h45
VC-GO Dames
Sens Unique
Sportcentrum Zomerloos, Sportstraat 1, 8470 Gistel
 
12
347
donderdag 19 maart 2020
21h15
UTA 25 PDF
Volley CM Oostende
De Barloke, Slijpesteenweg 28, 8432 Leffinge
 
12
348
vrijdag 20 maart 2020
20h45
Oostenderadio
ING Volleybal
Sportcentrum De Gryse, Schapenstraat 45A, 8400 Oostende
 
12
148
vrijdag 20 maart 2020
21h00
Apollo Dames
Garage Devisch
Gemeentelijke sporthal , Belhuttebaan 40, 8680 Koekelare
 
 
 
 
UUR
Speelweek 17
 
 
 
13
149
maandag 23 maart 2020
20h45
The Red Zebra's
Ladies Volley
De Barloke, Slijpesteenweg 28, 8432 Leffinge
 
13
350
dinsdag 24 maart 2020
19h45
ING Volleybal
VC Lowland Heren
Sportcentrum De Gryse, Schapenstraat 45A, 8400 Oostende
 
13
249
dinsdag 24 maart 2020
20h45
Sens Unique
De Brandjes
Sportcentrum Ter Polder, Spuikomlaan 21, 8450 Bredene
 
13
349
dinsdag 24 maart 2020
21h00
NonStop Jes-Sports Heren
Oostenderadio
Mr. V Arena Sportparklaan 6, 8400 Oostende
 
13
150
woensdag 25 maart 2020
20h45
VC Smashing Ladies
Garage Devisch
De Barloke, Slijpesteenweg 28, 8432 Leffinge
 
13
351
woensdag 25 maart 2020
20h45
Volley CM Oostende
La Stalla
Sportcentrum Zomerloos, Sportstraat 1, 8470 Gistel
 
13
449
woensdag 25 maart 2020
20h45
Apollo Koekelare Heren
Hermes Recrea De Schulle
Gemeentelijke sporthal 2, Belhuttebaan 40, 8680 Koekelare
 
13
251
woensdag 25 maart 2020
21h00
Deweert Sport
R-United
Mr. V Arena Sportparklaan 6, 8400 Oostende
 
13
450
donderdag 26 maart 2020
20h45
Oud Jumpers Middelkerke
VC-GO Heren 1
De Barloke, Slijpesteenweg 28, 8432 Leffinge
 
13
451
vrijdag 27 maart 2020
20h45
Lowie Frieton Gistel
VOS Middelkerke
Sportcentrum Zomerloos, Sportstraat 1, 8470 Gistel
 
13
151
vrijdag 27 maart 2020
21h00
Apollo Dames
VC Crayon
Gemeentelijke sporthal , Belhuttebaan 40, 8680 Koekelare
 
 
 
 
UUR
Speelweek 18
 
 
 
14
452
maandag 30 maart 2020
21h00
VOS Middelkerke
UTA 25 Barloke
Sportc. Bamburg, Baronstraat 25, 8434 Lombardsijde
 
14
252
dinsdag 31 maart 2020
20h45
De Brandjes
NonStop Jes-Sports Dames
Sportcentrum Ter Polder, Spuikomlaan 21, 8450 Bredene
 
14
453
dinsdag 31 maart 2020
20h45
VC-GO Heren 1
Apollo Koekelare Heren
Sint Godelieve College, Sint Jans Gasthuisstraat 20, 8470 Gistel
 
14
454
woensdag 1 april 2020
20h45
Hermes Recrea De Schulle
Lowie Frieton Gistel
Mr. V Arena Sportparklaan 6, 8400 Oostende
 
14
152
woensdag 1 april 2020
20h45
Ladies Volley
Garage Devisch
Mr. V Arena Sportparklaan 6, 8400 Oostende
 
14
153
woensdag 1 april 2020
20h45
VC Crayon
VC Smashing Ladies
De Barloke, Slijpesteenweg 28, 8432 Leffinge
 
14
253
woensdag 1 april 2020
20h45
VC-GO Dames
Deweert Sport
Sportcentrum Zomerloos, Sportstraat 1, 8470 Gistel
 
14
254
donderdag 2 april 2020
20h30
R-United
Sens Unique
De Barloke, Slijpesteenweg 28, 8432 Leffinge
 
14
352
donderdag 2 april 2020
21h15
UTA 25 PDF
NonStop Jes-Sports Heren
De Barloke, Slijpesteenweg 28, 8432 Leffinge
 
14
354
vrijdag 3 april 2020
20h45
Oostenderadio
Volley CM Oostende
Sportcentrum De Gryse, Schapenstraat 45A, 8400 Oostende
 
14
154
vrijdag 3 april 2020
21h00
Apollo Dames
The Red Zebra's
Gemeentelijke sporthal , Belhuttebaan 40, 8680 Koekelare
 
15-16
 
04 apr tot 19 apr 2020
 
Paasverlof
 
 
 
 
 
 
UUR
Speelweek 19
 
 
 
17
355
maandag 20 april 2020
20h45
VC Lowland Heren
Oostenderadio
De Barloke, Slijpesteenweg 28, 8432 Leffinge
 
17
255
dinsdag 21 april 2020
20h45
Sens Unique
VTD Ladies Diksmuide
Sportcentrum Ter Polder, Spuikomlaan 21, 8450 Bredene
 
17
455
dinsdag 21 april 2020
20h45
VC-GO Heren 1
VOS Middelkerke
Sint Godelieve College, Sint Jans Gasthuisstraat 20, 8470 Gistel
 
17
356
dinsdag 21 april 2020
21h00
NonStop Jes-Sports Heren
ING Volleybal
Mr. V Arena Sportparklaan 6, 8400 Oostende
 
17
156
woensdag 22 april 2020
20h45
Ladies Volley
VC Crayon
Mr. V Arena Sportparklaan 6, 8400 Oostende
 
17
155
woensdag 22 april 2020
20h45
VC Smashing Ladies
Apollo Dames
De Barloke, Slijpesteenweg 28, 8432 Leffinge
 
17
256
woensdag 22 april 2020
20h45
VC-GO Dames
De Brandjes
Sportcentrum Zomerloos, Sportstraat 1, 8470 Gistel
 
17
157
donderdag 23 april 2020
20h30
Garage Devisch
The Red Zebra's
Sportcentrum Zomerloos, Sportstraat 1, 8470 Gistel
 
17
456
donderdag 23 april 2020
21h15
UTA 25 Barloke
Apollo Koekelare Heren
De Barloke, Slijpesteenweg 28, 8432 Leffinge
 
17
357
vrijdag 24 april 2020
20h30
La Stalla
UTA 25 PDF
St Andreas, Steensedijk 151, 8400 Oostende
 
17
457
vrijdag 24 april 2020
20h45
Lowie Frieton Gistel
Oud Jumpers Middelkerke
Sportcentrum Zomerloos, Sportstraat 1, 8470 Gistel
 
17
257
vrijdag 24 april 2020
20h45
NonStop Jes-Sports Dames
Deweert Sport
Sportcentrum De Gryse, Schapenstraat 45A, 8400 Oostende
 
 
 
 
UUR
Speelweek 20
 
 
 
18
158
maandag 27 april 2020
20h45
The Red Zebra's
VC Smashing Ladies
De Barloke, Slijpesteenweg 28, 8432 Leffinge
 
18
358
maandag 27 april 2020
20h45
VC Lowland Heren
UTA 25 PDF
De Barloke, Slijpesteenweg 28, 8432 Leffinge
 
18
258
dinsdag 28 april 2020
20h30
VTD Ladies Diksmuide
VC-GO Dames
Sporthal De Pluimen, Pluimstraat 18, 8600 Diksmuide
 
18
459
woensdag 29 april 2020
20h45
Hermes Recrea De Schulle
VC-GO Heren 1
Mr. V Arena Sportparklaan 6, 8400 Oostende
 
18
159
woensdag 29 april 2020
20h45
VC Crayon
Garage Devisch
De Barloke, Slijpesteenweg 28, 8432 Leffinge
 
18
359
woensdag 29 april 2020
20h45
Volley CM Oostende
ING Volleybal
Sportcentrum Zomerloos, Sportstraat 1, 8470 Gistel
 
18
458
woensdag 29 april 2020
20h45
Apollo Koekelare Heren
Lowie Frieton Gistel
Gemeentelijke sporthal 2, Belhuttebaan 40, 8680 Koekelare
 
18
259
woensdag 29 april 2020
21h00
Deweert Sport
Sens Unique
Mr. V Arena Sportparklaan 6, 8400 Oostende
 
18
460
donderdag 30 april 2020
20h45
Oud Jumpers Middelkerke
UTA 25 Barloke
De Barloke, Slijpesteenweg 28, 8432 Leffinge
 
 
 
 
UUR
Speelweek 21
 
 
 
19
360
maandag 4 mei 2020
20h45
VC Lowland Heren
La Stalla
De Barloke, Slijpesteenweg 28, 8432 Leffinge
 
19
461
maandag 4 mei 2020
21h00
VOS Middelkerke
Hermes Recrea De Schulle
Sportc. Bamburg, Baronstraat 25, 8434 Lombardsijde
 
19
361
woensdag 6 mei 2020
20h45
Volley CM Oostende
NonStop Jes-Sports Heren
Sportcentrum Zomerloos, Sportstraat 1, 8470 Gistel
 
19
262
woensdag 6 mei 2020
21h00
Deweert Sport
VTD Ladies Diksmuide
Mr. V Arena Sportparklaan 6, 8400 Oostende
 
19
462
donderdag 7 mei 2020
20h45
Oud Jumpers Middelkerke
Apollo Koekelare Heren
De Barloke, Slijpesteenweg 28, 8432 Leffinge
 
19
463
donderdag 7 mei 2020
21h15
UTA 25 Barloke
Lowie Frieton Gistel
De Barloke, Slijpesteenweg 28, 8432 Leffinge
 
19
353
vrijdag 8 mei 2020
20h30
La Stalla
ING Volleybal
St Andreas, Steensedijk 151, 8400 Oostende
 
19
263
vrijdag 8 mei 2020
20h45
NonStop Jes-Sports Dames
Sens Unique
Sportcentrum De Gryse, Schapenstraat 45A, 8400 Oostende
 
19
362
vrijdag 8 mei 2020
20h45
Oostenderadio
UTA 25 PDF
Sportcentrum De Gryse, Schapenstraat 45A, 8400 Oostende
 
20
 
11 tot 15 mei 2020
UUR
Reserve
 
 
 
20
363
vrijdag 15 mei 2020
20h45
Oostenderadio
La Stalla
Sportcentrum De Gryse, Schapenstraat 45A, 8400 Oostende
 
20
160
vrijdag 15 mei 2020
21h00
Apollo Dames
Ladies Volley
Gemeentelijke sporthal , Belhuttebaan 40, 8680 Koekelare
 
 
 
 
 
Bekerfinales en Uitreiking
daum onder voorbehoud
 
 
21
4D01
woensdag 20 mei 2020
19h30
2D06
2D07
Mr. V Arena Sportparklaan 6, 8400 Oostende
 
21
4H01
woensdag 20 mei 2020
19h30
3H02
3H01
Mr. V Arena Sportparklaan 6, 8400 Oostende